Je lepší kočík Moon Resea Sport 2024 alebo Carrello Bravo 2023?

Zodpovedané
14. dec 2023

Ahoj,

chcela by som počuť Tvoj názor.

Je lepší kočík Moon Resea Sport 2024 alebo Carrello Bravo 2023?

Hľadám športový kočík pre skoro 7-mesačné bábätko, ktoré ešte nesedí a rozmýšľam nad týmito dvomi.

Ďakujem

Ahoj,

Carrello Bravo je tzv. pokračovacím športovým kočíkom určeným pre rodičov, ktorí sa pohybujú po meste. Športové sedenie je neotočné a nekorýtkového typu. To znamená, že ho možno napolohovať do skoro úplne rovného ľahu. Sedenie patrí k tým priestrannejším na trhu, preto v nich bude mať pohodlie aj väčšie dieťa od 6 mesiacov až do konca kočíkovacieho obdobia. Ja osobne by som si ho pre 7-mesačné nesediace dieťa nevybrala, vzhľadom aj na fakt, že takéto dieťa ešte vyžaduje kontakt s rodičom.

Skôr by som vyhľadávala otočný športový kočík Moon Sport. Je tiež určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom teréne. Športové sedadlo je dostatočne priestranné a s možnosťou napolohovania do skoro rovného ľahu. Rodičovskú rukoväť je možné nastaviť len do výšky 102 cm, preto je vhodný skôr pre nižších rodičov.

Podobné modely, ktoré by som Ti odporučila a sú mu veľmi podobné, nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally