Zle hojace sa ranky po depilácii

keira
16. aug 2012

bojujem s tym uz dlho, ale moje nohy vyzeraju katastrofalne 😠 , vdacim za to zarastajucim chlpkom na nohach od depilacie .. nozky su posiate cervenymi rankami, vyzera to velmi zle .. natieram kadecim, ale tie chlpky jednoducho robia ostaru, navyse ked si do nich rypnem, aby som pomohla chlku von, rana sa strasne dlho hoji, resp ani nezahoji .. mate niekto takyto problem? neviete poradit co s tym .. vsak ja chcem mat pekne nohy 😒

keira
autor
26. aug 2012

@organicday najdem tu na Vas aj nejake konkretne odporucanie od niekoho tu na MK? 🙂

organicday
26. aug 2012

@keira 🙂 áno, myslím, že hoci sme tu na MK úplne nový profil (pár dní), podobne je to s našimi značkami - sú absolútne nové, sme výhradnými dovozcami francúzskych bio top značiek: Pranarôm, Funny Bee, Karethic - sú tam nejaké hodnotenia (asi tých, čo od nás nakúpili, niektorí zdá sa poznali naše špičkové bio značky aj zo zahraničia).
Takže:
1. kliknete na Profesionáli
2. budú tam kategórie - naša je: Kozmetika, lekárne... - kliknete
3. tam zbadáte náš profil ORGANICDAY - kliknete: sú tam informácie, fotky, náš "shop" (čiže produkty, ktoré sme dali aj sem na MK), blog a články...

Úplne Vás chápem, je to ťažké sa dnes zorientovať v biokozmetike - každý sa tvári "bio" 😉 , ale určite to začnete čoskoro rozoznávať - "šarlatánske" produkty od naozaj kvalitných... medzinárodné certifikáty označujúce dobrú bio kozmetiku vám poslúžia ako prvotné vodítko. A dúfam, že vám v tom aj naše stránky pomôžu...
P.S.: možno určitým odporúčaním bude aj moja osoba - som vyštudovaná odborná aromaterapeutka, dohliadam na kvalitu produktov v našom eshope, a tiež na výber dodávateľov - verte, že sme prísni a všetko ešte pred uvedením do ponuky aj osobne testujeme. Nájdete má registrovanú v Registri českých aromaterapeutov

keira
autor
26. aug 2012

@organicday hladam nejaky dobry telovy krem a mozno by som vyskusala nieco aj na tvar .. viete mi aj tu nieco odporucit
plet mam normalnu, niekedy skor suchsiu so sklonom k zcervenaniu, dakujem

organicday
26. aug 2012

Nech sa páči:
Pleť: podľa vášho výstižného opisu sa vám skvele hodí Adaptarôm La Créme (od Pranarôm) - ten môžte zároveň používať aj na oči, je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť, obsahuje adaptogénne rastliny, ktoré pleť harmonizujú - vyrovnaná pleť´= bez problémov... (viac priamo v eshope). Vhodný by bol aj Hodvábny regeneračný denný krém Smile & Play (od Funny Bee) - ak by vás zaujímalo, ja ho mám práve na tvári 🙂 a pleťové séra Pranalixir sú fantastickým doplnkom ku krémom, ja používam sérum večer (aj samotné). Je tam aj presne pre váš typ pleti.

Telo: máme spevňujúci telový balzam s čistým nerafinovaným bambuckým maslom, baobabovým olejom a vôňou manga (od Karethic - oni sa špecializujú výlučne na bambucké maslo a kontrolujú proces spracovania priamo v Benine v Afrike), tam stačí troška, v dlani sa pekne topí a dobre rozotiera, perfektne vyživuje, vyhladí pokožku. Môj osobný tip: ja ho používam večer po kúpeli/sprche, aby cez noc pôsobil. A je perfektný po epilácii/holení! (na dezinfekciu vtedy nakvapkám ešte pred rozotretím 2-3 kvapky esenciálneho oleje z Levandule, alebo Čajovníka (podľa nálady). No a teraz v lete, keď som opálená, natriem si nohy aj cez deň, pekne žiari a vonia pokožka...

keira
autor
26. aug 2012

@organicday dakujem, pozriem, to bambucke maslo, to myslite toto?
http://www.organicday.sk/produkt/spevnujuci-tel...

nie je 100 ml malo? 😀 vsak to budem mat asi hend minute

organicday
26. aug 2012

@keira Ano, to je ono. Neviem posúdiť za ako dlho by ste to minuli. Áno, nie je to mega balenie, ale medzi naše princípy patrí kvalita, nie množstvo 😉 Napokon, konzistencia v tom balení je hustá a pevná - ale po dotyku s pokožkou sa teplom okamžite taví a perfektne natiera. Vtedy netreba veľké množstvo, takže nebojte, za týždeň ho neminiete 🙂
Nuž "dobrého je málo..." 😉

P.S.: počujte, vy ma normálne motivujete priam k slohovým prácam na tému našich výrobkov 🙂

tinka296
26. aug 2012

ahoj keira.mala som podobny problem ako ty a mala by som pre teba jedno riesenie.ak vies tak sa somnou spoj cez moj mail tinka296@gmail.com. tinka 🙂

ketrin1980
25. máj 2015

Ahoj ,chcela by som si objednať to bambucké maslo ,ale nenôžem sa k nemu dopracovať. Na tej stranke nieje . Katka.