Vyliečenie z ľudského papilomavírusu

sensen12
15. nov 2016

Prosim vas,chcem sa spytat,ako rychlo ste sa definitivne vyliecili z hpv,a zmien na krcku maternice,kolko to trvalo cele a ako dlho ste uz stale ok? A ake sposoby liecby ste skusili? Ak nie vy,poznate niekoho,kto je fakt definitivne vyse desat rokov uz ok? Kazdu odpoved si vazim.

lucinka511
15. nov 2016

@sensen12 virus uz ostane navzdy v tele.treba posilnit imunitu...indonal je vraj na tento virus ucinny .hliva ustricova. .Kebyze sa zmeny zhorsovali na krcku.tak konizacia.Ale to posudi tvoj lekar.

evitka83
15. nov 2016

@sensen12 ja som to mala pred 15timi rokmi. Hpv sa nezbavis, vyliecit sa da len z priznakov. Uz si nepamatam presne co som na to brala, ale okrem klasickej liecby som chodila ambulantne na vypalovanie krcka dusikom a nieco som su vkladala + som sa liecila u imunologa. Odvtedy mam relativne pokoj.

sensen12
autor
15. nov 2016

@evitka83
@lucinka511 a ako ste to prezivali aako to beriete zit s tym? da sa to? nechytaju vas obavy z toho,ze co,kkksss to je strasneee daco

sensen12
autor
15. nov 2016

@evitka83
@lucinka511 ono to je teda nieco ako aids potom z isteho pohladu,kkksss

lucinka511
15. nov 2016

@sensen12 tak nieje to smrtelne☺

sensen12
autor
15. nov 2016

@lucinka511 no neskonci kazda nakoniec tak,ze dostane z toho vies co?

sensen12
autor
15. nov 2016

@lucinka511 a neumre nakoniec skor ci neskor kazda na to?

lucinka511
16. nov 2016

@sensen12 no musis si to odsledovata chodit na pravidelne prehliadky, ak by sa ti zhorsoval nalez na krcku,tak to nehcat vypalit elek sluckou a zase chodit na kontroly,,,rakovinu by si dostala kebyze nechodis na gyn prehliadku pravidelne a nepojdes k gyn coja viem 6 rokov a mohol by sa ti tak zhorsit nalez zeby napadol aj maternicu , niektore starsei zeny na to dopadli zle,ze nechodili na preventivne prehliadky,,,ty si len pekne udrzuj hl imunitu v dobrom stave aby s tym virusom vedela bojovat, na to je dobry vraj ten indonal alebo hliva ustricova...a troska si citaj o tom aj ty sama vo vlatnom zaujme na nete aby si mala prehlad v takychto zakaldnych informaciach.

sensen12
autor
16. nov 2016

@lucinka511 ja som nacitala uz vsetko,aj vyskusala vsetko a zistujem,ze to je asi uz zrejme dozivotny boj a to ma desi

lucinka511
16. nov 2016

@sensen12 musis chodit na prevrntivky
a deti uz mas?