Carrello Alfa 2023

17. feb 2023

baby ma niektora kociarik Carrello Alfa? alebo nejaky starsi aj ked, len chcem vediet ci je kvalitny, neje z neho hned hrkalka😂 zvazujem kupit sportovy tak chcem vediet, dakujem ☺️

mimisk
19. feb 2023

Uz radsej bravo to je odpruzenejsi

katka3000
3. mar 2023

Dobry den, kupili ste ho nakoniec? Mate nejake skusenosti? Ja ho chcem kupit ako druhy sportovy.

autor
3. mar 2023

@katka3000 dnes ho budem mat doma, dam vam vediet

autor
4. mar 2023

kociar je super taky sikovny,nieje taky robustny velky, akurat co mi chyba tak taska na rukovat, tu si budem musiet dokupit lebo nieje sucastou a este ze nieje taky odpruzeny ale to mi tak nevadi, hlavne ze sa da otocit babatkom ku vam aj chrbtom, za mna super cenou aj kvalitou

katka3000
5. mar 2023

Dakujem krasne za spatnu vazbu. Mozem sa spytat mate 2022 ci 2023? Su tam male rozdiely a mozem vas poprosit zmerali by ste mi zlozeny kocik? Lebo som nasla rozne rozmery a neviem co je pravda. Dakujem. Nech vam posluzi 🙂

autor
5. mar 2023

@katka3000 2023 lebo ja som chcela aby sa dala konstrukcia otocit, 2022 sa neda ale tam su zase krajsie farby😅 zmeram vam ale az koncom tyzdna lebo akurat som ho zlozila a odlozila my ho budeme pouzivat az o take 2mesiace, inak aj je super ze strieska kocika sa da posuvat hore aj dole podla vysky babatka

bnik
16. júl 2023

Dobry deň, už používate kočík? akurát hľadám športové kočíky, iba tento carello alfa 2023 som našla taký, že sa dá otočiť do oboch smeroch. Ste s ním spokojná? Ďakujem

autor
17. júl 2023

@bnik som spokojna ano pouzivam ho, no cena zodpoveda aj kvalite😅 tym chcem povedat ze som nasla neskor aj nejake nedostatky ale tak snad vydrzi co najdlhsie

bnik
18. júl 2023

aké nedostatky ak sa môžem opýtať? akurat zajtra sa chystám do obchodu kúpiť 😊 Ďakujem pekne

autor
18. júl 2023

@bnik tak napriklad mi troska vadi ze nieje odpruzeny, a taky mi niekedy pride nie taky ,,pevny,, v porovnani s tym co som mala predtym no ale to je asi nezvyk, ale inak som spokojna vyzera pekne a je sikovny maly aj ten kosik je fajn dole...uvidim ako to pojde po zimnych chodnikoch😅 zatial pouzivam len od maja

lklucinka22
4. sep 2023

Dobrý deň, aj ja si ho chcem kúpiť, ak sa môžem opýtať mate tu dvojkombinaciu? A akú farbu? 🙂

simca555
17. máj 2024

Dobrý den prosim vas da sa dat opierka do úplného sedu?

mimisk
17. máj 2024

@simca555 da sa , ale musim upozornit, je troska uzsi

simca555
18. máj 2024

@mimisk a este prosim,vsimla som si ze twn nákupný kosik je dost nizko.neprekaza to v zime ked je sneh?

mimisk
18. máj 2024

@simca555 to neviem lebo ja kociky predávam takže nemám skúsenosť. Aké zákazníčky nič nespomenuli.
Inak lepší je ultra model

simca555
18. máj 2024

@mimisk v com je lepsi?

simca555
18. máj 2024

@mimisk mne pani co má predajnu povedala ze len v dizajne je rozdiel

lklucinka22
19. máj 2024

@simca555 ja som si ho kúpila a v ten deň aj vrátila. Totalne nestabilný kočík, tam keby som dala dieťa tak by sa hneď vykydalo na zem na prvom hrbole. Za mňa veľmi nestabilný kočík.

mimisk
19. máj 2024

@simca555 tak potom nevie co predáva ultra mauplne inú konštrukciu. Je pevnejšie