Bexa kočíky - skúsenosti

marrya
17. dec 2013

ake mate skusenosti s kocikmi bexa????? mne sa paci,mala by som zaujem o konkretny typ bexa B4x roxy alebo bexa 2013 chrome???aky je tam rozmer vanicky?????dakujem za info

luciannka83
17. dec 2013

Ja som veľmi spokojná. Vanička je asi najvačšia z kočíkov, čo som porovnávala. Nie je tažký. Dobrá manipulácia. Odporúčam.

makimakimaki
17. dec 2013

Ahoj, ma ho kamoska, ale po 1 dietati a 2 rokoch pouzivania je v dost ubohom stave - rozhegany, vanicka sa uz poriadne neda nasadit - stale je akoby nakrivo... Ale je pekny, za nova aj fajn ovladatelny... Aj ja som ho zvazovala, ale ked som videla ten kamoskin, uz ho veru nechcem...

luciannka83
21. dec 2013

@makimakimaki no podľa mňa je to aj o tom ako s tým kočíkom manipuluješ. Akože ja ho moc nešetrím, používam takmer nonstop 🙂 a je v pohode.

zuzankasm
21. dec 2013

Mala som trojkolku. Max spokojna. Vanicka je fakt velka a aj sportov, sna cast. Boli ame s nou vela x v tatrach zvladla kazdy teren sneh lad kamene... Malu sm v nej vozila do 18mesiacov.

zuzankasm
21. dec 2013

Prepac za chyby pisem z mobilu s malou na kolenach🙂

zzuzullka
21. dec 2013

Ja mam bexu od roku 2010 kedy sa mi narodil syn a odvtedy ju vlastne pouzivam stale.hned ako z nej vyrastol starsi syn tak sa v nej zacal vozit mladsi ktory ma teraz 1,5 roka a vozi sa v nej dodnes. a kocik je podla mna v super stave.nie je nijako velmi rozhrkany a farba je stale pekna.vanicka je jedna z najvacsich co su na trhu, lahko sa ovlada a velke nafukovacie kolesa zvladnu kazdy teren. ja osobne by som si ho kludne kupila znovu.za tie roky pouzivania som na nom nesala ziadnuvec ktora by mi vyrazne prekazala

katkaa02
28. feb 2014

mam bexu, som s nou spokojna, vanicka je priestranna, vojde sa do nej aj dieta starsie ako 6 mesiacov, len ci este bude chciet lezat a nepozerat radsej von. Vo vanicke sa da polohovat opierka chrbta, ale to sa potom babetko smyka a niet ho ako zaistit. Preto je potom lepsie prejst na sportovu cast, ktoru je mozne pripevnit v oboch smeroch. S kocikom sa manipuluje velmi lahko, ide to aj jednou rukou, kocik sa rozhega len presne tak ako je s nim narabane. Moj je ako novy a mam ho uz rok. odporucam

katkaa02
28. feb 2014

este som chcela dodat, ze za tu cenu je to velmi kvalitny kociarik

sonulka81
4. mar 2014

@katkaa02 chcem sa opýtať či sa dá použiť aj iná značka autosedačky ako Bexa...či tam teda pasuje nejaká náhrada

kiakocikovsvet
5. mar 2014

@sonulka81 viete tám osadiť aj iný typ autosedačky

sonulka81
5. mar 2014

@kiakocikovsvet a viete mi povedat aky?kocik mame len autosedacku potrebujeme

katkaa02
5. mar 2014

@sonulka81 na sedacke su take dva vybezky a tie maju kliknut do adaptera, sedacka ma na sebe 4 zarezy dlhsie ako je potrebne, cize mne sa zda, ze je to mozne a ze nakliknete aj inu sedacku, skusila by som to, ale nemam doma ine vajicka len BEXU a co tak skusit v nejakom obchode, kde predavaju BEXU, na kociarik sa pripina adapter a az na nho ide vajicko

kiakocikovsvet
5. mar 2014

@sonulka81 osadite tam autosedačku : Tako, DorJan, Camarelo, pomocou adaptera aj autosedačku Maxi-Cosi

sonulka81
5. mar 2014

@katkaa02 dakujem vekmi pekne

katkaa02
5. mar 2014

@sonulka81 ak mate adapter na svoje vajicko, mozem vam premerat tycky na kociariku, ci vam tam vas adapter s vajickom sadne 🙂

fopka
5. mar 2014

ja mam klasickú bexu na styri kolieska (neviem presne aky typ) asi 3-ročnú .. nie z uplnych noviniek .... som maximalne spokojna, velke gumove kolieska a vyborne pruzenie, tie som ocenila najviac....necitit kazdy kamienok ako na ostatnych kocikoch s umelohmotnymi kolieskami, ktore hrkaju a pridu mi ako keby boli na kociky pre babiky. Isli sme uz terenom aj neterenom a uplna pohoda. vanicka jedna z najvacsich v porovnani s ostatnymi modernými kocikmi, ja som mala dokonca polohovatelnu vanicku. A tiez som maximalne ocenila lahke ovladanie kociara a skladanie a teda aj jeho hmotnost ... v pohode vynesies aj s babatkom hore schodmi bez toho,aby ti tieklo dole chrbtom.

tanicka207
16. dec 2014

a neviete náhodou v ktorej kamennej predajni by som ich našla?

katus87
22. máj 2015

Ja by som sa chcela opytat, mam trokombinaciu bexa roxy a teraz neviem, ci musim dokupovat adapter. manzel niekde zapotrosil navod, kym sme sa stahovali a nejako neviem prist tomu na klb...dakujem

zuzankasm
22. máj 2015

Ja som mala bexu,kupovanu v roku 2011 a lespi kociar si neviem predstavit.Obrovska vanicka,aj sportova cast,neznicitelny kociar.My sme s nasom presli tatry a aj chorvatsko.Max spokojnost. Jedno co mi vadilo,bola kratka strieska proti slnku,ale da sa vyriesit clonou,alebo slnecnickom.Inak nemal chybu.

stromik
14. jan 2016

ja by som sa chcela opýtat či sa na kočiari dá dat športová čast do úplneho ľahu dakujem

iveta855
15. jan 2016

Ano da sa

kitty2803
15. jan 2016

Ja som mala Bexa rhodos,zamatovi, bol sice pekny ale pol roku pouzivania uz dost vrzgal, sportova cast je neskutocne skareda, ani neni moc pekne sita strieska,teraz mam britax , ale kazdemu sa paci nieco ine 😊

stromik
16. jan 2016

Este jedna otazocka a da sa sportova cast otacat aj v smere aj v proti smere jazdy? Dakujem

kitty2803
16. jan 2016

Ano da ☺

tinka39
21. jan 2016

@zuzankasm ktory konkretny typ?

smolenice
25. jan 2016

Prosim vas ako dam dole predne kolecka sportovej casti bexa dakujem

tinka39
25. jan 2016

Mate niektora tento?

vedorka
25. jan 2016

strasny kocik 🙂 🙂 🙂 prepacte vsetci 🙂
kamaratka ho mala, bola rada, ze sa ho zbavila ked mala mala rok a kupila si iny. parkrat som jej ho kocikovala a katastrofa... neohrabany, zvlastna manipulacia, kopala som dole do kosika...
a vobec to neni o tom ako s nim zaobchadzas, v takom stave je. chodila nim po uplnej cerstvo vyasfaltovanej cesticke a setrila ho ako sa len dalo a bol rozhegany po par mesiacoch a to mala vacsinou spala na balkone. raz jej babo dokonca vypadlo na zem, lebo cez obrubnik sa musi drzat oboma rukami, inak je priserne nestabilny, akurat drzala dazdnik, takze musela s jednou rukou ist, bola to 4-kolka.... sklada sa do auta tiez hrozne, casto cestovala, no uplne ohreblo.
posledny mesiac pred predajom som jej asi 3krat za tyzden opravovala defekt. ono je to zial ako so vsetkym, kolko stoji, taky je. nemozno cakat od polskeho kocika, ze sa vyrovna napriklad nemeckym ako Hartan, Teutonia a podobne, ktore stoja ovela viac. ale kedze kocik nie je zalezitost par mesiacov, ale skor rokov, tak sa na nom neoplati setrit

sim_simonka
25. jan 2016

no ono asi zalezi aj od typu kocika...a aky je to rocnik...moj brat ma bexu a teda tiez uz som mala tu moznost maleho v nom povozit a mne sa ten kocik velmi paci...vobec mi nepride nestabilny, prave naopak, je dost pevny

tinka39
25. jan 2016

@sim_simonka a aky ma model a rocnik?