Kočíky v Poľsku

siss98
4. jan 2018

Ahojte baby, mám takú otázočku 🙂 s priatelom sme sa rozhodli že si kúpime kočík v Poľsku na trhoch v Nowom Targu. Chcem sa len spýtat ake značky tých kočíkov majú na tom trhu. Kedže by sme si chceli vybrať čo najlepšie tak to kus aj preštudovať. Ďakujem pekne

paladia
4. jan 2018

Pokial viem,tak tam.kupis väčšinu bezne dostupnych polskych znaciek,ktore su aj.u nas a aj par vychytaviek,ktore nevyvazaju.za hranice. Ale pozerala by som skor v prihranicnych dedinkach, v Targu ten rozdiel uz nie je az taky extra.

siss98
autor
4. jan 2018

Ano len do targu na trhy nám dovezú aj postieľku tak jednou cestou 🙂 tak by ma zaujimali konkretne značky či si niektorá nevšimla 🙂

simone22
4. jan 2018

My sme kupovali v januari 2016 a bol to Cleo.

siss98
autor
4. jan 2018

@simone22 ďakujem pekne 🙂 a ste s ním spokojná?

tami2014
4. jan 2018

My sice nemame z trhov, ale polsky je- Camarelo. Je to nase tretie Camarelo a nedam nanho dopustit.

paladia
4. jan 2018

Tak pozeraj polske znacky camarelo, dada paradiso,espiro,bebetto, mikrus, coletto, baby active,baby design, to su take schopnejsie. Urcite by som sa vyhla Riko a Tako.

simone22
4. jan 2018

@siss98 ano,bola som s ním spokojná,vela miesta pre babo,aj vo vaničke aj v šport.časti....akurat trošku ťažšia konštrukcia,ale za to bol pevný,stabilný,odpružený...

siss98
autor
4. jan 2018

Ďakujem vám veľmi pekne 🙂 už sme tam boli párkrát na trhoch a keď som si všimla kočíky tak tie vaničky sa mi zdali malé 🙂 pokukám všetky značky, ktoré ste mi popísali. 🙂

hasria
4. jan 2018

Aky je rozdiel v cene? Kocik kupeny v polsku a ten isty kupeny na SR? Fakt neviem, preto sa pytam. Vdaka.

siss98
autor
4. jan 2018

My keď sme sa pýtali za ceny boli od 250 do 350 3kombinácie 🙂 len značku sme si akosi nevšímali :D

cerstvamamina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cerstvamamina
4. jan 2018

my máme baby smile z poľska, trojkombinácia nás vyšla 260 eur takýto

paladia
4. jan 2018

@siss98 vanicka ma vacsinou rozmer cca 80x40cm a su to najvacsie na trhu, par ma este dĺžku 85cm, taketo vanicky vydrzia do 7-8 mesiacov a potom je dieťa akurat do sportovej časti, u dobreho kočíka sportova cast tak do veku 2-2,5 roka.

siss98
autor
4. jan 2018

@paladia ďakujem veľmi pekne ❤

beatka93
4. jan 2018

Ja som tiez kupovala 3kombinaciu na trhoch zn. MAXIMO. A vsetko som k tomu mala tasku, drziak na napoj. Sietku, plastenku, rukavniky na zimu, svetielke na kociar, ku vsetkemu nanoznoky no vsetko a zo sumy 390€ na 330€ za vsetko 🙄 ten kociar bol super nic sa na nom za rok pouzivania neposkodilo. A ked sme ho o mesiac nasli v obchode v zA stal 670€ takze urcite sa oplati anielen kociar. Jedna pani s manzelom tam maju stanok kde kupite vsetko cez perinky oblecenia do poateilok, madrace vanicku perinky uteraky no vsetko a za super ceny. A v Targu je aj obchod s detskymi potrebami a tam tiez kupite vsetko pod jednou strechou cez kozmetiku pomocky na kojenie hracky no vsetko. Cize novy targ odporucam 🙄

lusyc
4. jan 2018

Aj ja som sa bola pozriet, co majú, ale bola som sklamana z tych kocikov. V lete 2016 boli za 330-380€ trojkombinacia, za 350 mam dada paradiso rocky s trojrocnou zarukou zo slovenskeho eshopu. Spokojna.

ewhita
6. jan 2018

Odporúčam Targ - stánok vzadu smerom k wc, majú tam značkové kočiare, ktoré kúpiš aj na Slovensku. My sme v Targu kúpili tento http://www.najlacnejsiepredeti.sk/www-najlacnej... - na sklade je za 553€aj s autosedačku a v pl sme zaňho dali 380...je tam sieťka, držiak na pohár, pršiplášť, zimné rukávniky, sieťka,nanozniky,samozrejme záruka...a ako písala @lusyc je to stánok kde predáva pani+pán a hneď vedľa je stánok s plienkami,perinkami atď..

xvlckovah
25. jan 2018

@ewhita veľmi pekný kočík 🙂 dúfam že tam takýto alebo podobný nájdeme aj túto sobotu 🙂

emasss111
23. feb 2018

@paladia a prečo značku TAKO nie?....ja akurát zháňam kočík a zamilovala som sa do TAKO MAXONE 2018...v čom sú zlé ich kočíky? 🙄

paladia
23. feb 2018

@emasss111 v podstate nic extra,len su cca o 3kg tazsie nez ine znacky a športové casti sa mi nepacia, ale ak.ti to nevadi,tak v pohode. Zalezi,co od kocika cakas a co si ochotna tolerovať. Mne osobne by ta vaha vadila,takze ja by som sa mu vyhla.

nikki16
16. mar 2018

@tami2014 ahoj camarelo si mala Aký?

majci10
16. mar 2018

Ahojte my sa s manzelom tiez chystame do Targu na kocik snad najdeme ten stanok alebo obchod ...pacia sa nam aj nam boli odporucene Camarelo ( malaga, sevilla) alebo Tako (baby heaven exclusive) myslim ze ked su to polske kociky tak tam ich budu mat lacnejsie ci? ... @xvlckovah ako ste dopadli oplati sa? Trosku s manzelom vahame 😜

siss98
autor
16. mar 2018

My sme si tam vybrali nakoniec. Oplatí sa ísť. Camarelo 3kombinacia tam bola za 350e. Spokojnosť veľká, predavačka nám ho poukazovala či uz vaničku, športovú časť. Záruka 2 roky. My sme si nakoniec vybrali takýto a vyšiel nás 380e komplet tu na slovensku kolo 500e bez vajicka.

siss98
autor
16. mar 2018
tami2014
16. mar 2018

@nikki16 Ahoj. Camarelo art, camarelo granada a teraz sportovy eos.

emasss111
16. mar 2018

@siss98 pls, to je camarelo ktorý? 🙂

evicka37
16. mar 2018

@siss98
Krásny...

siss98
autor
16. mar 2018

Toto nieje Camarelo. Je to paradise baby magnetico. Len nám ukazovali aj Camarelo tak pre info aj cena jeho 🙂 ale mali tam veľa značiek a druhov a sú veľmi ochotný 🙂
@evicka37 ďakujeme 🙂

janka307
16. mar 2018

@siss98 prosim vas, kde ste boli pozerat kociky, prip.kde je najlepsi vyber?dakujem 😉

siss98
autor
16. mar 2018

Nowy targ. Keď sme tam boli tak tam boli dva stánky s kočíkmi pobehali sme oboje. A všade pri ktorom sme sa zastavili prišla pani ukázala nám vaničku, športovú časť aj vajíčko doplnky a každé farebné prevedenie kočíka. 🙂