CYBEX BALIOS M - ste s ním spokojné?

16. dec 2019

Rozmýšľame nad kúpou kombinácie kočíka Cybex Balios M. Ako ste s ním spokojné?

kahanikova
16. dec 2019

Je to tvrdý neodpruženy kočík skôr by som šla do balios s ten síce nie je korytkovy ale má aspon nejaké odpruženie a dieťa v ňom nehádže ako skalu v miešačke 🙂

bobula46
16. dec 2019

@kahanikova tvrdý, vŕzgajú rúčky, hrkajú kolieska, ťažko sa s ním manévruje. Viem si predstaviť aj lepšiu investíciu do kočíka 🙂

autor
16. dec 2019

@kahanikova najprv som uvažovala nad Balios S ale to som zas počula názory typu že je úzky a je v ňom málo miesta... Máte s ním skúsenosť?

kahanikova
17. dec 2019

Až tak úzky určite nie je 2r syn doň vojde aj s hrubým zimným fusakom a netlačí sa 🙂 a to môj malý nie je vôbec nejaký malý

autor
17. dec 2019

@kahanikova tak to ste ma potešili 🙂 mali ste celú kombináciu? Vanička bola aká?

kahanikova
17. dec 2019

Nie nemala som vaničku môj malý sa odmietal voziť v kočíku takže som ho nosila v šatke.. tento kočík máme asi od jeho 10mes 🙂

autor
17. dec 2019

@kahanikova jasné, rozumiem 🙂 vďaka za recenziu, pomohla 🙂

gibi13
24. jan 2020

Tak aj Cybex Balios S je podľa mňa úzky a aj krátky ... Moja malá má 1 a pol a 80cm ale už by sme preferovali dlhší kočík... 😔 Ale inak by som na tento kočík nedala dopustiť, jednoducho sa manévruje, strieška je dlhá, dobre sa menia polohy, tak isto sa ľahko mení smer sedadla, kolesá super aj do zimy (myslím tým hlavne aj kamienky v zime)... Ja by som ho nemenila keby nam nebol maly 😁