Zvýšený D-dimér po Covide-19

3. mar 2022

Mali ste niektora zvyseny d-dimer po kovide. Norma je do 0.5, ja mam 0.92.

mimixxxx
3. mar 2022

Pri infekciach a tesne po nich je to normalne (ako aj pri inych stavoch ako tehotenstvo, rakovina atd). Ak chcete byt uplne v klude tak za par tyzdnov si ho dajte skontrolovat.

tanika
3. mar 2022

Ahoj prosim aky si mala priebeh covidu že ti obvodná skontrolovala d Dimer , teda mne vôbec a alergologicka mi ich že vraj nemôže lebo jej ich nik prepeplati . Mala si nejaké ťažkosti ???

zabka888
3. mar 2022

Ano tiez som tak mala, lekar mi napisal aspirin protect na riedenie krvi,, po tyzdni to kleslo ale stale bolo nad normou.. buduci tyzden idem opat na krv

autor
3. mar 2022

@tanika v Medirex robia Vysetrenie po prekonani kovid, 25€, vysetruju tam aj d-dimer

autor
3. mar 2022

@tanika pocit tazkych noh, brnenie v nohach

autor
3. mar 2022

@tanika ten pocit tazkych noh a brnenie mam teraz, kovid-bolest hrdla, zahlienenie, unava, bez teplot, jeden den bolest klbov

felycity
4. mar 2022

Brat pri covide mal, musel si pichat fraxiparin.

tanika
4. mar 2022

Aj to riešiš s lekárom či ako ? Moja obvodná to vôbec. Po covide nechce riešiť .
Tak si tonpijdě zaplatiť sama a putom keď to bude zvysene neviem vo pôjdem Za ňou ??!!

autor
4. mar 2022

@tanika buduci tyzden mam planovane cievne, mam krcove zily a potom naraz s vysledkom, tak uvidime, ci nieco bude vseobecna riesit

tanika
5. mar 2022

V stredu si pôjdem zaplatiť odbery KO, zapslovky a tiež d Dimer nech viem na čom som . U nas obvodná 0 bodov je vyťažená ma toho veľa . Ledva ma poslala po covide na rtg pluc naštasie bol čistý zapal pluc nebol . Toto si poriesim sama .

zabka888
15. jún 2022

@tanika ako si prosim ta s tym dopadla? Kleslo ti to?

simisi
22. aug 2022

Ako ti to dopadlo,klesol?Dakujem