Môžme mať sex počas rizikového tehotenstva?

nosbos118
30. júl 2014

Máme trošku stoho strach či bude všetko v poriadku

macamac
30. júl 2014

to my máme ako vedieť?
kvôli čomu je riziková?
na toto vám odpovie jej gynekológ 😉
ale zrejme nie

katarinamarkova
30. júl 2014

otazka na manzelku a jej doktora

siska765
30. júl 2014

ja som tiez rizikova a mam zakazane

zita19
30. júl 2014

da sa aj inac ako len kopuláciou potesit navzájom... 😉

sense
30. júl 2014

no my sme sa s chlapom inak obstastnovali ako pohybmi dnu a von ,aby to malej neublizilo.... 😉 zalezi aj preco je rizikova takze na tuto otazku da najlepsiu odpoved gynekolog

tanickaskorokubikova
30. júl 2014

@nosbos118 väčšinou pri rizikovom tehotenstve nie,ale záleží od toho prečo je tehotenstvo rizikové

keesy
30. júl 2014

ja som pri sexe s manželom v 13 tt začala krvácať, poležala som si 5 dní v nemocnici a potom už bolo všetko v poriadku.Pri najbližšej poradni mi môj gynekológ povedal že kľudne môžme mať naďalej styk, teraz som v 22 tt, milujeme sa často a všetko je ok 🙂 🙂 takže naozaj záleží prečo je manželka riziková a čo nato jej lekár...

safranca
30. júl 2014

ja som tiez bola na rizikovom a sex sme nemali iba prvy trimester ale druhom trimestri sme mali aj ked nie casto ale od 7mes uz sme nemohli mat lebo hrozilo ze skor porodim no nakoniec sa narodila v 38+6

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbiv
31. júl 2014

To čo je za nápad v rizikovom tehotenstve?!!!! Buď chceš mať zdravé dieťatko, alebo kašleš naň? !!!!
Chlapa môžeš uspokojiť aj iným spôsobom a seba tiež , ide to aj bez styku. Preštuduj si zdravé milovanie!

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
imanuel
31. júl 2014

Počas rizikového tehotenstva určite nie! Treba si spolu jasne stanoviť priority a prispôsobiť sa im.

tanyan
31. júl 2014

ako už niektoré baby písali, záleží kvôli čomu je tehotenstvo rizikové. ja som mala napríklad tiež rizikové a bola som od 2. mesiaca PN, ale so sexom sme nemali problém. v prvom trimestri sme boli opatrnejší a v treťom sme už mohli len vybrané polohy, v ktorých nie je tlak na bruško. teraz sme v 35. týždni a stále nám chutí 😀
pokiaľ lekár vyslovene nezakáže (napr. kvôli krvácaniu), tak je to len na dohode partnerov.

velkacica
11. okt 2014

sex nemožno zakázať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre