Trpím depresiami a nechce sa mi žiť. Kam mám ísť?

djaro
25. feb 2016

Trpim depresiami, je mi stale smutno vsetko ma boli a nechce sa mi zit. Mam malu dcerku a snazim sa kvoli nej zit ale bojim sa ze to nesvladam.

gora8
25. feb 2016

Jednoznacne k lekarovi. Mas dieta, za ktore si zodpovedna. Drzim palce!

seahorse27
25. feb 2016

K psychiatrovi, kam inam? On jediny ti dokaze pomoct s depresiou.

stepanka274
25. feb 2016

Urcite cim skor k lekarovi,

janickadr
25. feb 2016

K psychiatrovi, nepotrebujes ani vymenny listok, staci ti karticka poistenca a vlastne odhodlanie riesit problem.

nezabudka1410
25. feb 2016

Moja kolegyňa má tiež tento problém. Je sama-mama a má dcérku. Trpela depresiami. Sama to nezvládla. Lakár - psychiater nastavil liečbu. Myslím, že pomáha. Problém je, že keď sa jej polepší, vysadí si lieky sama, mysliac si ,že je to preč...... Tak sa krúti v jednom kole.

misel0806
26. feb 2016

Nastiv psychyatra ten ti pomoze. Depresia je tazka ale nemysli hned na najhorsie. Viem ze cloveku sa to lahko hovori a pise. Mas dieta ktore ta potrebuje. Neopustaj sa urob to pre seba pre dcerku😀

maria117
26. feb 2016

Jednoznacne lekar. Bez hanby. Psychiater. Potom asi kolektiv - materske centrum, kamosky, rodina, proste nebyt sama. Odporucam knihu Zivot napriek mojej voli.

helenanovakova
26. feb 2016

určite nie k lekárovi, ktorý ti predpíše chémiu, ktorá ti na jednej strane uľaví, ale na druhej spôsobí iné problémy. chod veľa do prírody a uvedom si, aký je život krásny. že naň nie si sama a vyhrala si v živote tú najlepšiu lotériu, svoju dcéru. tam všetko začína aj končí. napokon si to sama povedala, že sa nsažíš kvôli nej žiť. ďakuj za všetko v živote, nie len za dobré, ale aj za zlé, lebo to ťa má niečo naučiť a niekam posunúť. a uvedom si, že väčšina ľudí na tejto planéte sa má horšie ako ty. tak bud vďačná a šťastná

lubiduch
26. feb 2016

Ked ma niekto depresiu tak mu priroda pomoze rovnako ako pri rakovine ist do kupelov namiesto liecby....
Ak mas depresie psychiater ta musi dostat z toho najhorsieho, je to prostw diagnoza, treba ju liecit antidepresivami.
A nasledne mozes zmenit zivotny styl atd s pomocou psychologa, ano tie prechadzky atd...ale najprv treba naozaj liecit liekami! Drzim ti palce a utekaj hned v pondelok k psychiatrovi, uvidis ze ta ti ulavi..... 😚

malabiba
29. feb 2016

Ako pisali vyssie navstiv lekara...a ak ti predpise liekovu terapiu, je potrebne lieky uzivat pretoze dovod moze byt aj v nespravnej funkcii, napr. ked chyba serotonin a pod., samozrejme moze a nemusi.. dolezite je spravne stanovit diagmozu a da sa to, drzim palce 😄

3009
1. mar 2016

Určite navštív psychiatra. Uvidíš koľko ľudí tam chodí, mladých aj starších. Je to ako každá iná choroba, treba ju len liečiť. Ak máš silnú depresiu, tak ti žiadne prechádzky v prírode nepomôžu, ani rady ako si zlepšovať náladu čítaním a pod. To budeš robiť, keď budeš trocha preliečená a budeš sa na svet pozerať "inými okuliarmi".