Zirkónová korunka na predných zuboch

frzeiovn
9. apr 2024

Prosím vás, má niekto zirkónovú korunku na predných zuboch? Dajte foto, je to vidieť oproti vlastným, mne majú založiť tento týždeň a veľmi sa bojím na 1 že to bude vidieť...
Všetko sme vybrali odtieň, len či urobí takú istú ako mám druhú sa bojím...

kacusik69
9. apr 2024

@frzeiovn mam a nie je ani vidiet rozdiel… ani farebne, ani tvarom…

tinqua
9. apr 2024

Hádaj, ktorá je korunka 😄

frzeiovn
autor
10. apr 2024

Aha, super to máš, tá ľavá...???

frzeiovn
autor
10. apr 2024

@tinqua
Super to je, ľavá???

tinqua
10. apr 2024

@frzeiovn je to lava dvojka...ale fotka je zrkadlova takze na foto dvojka v pravo

frzeiovn
autor
10. apr 2024

@tinqua Super, ja som zvedavá ako to mne spravia, už sa neviem dočkať kedy zavolajú...

tinqua
10. apr 2024

@frzeiovn urcite to bude super 😊

janka0702
10. apr 2024

@frzeiovn áno mam a nevidno to vôbec či?

frzeiovn
autor
10. apr 2024

@janka0702 perfektne to máš. Vôbec by som netrafila ktorá to je.

janka0702
10. apr 2024

@frzeiovn keď si šikovný ty co vyrábajú tie korunky väčšinou sa pekne trafia do farby ja mam dve korunky hore

janka0702
10. apr 2024

@frzeiovn nemáš sa čoho báť si predstav ze mne trvalé korunky dávali v týždeň keď som šla mat vlastnú svadbu takže som šla do veľkého risku ale farbu mi trafili skoro na prvú šupu

frzeiovn
autor
24. apr 2024

Ahojte. Už ju mám. Je to vidieť?

frzeiovn
autor
24. apr 2024

No dali mi ju včera, dnes idem aby ju trošku ešte upravila a nacementovala, len ja mám taký pocti, že je strašne masívna, zo zadu cez zdkadlo je taká biela, že to vidieť, aj vám to tak je vidno?

tinqua
24. apr 2024

@frzeiovn na fotke to mas krásne, netuším ktory je robený 🙂

frzeiovn
autor
24. apr 2024
janka0702
24. apr 2024

@frzeiovn trosku to vidno ale není to také hrozné časom si zvykneš uvidíš

frzeiovn
autor
25. apr 2024

A nedalo by sa to trochu ešte opraviť??? Nemáte skúsenosti? je na dočasnom cemente ešte...

janka0702
25. apr 2024

@frzeiovn no najlepšie by to vedel ten co vám robil ten zub myslím toho zubného technika mne on trafal farbu aj hrúbku aj veľkosť mam veľmi malé zuby tak mali dosť roboty ale zvládli to

frzeiovn
autor
26. apr 2024

No veď to je problém, že to robili v Maďarsku, ja som mu nič nerozumela, museli to prekladať a urobil...neviem, mám tam ešte ísť teda tak budem požadovať aby to opravil...veď som tam nechala u nich jednu výplatu...ale najlepšie je to, že oni vás presviedčajú, že to máte super...

frzeiovn
autor
26. apr 2024

@tinqua ahoj prosím ťa nie je tá korunka z vnútornej strany belsia keď sa pozrieš cez zrkadlo? Už ju mám ale nie som veľmi spokojná. Pri nejakom lome svetla na fotke to je vidieť. Som hotová z toho. Neviem či mi to opravia ešte. Je na dočasnom cemente.

janka0702
26. apr 2024

@frzeiovn tak si ty stoj za tým ze to nieje dobre keď to platíš mali by ti to urobiť tak aby si bola spokojná

frzeiovn
autor
29. apr 2024

Ja sa im už vykašlem tam chodiť, dám si spraviť úplne novú, zasa to pošlú do Maďarska a ja pri tom nebudem, a už sa to ani nebude dať tak opraviť ako chcem, lebo je aj dosť medzera medzi zubami a to neopravia...ach...

janka0702
29. apr 2024

@frzeiovn ja som mala všetko v jednom meste aj zubára aj zubných technikou ja som bola priamo pri nich oni mi ich skúšali a až keď boli hotové som šla spet k zubárovi ich nalepit

lukbe
29. apr 2024

Podľa mňa je trochu dlhši ten zub s korunkou. Medzera nevadi, ani nevidim, ale dĺžka je iná, ak pozrieš na tú jednotku vedľa.

frzeiovn
autor
29. apr 2024

už to riešim u druhého, aby som bola pri tom, lebo to musí proste byť dobre, to je prdný zub. Už kašlem na tie peniaze...

frzeiovn
autor
29. apr 2024

Ale na tejto fotke to je dosť vidieť... ja som si to nafotila z každej strany a svetla....na pohľad z predu ešte ok...ale...

frzeiovn
autor
29. apr 2024

Tak pozrite...

janka0702
29. apr 2024

@frzeiovn no dosť to vidno neurobili dobrú robotu mat ja také dve korunky a mam ties dva vrchné predné a rozdiel mu nevidno vôbec

sardinka32
29. apr 2024

@frzeiovn prepac za uprimnost, ale je to vidiet dost...je vacsi ten zub a aj inej farby...reklamuj, kym to mas nasadene len docasne. Ja mam korunku, zadny zub, ale aj tak som chcela, aby vyzeral co najviac podobne s mojimi...nieto este predny zub.

frzeiovn
autor
30. apr 2024

Veď ja viem, že to vidno, z prednej strany tak nie veľmi, ale už ja nechcem ísť ku nim, zasa to pošľú do Maďarska a chcem to tomu technikovi riadne vysvetliť a dať aj tieto moje fotky nech to spravia normálne...na tejto to tak veľmi nevidno...