Vyťahovanie nervu

jankafranekova
14. dec 2016

Ahojte. Chcela by som sa spytat, vcera som bola u zubara mala som citlivy zub na horce a studene. Ked mi ho zubar vyvrtal povedal ze su dve moznosti bud vyberie nerv alebo mi ho zaplombuje a skusi preliecit. Zaplomboval mi ho - musel mi aj rezat do dasna a ako mi ijnekcia prestala ucinkovat zub ma boli. Niekedy sa to da a niekedy idem zblaznit od bolesti. Povedal mi ze ma to moze tak dva dni boliet. Prosim poradte mi co mam robit, ci vyhlasit paniku ci este vydrzat

janinah
14. dec 2016

vyčkaj ešte

alami
14. dec 2016

@jankafranekova daj si tabletku od bolesti a vyčkaj. Môže to byť len reakcia na zásah do zubu.

jankafranekova
autor
14. dec 2016

Dakujem Vam velmi pekne za radu🙂

malinka158
14. dec 2016

Zrejme mas zapaleny nerv. Ja som mala na 2 zuboch bolest nenormalna najprv citleve na teplo a studene a potom ma zacali poriadne boliet v noci. Zubarka mi nemohla vybrat hned nerv jeden zub bol taky citlivy ze nezaberala ani injekcia. Dala mi tam umrtvovaciu vlozku a o tyzden na to mi nerv vybrala

lenkaemka
14. dec 2016

@jankafranekova preplachni si to alpou ...tá ti to znecitlivie a prilož si na to niečo z mrazáku ale zabal to do utierky...vela šťastia viem čo to je ...