Zirkónové korunky - predné zuby

katarinapol88
10. dec 2023

Ahojte

Tie co mate zirkonove korunky na prednych zivych zuboch, nemali ste po nasadeni taky divny pocit?

Ja mam 4 dni v ustach (predtym fazety) a mega divny pocit mam (dokopy 6 zubov 1-3)
Akoby v nich bol vzduch alebo neviem ako to opisat a ci je to vobec mozne alebo len blbi pocit? Vkuse sa na to musim sustredit.

Inak davat si korunky na zdrave zuby bola chyba. Radsej som si mala nechat svoje krive ako toto trapenie (strojcekom sa nedalo riesit)

lukbe
10. dec 2023

@katarinapol88 nemám divný pocit, všetko v poriadku. Ale dávať si korunky na zdravé zuby je fakt chyba, povedala by som až hlúposť. Ja ich mam na zuboch ktoré boli spolovice zaplombovane, takze nevyzerali dobre a plomby každú chvíľu vypadavali,takze to bolo dobré riešenie.

mirka414
10. dec 2023

Mne robili komplet vrch a spodok a o dva dni som ani nevedela že mám niečo nové v ústach ..uplna prirodzenosť rýchlo som si zvykla .zubky mi robili v Turecku

katarinapol88
autor
10. dec 2023

@lukbe ok zdrave uplne neboli boli plombovane ale funkcne. Ze to bola blbosť viem a cakam na vynajdenie stroja casu:(

lukbe
10. dec 2023

@katarinapol88 tak neviem, ten divný pocit možno zmizne alebo skus konzultovať so zubarom, možno treba niečo zbrusit.

ss1908
11. dec 2023

je to nieco nove v ustach, mozog si musi zvyknut a zabudnes aj na to ze tam nieco mas

heln
11. dec 2023

@katarinapol88 fu, mozem sa spytat kolko ta vyslo tych 6 zubov? a robili ti aj korenove vyplne? bolo to neprijemne?

katarinapol88
autor
11. dec 2023

@heln 7 ma vyslo 2000e ale mimo BA. V BA by vysli 4000

Len ci este neobanujem

katarinapol88
autor
11. dec 2023

@heln prepac

Nie, 1 mam mostik, dvojzub tam je na 1 vypln, ostatne mam na zivych

ksenzy1
2. máj 2024

@katarinapol88 a kde si si davala robit prosim ?

dominika0022
2. máj 2024

@katarinapol88 ahoj, prosím ťa prečo si vymenila fazety za korunky?