Baby jogger city versa Gt

sasa2904
23. máj 2013

Prosím vás má niekto skúsenosti s týmto kočíkom? je naozaj taký super? Prejde aj horší terén v pohode? Jeho plusy aj mínusy, hlavne tie mínusy by ma zaujímali, zatial som nič nenašla, iba jedine jeho váhu 13kg, ale teraz mám doma ťažší, takže to by bolo aj tak fajn.

katarina6
29. júl 2013

tuto su odpovede 🙂:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/baby-jogger-city-versa/
ale ano nema minusy iba tu vahu. 🙂

sasa2904
autor
1. jún 2014

@katarina6 Dobry den! sranda, dlho som tu nebola, lebo stale nikto neodpovedal🙂) az teraz, a uz mam svoju versičku aj ja, nie gt, ale obycajnu. s tymi mensimi kolieskami a som z nej nadsena, chcela som ju uz pri prvom dietatku, ale zdala sa mi velmi draha, teda skor mojmu muzovi🙂), ale ciste nahodou som na nu natrafila na bazosi, co ju jedna predavala co si ju objednala z USA, striebornu, takze som si splnila som maly snicek 🙂). Je ako nova a za super cenu, takze som nahsena, mam ju zatial 2 tyzdne a neviem si ju vynachvalit, som zvedava na zimu ako sa s nou bude chodit. Teraz ma malinka pol roka, takze mi absolutne vyhovuje aj ten korytkovy set, nikam sa mi nozosmykuje ako v tom starom, krasne si tam spinka, predtym vobec nechcela byt v kociku, ale tu je spokojna, tak som velmi rada 🙂. dakujem za prispevok 🙂

katarina6
1. jún 2014

@sasa2904 tak to je super stastie! 😀 natrafit na neGT kolesa a este ktomu striebornu a z bazaru to je fakt sen!!! 🙂 lebo ja som teda tiez nad nou uvazovala pre 2.babo a presne tuto - striebornu a neGT, no pre SK trh, ani europu sa nedovaza, iba v USA sa da kupit ta neGT. v Zime bude uplne v pohode to nebude ziadny problem 🙂.
Ja som si nakoniec ale kupila baby jogger city mini GT pre druhe babo, kvoli tomu ze je tam sportova cast obrovsky priestor aj pre vacsie dieta 2-3r. dieta sa tam v pohode vyspi a ma vela miesta...... takze kvoli tomuto plus vaha tych city mini je len 8,5kg, tak som preto toto vybrala. kazdopadne neda sa tam dat sedacka v smere matky, ale dufam ze to nejako zvladneme a nebude tam plakat..... nejako ju snad zabavime.....
TAk fakt super stastie! 🙂 Drzim palce! je to skvela investicia! 🙂

sasa2904
autor
1. jún 2014
sasa2904
autor
1. jún 2014

@katarina6 Pridala som par fotiek 🙂, v pohode sa don zmesti aj moja starsia 3 rocna dcerka 🙂), ale ona nechcela byt v kociku od kedy zacala chodit. A ozaj to bolo stastie, lebo uz som sa zmeirila s tym , ze ho mat nebudem, ze mi bude musiet stacit kocik co som mala aj pri prvej, ale zrazu sa tam objavil ten inzerat a bolo to kusok od nas, takze to bol uz asi ozaj osud, Takze chvilu som prehovarala muza, a nakoniec sa mi podarilo zohnat kupcu na moj stary, tak uz nebolo o com, vsetko krasne do seba zapadalo, takze to asi tak malo byt a ja som si mohla splnit svoj sen🙂). Toto je kocik ktory splanl vsetky moje poziadavky na kocik, ktore som vychytala na mojom starom kociku, lebo pri prvom som este nevedela co mam od kocika ocakavat, ale hned som to zistila a uz hladala a nasla🙂). A ja som chcela aby sa dal otacat aj ku mne, to bola moja hlavna poziadavka, lebo teraz mam taku malu, ze ked ma nevidi, tak hned krici, prva taka nebola, neviem, dufam, ze z toho cim skor vyrastie 🙂. a 2. poziadavka bola skladnost, tak posielam este jednu fotecku na porovnanie s mojim starym, to bola taka velka a tazka ozruta 🙂). a to versicka ma este o kus vyssiu opierku chrbta ako ten stary, takze moja maximalna spokojnost :D. Tak vam prajem, aby ste bola spokojna s mini gt a hlavne vela zdravicka pre vas aj babatko :D

katarina6
1. jún 2014

@sasa2904 😀DD je fakt krasna ta versa! s tou obludou co ste mali sa to neda ani porovnat! 😀 chvalabohu ja som si aj pri prvej dcerke vela studovala kociky a nikdy by som si taku obludu nekupila 🙂.
mam uz 3. kocik od Baby jogger 🙂 je to super znacka 🙂 prvy bol City select, ale ten predavam, kedze uz som zlenivela a chcem nieco lahke.... druhy city micro 🙂 ale tam nie su koliecka na zimu, a teraz city mini gt ten je na cely rok 🙂... no veru... uvidim ci mi v tom nebude plakat to druhe babo... prva plakala ked na mna nevidela ☹.... no ale uvidime..... nejako to snad zvladneme..... mozem tam mozno pri najhorsom nakliknut autosedacku 😀 ta sa da dat v smere matky 😀 a hotovo. autosedacka vydrzi velkostne do 1r. a potom uz by nemala plakat 😀....

sasa2904
autor
1. jún 2014

@katarina6 :D tak naša Rebeka, nechce byt v autosedacke, uz teraz ma velku v smere jazdy, lebo vo vajicku vzdy ziapala ako blazniva 🙂, asi jej v tom bolo teplo alebo co ja viem a hlavne na mna nevidela, teraz ked ma vidi tak je vsetko v pohode 🙂 konecne 🙂, ale tak vase nemusi, prva taka nebola, tej bolo jedno ta sa rada vozila🙂.
No ja som prvy kocik odflakla🙂), reps. tu u nas ziadny taky obchod nie je a mojmu sa nechcelo chodit kukat kociky, ze ved si objednaj cez net, tak na fotke vyzeral celkom fajn a hlavne nechceli sme zan dat horibilnu sumu no a tak to aj dopadlo :(. Ale pravda je, ze vtedy Versa este ani nebola, takze asi na mna cakala :D. Tak nech sa vam darííí....:D

katarina6
2. jún 2014

@sasa2904 mne prva dcerka tiez vela plakala v autosedacke 😀 nechcela tam byt, trvalo to dlho, asi aj do 1,5r., aj ked sme mali tu vacsiu, tak to nepomohlo, vzdy ju bolo treba vela zabavat aby vydrzala..... 😀 takze to co mas teraz s 2.dcerkou ja som mala s prvou.... ja zasa dufam ze ta druha bude kludnejsia 😀 ale som pripravena aj na najhorsie ze to tak nebude 😀...... kazdopadne v autosedacke a v aute je vzdy ine ako autosedacka na kociku - tam sa da z kocika pozorovat okolie a je to uplne nieco ine...... takze uvidime ako to dopadne cele.....
Aj vam nech sa dari! 🙂

tajab
8. jún 2015

ahojte, prosim Vas vedeli by ste mi poradit, aky slnecnik by pasoval na Versu GT? nenasla som , ze by bol nejaky original, tak pozeram tie univerzalne, ale bojim sa aby pevne drzal, aby sa "neheglal".
dakujem

myzma
21. jan 2017

Caute, ak by bol záujem o bjb versu, ozvite sa, vieme sa dohodnúť 😉