Aké máte skúsenosti s kočíkmi Dorjan?

perlaoceanu
3. aug 2011

Ahojte. Chcela by som sa opytať, ci mate niekto skusenosti s kocikmi Dorjan. Ake su Vase skusenosti? Oplati sa ich kupit cez internet alebo ist pren do Polska? Ako sa tam pohybuju ceny?

jjana17
3. aug 2011

ahoj, my mame dorjan ,,,dany sport prestige 2010

jjana17
3. aug 2011

som s nim nadmieru spokojna, objednavali sme cez ppluxbazar.sk a bol k nemu aj fusak na zimu co bolo skvele

dzejnina
6. sep 2011

@perlaoceanu aj ja ho uz mam doma a je super,cez internet vyjde trojkombinacia +prislusenstvo nejakych 420eur a v polsku vychadzal,ked sme ho boli pozerat asi v maji 375eur,tak zhodnot sama ci sa ti oplati pon cestovat do Polska alebo pohodlnejsie objednat cez net a dovezu Ti ho az domov...
-teda tiez hovorim o Dorjan danny sport prestige-ten je o nieco drahsi od inych dorjanov...

lienkasnv
6. sep 2011

@dzejnina a kde presne v Polsku ste ho boli pozerat? Lebo ja som pisala do Baby Boo v Nowom Targu a vraj ho tam nemaju. Dik.

dzejnina
6. sep 2011

@lienkasnv bolo to hned za hranicami v Ceskom Tesine...hned za mostom je popri rieke taka trznica a na konci je obchod kde maju kociky vystavene aj vonku a vojdes do vnutra hore po schodoch a tam ich maju,nasla som ho tam nahodou..neviem ako s ten obchod vola,no v spodnej casti tej budovy predavaju aj koberce...

mykky
15. okt 2011

@jjana17 O tejto stránke som ani nevedela a behala som po nete týždeň. Super akcie, vďaka za typ 😉 Tak hádam budem spokojná....Dorjan danny sport prestige sa mi páči

jjana17
15. okt 2011

@mykky ahoj nam sa tiez velmi pacil, je krasny prakticky, mame ho uz vyse roka, je velmi velmi priestranny, poviem tak ako je ze ine mamky vystriedali uz 2 kociky lebo deticky sa tam nemestia a moja ma v kociku stale vela miesta,,,,fakt skvela volba

amulienka
1. nov 2011

@jjana17 ahoj, mohla by si napisa viac skusenosti s tymto kocikom? ako sa jazdi na tych kolieskach? ovlada sa dobre? aj do bochodu sa s nim da? a do terenu? a s autosedackou se spokojni? da sa dokupit maxi cosi ale ta je draha dost. rozmyslam nad verziou butterfly, je pre teba aj lahky? do auta a tak? vajicko sa vyuziva? niekto hovori ze polske kociky su dobre, ini ze nie... ale cena je tak akurat dobra. vela otazok, ale velmi by si mi pomohla 🙂 dakujem

petulka3331
29. apr 2012

@amulienka ahoj, odpoved na tvoje otázky už nebola napísaná, čo je škoda. Môžem sa opýtať, či si nakoniec ten dorjan kupila? A ktorý? A aký je? Zaujímalo by ma všetko, čo si sa pýtala ty + či má ten kočiar možnosť nastaviť na kolieskach mäkšie a tuhšie pruženie.

amulienka
30. apr 2012

@petulka3331 ahoj, hej kupili sme ho nakoniec, mame butterfly ciernobiely, je vyborny co sa tyka kolies, riadenia, cez travu uplne super, je tam take male odpruzenie, takze sa s nim da len malo kyvat, ale da sa do stran. je to polske, takze nam sa to po dvoch mesiacoch trosku rozhegalo, co som si vsimla, ale to sa dalo cakat, je to plast vsade. akoze ziadny problem, ale obcas mam pocit, ze uz uz stratime koleso 🙂 asi to je len pocit, je velmi poddajny, sklada sa rychlo a dobre sa da skladovat vsade ani tazky nie je.

kiakocikovsvet
30. apr 2012

@amulienka my robíme servis na tieto kočíky, tak doporučujem dotiahnuť poistky na osadenie vaničky,
ak máte pocit,že Vám vypadne kolesa, tak problém bude v oske,treba ju vyvažiť,pre viac info môžte volať

amulienka
30. apr 2012

@kiakocikovsvet dakujem pekne za radu, pozrieme to, ak sa neda zavolame, kocik mame od vas 🙂

oveckajanka
21. máj 2012

Ahojte, máte skúsenosti s DANNY SPORT PRESTIGE BUTTERFLY? bojím sa, že tá ekokoža mi na slnku popraská.

kiakocikovsvet
21. máj 2012

@oveckajanka ecokoža sa správa v zime aj v lete rovnako, nemusíte mať žiadne obavy

bettya
21. jún 2012

ahojte, rozhodujem sa medzi bexou, dorjanom a tako jumper kočíkom, neviete mi poradit?

ylanee
23. jún 2012

ahojte, baby co mate kocik dorjan, ake ma pruzenie? v obchode som skusala camarello a ten pruzil paradne, neviete niekto porovnat? chceli by sme ho kupit cez internet... dakujem 🙂

baklik
28. jún 2012

@ylanee aj dorjan pruzi, da sa s nim hupat, ale zda sa mi, ze nie az tak velmi ak s camarellom, ktore ma kamaratka. ale na utisenie maleho nam stacilo. takze iba kvoli tomu by som camarello nekupovala.

janulap
5. júl 2012

@kiakocikovsvet dobry den,chcem sa opytat na DorJan danny sport butterfly 2012.Ktore casti striesky su potiahnute eko-kozou?Nebude sa po case lupit?treba tie casti aj nejako osetrovat?Dakujem 🙂

kiakocikovsvet
5. júl 2012

koža sa správa stále rovnako, lúpiť sa určite nebude, kožou sú potiahnuté pri BF 15 biele častí,
BF 11 bežové, BF 13 zelené viac info. na tel. čísle

lenyy
20. sep 2012

dorjan je polska vyroba? dik🙂

babenqa
20. sep 2012

My sme tiez kupili kocik od DORJAN - DANNY SPORT , musim povedat , ze maximalna spokojnost po vsetkych strankach . Mala som tento kocik uz dlho vyhliadnuty a som rada,ze ma moja volba neomrzela a ze som sa pren napokon predsa len rozhodla 🙂)) Myslim si, ze je velmi pohodlny pre dieta, pretoze mala nema najmensi problem v nom vydrzat aj tristvrte dna 🙂) je velmi priestranny a prakticky , do kazdeho pocasia . Material sa Da v pohode ocistit aj cistou a neostavaju ziadne flaky na nom , mam ho uz pol roka , prave pred tyzdnom som vymienala vanicku za sportovu cast a vyzera stale dobre - ako novy .)) vela ludi mi ho pochvalilo , dokonca aj mamicky, ktore mali mozno omnoho drahsie kociky ...

kiakocikovsvet
20. sep 2012

@lenyy áno je to kočík vyrobený v polsku,

pekaleka
23. jún 2013

Baby a v ktorom meste ste ich kupovali ? Prešla som net ale nikde som nenašla len kúpu cez e shop a ja by som si ho chcela pozrieť aj naživo...

pirhina
23. jún 2013

@pekaleka pozri na stranke svat kocikov je tam aj video

kiakocikovsvet
23. jún 2013

@pekaleka napíšte mesto v ktorom žijete a poradím predajňu do ktorej dodávame

pekaleka
25. jún 2013

Brezno 🙂

asabolka
9. júl 2013

@kiakocikovsvet ja by som si ho chcela pozriet v Košiciach ak je tu predajňa prípadne v okolí ďakujem za odpoveď

kiakocikovsvet
9. júl 2013

@asabolka Bardejov

linndushka
5. sep 2013

dievčence máte nejaké skúsenosti s kočíkom Dorjan Ladybird? Ďakujem.

zuzu46
27. nov 2013

@kiakocikovsvet Dobry den nahodou v okoli revucej, popradu, banskej bystrice mate predajnu kde su dodavane tieto kociky? dakujem