Vhodné vložky na noc

lubka19
23. júl 2013

milé mamičky,potrebovala by som radu ktoré vložky pri menštruáciíí su najvhodnejšie na noc,poprípade nejaké iné názory..dakujem 🙂

googwife
23. júl 2013

@lubka19 tak ja používam Always ultra night na noc su pre mna ideálne 😉

lubenka01
23. júl 2013

ja tiež používam používam Always ultra night 🙂 🙂 🙂

m_jessi
23. júl 2013

Tiež používam always ultra night, priznám sa že ani neviem o iných "nočných" vložkách 😅

klincek
24. júl 2013

@lubka19 podla toho, aku savost potrebujes.. Allways ultra night pre mna nula bodov, jednu som mala max. na hodinu, a este ten "igelitovy" pocit, fuj 😝
ak ti treba hrubsie, v DMke maju zn. Jessa, vyber je siroky od intimiek po plienky, a ceny uplne skvele. mne sa osvedcili vlozky v bielomodrom igelitovom obale. su dlhe, hrube asi 1 cm, a 32 ks stoji asi 1,30 €. su sice bez kridielok, ale to mi nevadilo. alebo si kup porodnicke v lekarni, ale tie su uplne rovnake, len drahsie 😉
a ak potrebujes nieco naozaj extra, tak Chicco ma porodnicke vlozky 40x10 cm, asi 1,5 cm hrube. daju sa zohnat napr. v Brendone, v baleni je 30 ks, cenu neviem, ale su drahsie. no aj pri silnom krvacani ti na noc urcite budu stacit max. tri, su to fakt take skoro plienky 😅 - ale spolahlive.

tykat
24. júl 2013

Uz roky pouzivam tampon a beznu bella perfecta s kridelkami ako poistku. Uzasny pocit ked nic netecie, nie je mokro, nemusim sa kontrolovat ako sa otocim.