Baby oplatí sa ísť na nákup pre deti do Poľska ?

11mata22
14. máj 2019

Ahojte, chcem sa spýtať či máte skúsenosti s nakupovaním v poľskú... myslím kočík a ostatne veci. Chcela by som tam ísť no trosku sa obávam asi som náročná v kočíkoch či tam niečo pekne nájdem 🙈 neviete aké značky tam majú ? Či sú tam aj take lepšie ako britax
Ďakujem

potomka
14. máj 2019

Hmm ako na vyber tam je toho pozehnane, no asi ta sklamem co sa znaciek tyka. Tam moc znackove za dobre peniazky nenajdes. KEd tak tych klasickych tam maju kopec v roznych farbach

sinda11
14. máj 2019

@11mata22 My sme tam kočík kúpili ale keď to s odstupom času 1,5 roka zhrniem tak sa tam neoplatí ísť. Cenovo to vyšlo ako tu. Jedine na postielke a komode sme ušetrili a na kosielkach ale už by som tam viacej kvôli tomu nešla. Žiadne značky tam nečakaj,to sú len ich vymyslené žiaden Britax a pod.

11mata22
autor
14. máj 2019

@sinda11 škoda 😔 ja som si myslela že ani nie na trh ale do normálneho obchodu ako mávame aj tu no uvidím pokukam asi aj tu a rozhodnem sa 🙈 ale ďakujem za info

vierka_z
14. máj 2019

Podla mn asa ti oplati sa tu popozerat, ked si zratas aj tu cestu aj cas a rozdiel nebude taky ako cakas, tak si ho rovno mozes aj tu kupit

lucyjka6
14. máj 2019

@11mata22 my sme boli kupovat kocik aj s vecami,aj na trhu aj v meste v obchode,v obchode mali aj ine znacky ale britax nie,ceny o trochu nizsie,nakonec sme kocik kupili na trhu aj s vecami,s odstupom casu ked to zhodnotim neisla by som tam veci kupovat ani kocik

vrabcek15
14. máj 2019

@11mata22 ahoj ja som pred 5 rokmi tak kupovala kočík camarelo..mali ich aj na Slovensku a vedela som, že je to poľská značka,ale už by som tam nešla..Mala som pocit akokeby bol menej kvalitný ako tie camarelo,čo boli na Slovensku....chcela som ho aj reklamovať 🙄ale čo ísť kvôli tomu do Poľska? Takže tak radšej Slovensko a istota reklamácie 😉😊

hettinka
14. máj 2019

@11mata22 my sme kupovali v PL nie na trhoch (tam zasadne nechodím), ale v normálnych obchodoch v Bielsko Bialej a super vyber. Deti už mám veľké, ale stále tam raz za polrok ideme na nákupy, na značkové veci, športové, aj na kozmetiku do SEPHORA a Douglas. Do obchodného centra samozrejme.

Kočík sme mali odtiaľ tiež, značka Graco, u nás bol vtedy 3x drahší. Aj postieľku sme odtiaľ mali, bavlnené košieľky. ich výroba.

ertlovik18
15. máj 2019

pred tromi dnami priblizne tam bola kamoska. Kupila aj kocik, aj hniezdocko, aj plienky klasicke 🙂

lucyjka6
15. máj 2019

@ertlovik18 pred troma rokmi to je davno,my sme boli pred rokom a fakt sa nroplati,jadne ze maju aj kladicke plienky ale cena taka jak tu,a deky hrube su tam este drahsie ako u nas a tie iste

ertlovik18
28. jún 2019

@lucyjka6 ale ja som pisala pred tromi dnami, nie rokmi 🙂