Aké máte skúsenosti s kočíkmi Dorjan?

perlaoceanu
3. aug 2011

Ahojte. Chcela by som sa opytať, ci mate niekto skusenosti s kocikmi Dorjan. Ake su Vase skusenosti? Oplati sa ich kupit cez internet alebo ist pren do Polska? Ako sa tam pohybuju ceny?

kiakocikovsvet
28. nov 2013

Dobrý deň. Poprosím prezvoniť na tel. číslo , poradíme.

podhora
3. feb 2014

Ja mám Dorjan Dany Sport Line 2013 trojkombináciu aj so sedačkou, malá sa narodila v októbri. Vanička je priestranná, kočík sa veľmi dobre ovláda, jednotlivé časti sa pekne zaklikávajú - mám ho bodkovaný a som maximálne spokojná, pomer kvality a peňazí - super, už sa teším, keď pôjdeme aj do športovej časti, je tam aj dosť hrubý nánožník. Malej sa vo vaničke zatiaľ veľmi dobre spinká, za týždeň máme 4 mesiace a krásne sa do nej zmestíme aj keď dáme fusak, deku a ona je v hrubom overali.

kiakocikovsvet
5. feb 2014

@asabolka viem Vám poradiť aj predajňu v Košiciach pošlite tel. kontakt

kiakocikovsvet
5. feb 2014

@zuzu46 Baby svet Banská Bystrica

asabolka
6. feb 2014

@kiakocikovsvet uz je to neaktualne ale dakujem

jogina1
16. mar 2014

@kiakocikovsvet Dobrý den, mohli by ste aj mne uviest kde v Košiciach sa nachadza kočík značky Dorjan? chcela by som ho objednať cez internet ale napjrv by som si ho chcela obzriet osobne, v KE som bola aj v babetkova, bocian baby a maderne a tu značku som tam nenašla.

Dakujem velmi pekne za odpoved

kiakocikovsvet
16. mar 2014

@jogina1 v carrefoure je predajňa a oni majú aj značku DorJan, najnovšiu kolekciu si môžte pozrieť na našej stránke

emikie
23. máj 2014

@kiakocikovsvet dobry den, vedeli by ste mi prosim poradit, ak mate skusenost - aky stupienok/skejt by pasoval ku kociku Dorjan? Bojim sa len tak objednat, aby sa to dalo namontovat... Dakujem.

kiakocikovsvet
23. máj 2014

@emikie Dobrý deň. Poprosím tel.kontakt, poradíme

sashenocka007
26. máj 2014

@kiakocikovsvet dobrý deň objednavala som si kocik cez internet a neda sa nam pripojit sedacka na ten adapter nepasuje to je mozne ze je na dorjan viac adapterov?

kiakocikovsvet
27. máj 2014

@sashenocka007 dobrý deň. poprosím tel.kontakt na e-mail: info@kocikovsvet.sk pekný deň

slaurinka
4. jún 2014

@kiakocikovsvet dobrý deń prajem ja by som sa spýtala a mala otázky ohľadom kočíkov Dorjan sport line 5 Twin a Twin Max... čakáme dvojičky a neviem pre ktorú sa z týchto dvoch typov rozhodnúť.. kočík sa nám veľmi páči a tá šírka pri Twin tých 78cm by nám vyhovovalo hlavne aj preto že sa s ním všade zmestím.. niektoré maminy ma odhovorili práve pre jej úzkosť že sú užšie aj vaničky aj šport. verzia ... termín mám koncom júla, začiatkom augusta takže plno budeme využívať hlbokú verziu +fusak.. preto rozmýšľam že si kúpiť skôr Twin Max ako Twin... môžem vás poprosiť o radu?

kiakocikovsvet
4. jún 2014

@slaurinka Dobrý deň. Poprosím Vás o tel.kontakt buď tu alebo na e-mail info@kocikovsvet.sk, poradíme. pekný deň

slaurinka
4. jún 2014

@kiakocikovsvet Ďakujem.. 0907 443 441 🙂) budem čakať...

veronka
5. jún 2014

@kiakocikovsvet prosím vás aký je rozdiel medzi kočíkmi dorjan dreamer a dorjan evo one city? Majú aj iné typy kočíkov dorjan možnosť predlženia striešok ako dreamer?
Zaujímajú ma rozmery vaničiek a športových častí, všade sú uvedené iné rozmery. Chcem vedieť, ktorý typ má najvačšiu vaničku a športovú časť. Ďakujem

kiakocikovsvet
6. jún 2014

@veronka tieto dva typy sa menia iba farebným prevedením tkaniny, rozdiel vo velkosti a v konštrukcií nieje
patria medzi väčšie vaničky, presné rozmery nájdete na našej stránke

sziwi
12. jún 2014

@podhora Ahoj, ja by som sa chcela spytat 🙂 Nam by sa malo babatko narodit zaciatkom decembra. Zaujimalo by ma, ci sa ti v pohode kocikovalo aj ked bolo vela snehu? Citala som nejake recenzie, baby pisali, ze hlbok cast je super, ale sportova cast nie je nic moc a vajicko vraj nie je az take bezpecne. A taktiez ze kocik je dost tazky... Ako to vnimas ty?

podhora
12. jún 2014

@sziwi - mne sa malá narodila 11. októbra, v hlbokej časti som ju mala do polovice apríla, niečo po šiestom mesiaci som nahodila šporťák, keďže už nechcela byť v ľahu a so šporťákom som celkom spokojná, aj sa mi v ňom vyspí, aj má niekoľko polôh na sedenie. Je pravda, že Dorjan je o niečo ťažší, ale na manévrovanie, kerovanie po teréne je super. Čo sa týka zimy, táto bola taká slabá, takže ťažko sa mi vyjadruje ako to bolo po snehu, ale čo napadol aspoň nejaký tu v BB, tak sme boli bez problémov. Čo sa týka skladania ide to ľahko, no musíš mať priestor v aute, ja mám škodu Fabiu kombi, takže tam všetko zmestím. Vajíčko využívame ešte stále, malá má do 8 kg, spĺňa normy, takže to neriešim, potom kúpime nejakú sedačku, možno značkovejšiu od 9 do 18 kg. Včera malo naše dieťa 8 mesiacov a pred mesiacom som kupila aj bugynku na také rýchle naloženie, vyloženie sa v obchodnom centre či na prechádzku na zmrzku po parku. Foto môjho športového Dorjanu prikladám.

sziwi
12. jún 2014

@podhora Dakujem ti velmi pekne za odpoved. Potom som si uvedomila, ze tato zima bola nic v porovnani s tou minulou 🙂 Este mi napadlo. Citala som, ze rucka je vyskovo polohovatelna, ale nedocitala som sa, ci je aj preklapatelna spredu dozadu. A s kolesami v pohode? Nie su moc kazove? Viem, ze je to polska vyroba a moc to baby neodporucaju, ale mne sa paci aj dizajn, aj cena a aj velkost vanicky v hlbokej verzii. No, urcite musim pomerat a vyskusat, aj kvoli vytahu a autu. My mame Opel Astru Classic, tak neviem neviem 🙂

podhora
12. jún 2014

@sziwi - rúčka preklápateľná nie je, športovú časť je možné nakliknúť v smere jazdy a aj v protismere. kolesá úplne v poho, len jedno koleso som pichla dušu, muž tam natlačil penu na defefekty do auta a fičíme Dalej. cena je super - dosť muziky za menej penazí. do výťahu klasického zmestis, kufor astry nepoznam.

svetkocikov
24. jún 2014

@slaurinka
Verzia TWIN sa predava castejsie ako TWIN MAX. Doposial sme nemali ziadnu negativnu spetnu vezu ohladom velkosti vaniciek. Sirka Twin je 79cm a Twin MAX 93 cm
vid. http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/25758-d...

svetkocikov
24. jún 2014

@sziwi
Nove modely kocikov DORJAN Prestige 2 uz maju lachsie sportove casti. Taktiez sa uz pouziva novy plastovy nie velky kovovy adapter.
http://www.svetkocikov.sk/nahradne-diely/75083-...

K BEZPECNOSTI: Dorjan nejde (a nikdy nepojde) cestou inych znaciek za kazdu cenu vyrobit co najlachsi kocik na ukor bezpecnosti. U inej na Slovensku viac znamej znacky sme uz mali viacero pripadov zlomenych konstrukcii kde doslo k nebezpecnemu naklonenie vanicky.
DORJAN vzdy kladie bezpecnost na prve miesto !
Je potrebne si uvedomit, ze v kociku vozite svoje dieta a preto musi byt bezpecni nie najlachsi ;)
Taktiez DORJAN pouziva kvalitne certifikovane latky ktore su na nerozoznanie (Cina skopiruje vsetko) od latok pouzitych pri lacnejsich kocikoch.

1lele
1. júl 2014

Rozmýšľam nad kúpou kočíka Dorjan, lenže som ho zatiaľ videla len v e-shope a celkom sa mi páči. Neviete mi niekto povedať aký je vysoký? Ja aj môj partner sme vysoký a nerada by som mala vaničku pri kolenách. 😒 Zaujímalo by ma v akej výške je vanička a aj rúčka.

mimisk
1. júl 2014

@1lele dorjan je nizky kocik, ma aj nizsie polozenu vanicku

1lele
1. júl 2014

@mimisk ďakujem za radu, takže popozerám niečo iné, vyššie

mimisk
1. júl 2014

@1lele ak by som mohla doporucit vysoky kocik je teraz novy baby heaven exclusive ma celkom novu konstrukciu, ktora je hlinikova a velmi velku vanicku

florkolka
24. okt 2014

@kiakocikovsvet
Aj ja planujem kupit skejt ku kociku dorjan a neviem aky typ

vikina626
4. mar 2015

Ahojte mamičky, oteckovia a baby friendlyovia dúfam, že týmto mojim príspevkom nikoho nenahnevám, ale musím sa s Vami podeliť o moju nepríjemnú skúsenosť s internetovým obchodom svetkocikov.sk. Ako každá mamička, aj ja som sa na výber kočíka pre moje bábätko veľmi tešila a brala ho za jednu z najkrajších vecí, ktorú rodičia pre svoje dieťa zabezpečujú. Vybrala som kočík v dobrej vôli zo spomínaného obchodu. zn. Dorjan, kt. preferuje aj víťazka 1. série superstar - no kvalita kočíka bola pre mňa sklamaním - zažila som si jeden defekt za druhým (celkovo ich bolo 7 čo si myslím, že je za 1,5 roka viac než dosť) a potom mi zlyhala ešte aj brzda na kolese. Obrátila som sa s reklamáciou na predajcu - napísala som mail s mojím problémom a ani po dvoch dňoch som sa odpovede nedočkala. Tak som vytočila číslo, ktoré uvádzajú na webovej stránke a na tretí krát som sa konečne dovolala. Pán, ktorý mi zdvihol bol veľmi nepríjemný - defekty zvalil na zlé dofúkanie (čo nie je pravda pán a samozrejme nevzťahuje sa na ne ani reklamácia) k brzde sa vyjadril, že treba vymeniť lanko a to zvládne každý chlap inak povedané poraď si sama a neotravuj. (kočík je ešte v záruke) Plus mal kopec iných výhovoriek, ktorými Vás tu nebudem zaťažovať. V ich reklamačnom poriadku, ktorý si nikto pri kúpe nečíta som sa dozvedela, že v prípade reklamácie, posiela kupujúci tovar riadne zabalený na ich adresu na svoje náklady! Čo pri takom kočíku nie je zanedbateľná suma. Navštívila som teda, môj obľúbený servis bicyklov na Znievskej ulici, kde mi s brzdou ochotne pomohli a týmto ich servis len vrelo odporúčam. A záver? Veľmi by ma zaujímalo, či by kolesá k tomuto kočíku alebo aj iných značiek prešli testom kvality, alebo bezpečnosť našich bábätiek nikoho nezaujíma?

stanullik2
4. apr 2015

@kiakocikovsvet Ahoj, vieš napísať kontakt na tu predajnu, radi by sme si pozreli naživo kociar dorjan prestige confort 2015...nevies na neho referencie??.))