Používanie kopírky v prvom trimestri

lejlakk
10. mar 2014

baby prosim va dnes som kopirovala viackrat ale nezavrela osm ten dekel ja som si to neuvedomila vobec...a bola osm pri nej moze sa nieco stat babu?som v piatom tyzdni...dakujem

iwesska
10. mar 2014

Mozes kludne spavat, v tehotenstve nie je zakazane pouzivat kancelarsku techniku 🙂 Ziadna kopirka nevysiela RTG ziarenie 😉

denisafono
10. mar 2014

ach jaaaaaj, som si na chvilku myslela ze je piatok 😀

lejlakk
autor
10. mar 2014

@denisafono ? ja viem mozno to je vtipne ale bojim sa vsetkheo , laknem sa vsetkeho , zakopnem a laknem sa zo vsetkeho...vzdy mi srdce busi..prve tehotensvo a obdivvujem zeny ktore maju dve a viac deti..ja osm v pernamentnom strese teraz...aby sa nic nestalo

jarmilka86
10. mar 2014

panebože ženy toto čo sú za otázky,,,,, 😀 😀 😀

jarmilka86
10. mar 2014

@lejlakk a myslíš, že takýto zbytočný stres je pre bábätko prospešný? Každá z nás sa celé tehotenstvo bojí, aby sa niečo bábätku nestalo, ale tehotenstvo nie je choroba. Je to jedno z najkrajších období v živote ženy tak si ho skús užívať, ani sa nenazdáš a budeš v náručí držať svojho drobčeka 🙂

nikawero12
10. mar 2014

@lejlakk práve tvoj permanentný stres môže tvojmu budúcemu dieťatku najviac uškodiť a nie nejaká kopírka, takže sa zbytočne nestresuj.

sissy27
10. mar 2014

@lejlakk to je zase súťaž o najabsurdnejšiu otázku mesiaca? lebo toto by v pohode mohlo vyhrať aj cenu roka 😝
nič v zlom, ale ako sa ti podarilo prežiť až doteraz? 😅

dejnas
10. mar 2014

áno, áno, áno.... ja rozumiem, že každá žena, ktorá je prvý krát tehotná má milión otázok... čo môže, čo nemôže.... to ale v žiadnom prípade neznamená, že by mala prestať používať rozum 😅

danka79
10. mar 2014

ked to tu tak sledujem, tak sa pytam, co vlastne robili asi tehotne prvorodicky pred 15rokmi ked neexistoval MK a internet bol v plienkach? Odpoved bude asi ako pise dejnas - pouzivali sedliacky rozum. Nehnevajte sa ale ja niekedy tych chlapov chapem, ze posielaju svoje zeny zobat zrno.. Takto sa budu rodit same vystresovane babatka. O kazdom uprdnuti sa chodite radit s CUDZIMI anonymnymi osobami. Dufam,ze toto je sranda.

prasiatko30
10. mar 2014

v poslednej dobe je to tu pestre - clovek sa aspon zasmeje 😀

lejlakk
autor
11. mar 2014

@danka79 ked sa ti nepaci otazka tak laskavo neodpovedaj

lejlakk
autor
11. mar 2014

@sissy27 vtipne

sissy27
11. mar 2014

@lejlakk no to veru hej 😅 a z compu, mobilu a tak obavy nemáš? 😉

lejlakk
autor
11. mar 2014

ach baby presvedcili ste ma niektore svojimi odpovedami, ze je tu aj niekto trapnejsi ako bola moja otazka dakujem , pekny den

danka79
11. mar 2014

@lejlakk vypni pocitac a uzivaj si tehotenstvo. vela zdravia!

charlie1980
11. mar 2014

Ja som kopirovala v kancelarii az do posledneho dna tehotenstva, este som aj prenasala a maly je zatial v poriadku 😀 😀 😀

eliska31
11. mar 2014

Samozrejme ze je to hroza a des...a to ani netusis ako ublizujes babtku ze sedis pri PC, v blizkosti mobil, tablet, plazma telka niekde nablizku...v ovzdusi same zairenie, internet cez wifi..... horsie jak Cernobyl a Fukusima dokopy 😀 😀
Joj zeny, niekedy mam pocit ze tie hormony riadne davaju zabrat zenam a co potom musia vytrpiet chlapy? 😅 😅

jabadaba
11. mar 2014

@lejlakk prosim Ta a z coho si permanentne v strese? 😎

tilly
11. mar 2014

a nebola tu nahodou uz raz takato otazka??? mne sa zda, ze tak niekedy v decembri to tu uz bolo....

zoe19
11. mar 2014

@lejlakk joooj zlatko 🙂 nepočúvaj tieto velmi skúsené ženy od prírody .... tvoja otázka naozaj nieje nejako extra rozumná,ale ! pýtaj sa na čo len ty budeš chcieť , prvé tehu - nový život ... ja ťa chápem,tiež sa veľa vecí bojím, sem tam sa postresujem, ale nemaj strach 🙂 užívaj si 🙂 keď ti začne rásť brušinko uvidíš že tieto stresy opadnú... pre budúcnosť aby sa ti nemuseli vysmievať tieto bezinternetové plienkové maminky skús položiť otázku inteligentnejšie.. napr .. aké všetky možné žiarenia v tehotenstve škodia 🙂 a nato ti už budú odpisovať samé múdre reči 🙂 ! a MK je tu určite pre maminky a je jedno či sú tupé alebo nie 🙂 ! ! tie čo majú problém komunikovať ako normálne ludské stvorenia s chybami nech sa tu neprihlasujú 🙂 !

anatalia77
11. mar 2014

@zoe19 amen
Poculi ste slovo bozie.

garicka
11. mar 2014

@tilly bola tu otázka či neškodí blesk pri fotení bábu v brušku 🙂 ale o kopírke čítam prvý krát

zoe19
11. mar 2014

@anatalia77 nestrápňuj sa ;)

anatalia77
11. mar 2014

@garicka a mozno aj tie burkove blesky skodia,len to niktoru nenapadlo...ale co neni moze byt..

fopka
11. mar 2014

@sissy27 😀 😀 😀

fopka
11. mar 2014

@charlie1980 😀 zatiaľ... černobyľ sa tiež prejavil až časom 😀 😀 😀

garicka
11. mar 2014

@anatalia77 vidíš to ma nenapadlo 😀 ale možno fakt je to baba tehulka ktorá nevie čo môže a nie... a možno nejaký pubiš sa hrá a zabáva mamičky na koňovi, lebo mňa to normálne začali baviť takéto "múdre" otázky 😀

fopka
11. mar 2014

ženy, zadrbala som pri tejto otazke, resp. tych odpovediach celu klavesnicu od krupice s grankom 😀 😀 😀

anatalia77
11. mar 2014

@charlie1980 tak dufam,ze si prenasala len maleho,nie tu kopirku 🙂

slnieckko
11. mar 2014

ako baby smejte sa ale mne kolega tvrdil ze nesmiem menit toner v tlaciarni a ked to robil on posielal ma von z kanclu lebo vraj tonery obsahuju nieco skodlive pre babo, tiez som mu neverila ale pre klud v kancli som ho akceptovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre