Golfový kočík Hauck Spirit

malemimi153
29. apr 2015

ahojte maminy, mate niektora tento kocik?ak ano, ste spokojne? uvazujem nad nim, tak chcem vediet, ci je dobry 🙂 klady alebo zapory?dakujem

1104
23. aug 2015

@malemimi153 ahoj tak ako kupila si ten kocik, tiez nad nim uvazujem.

malemimi153
autor
24. aug 2015

ahoj,kupila,ale vratila som ho spat,pripadal mi dost labilny,a predne koliesko dost hrkotalo.....ja by som ho urcite uz nekupila.....nakoniec sme kupili chippolino rio bueno,je super,perfektne sedi na ceste,a tak isto je to dost pevny golfac...ale radsej treba vidiet nazivo...ja som ho kupila normalne v predajni....ten hauck som nemala moznost nazivo vidiet,takze som sla do rizika,ze aky bude.....no sklamal ma. 😠 ..aj to madlo sa naklikava dost nizko ..je to take divne....strieska bola vykrivena,tym ze bol kocik poskladany v krabici,tak nejak sa to hodilo do jednej strany a uz to nevyzerlao pekne.....vyhoda je,ze je lahky,ale prisiel mi zbytocne vysoky a labilny,ked som ho skusala na chodbe,tak sa cely kyval zo strany na stranu 🙄 .takze ja mam takyto dojem z kocika...radsej si ho chod pozriet a vyskusat na predajnu,ci ta oslovi aj tak,snad som poradila 😀 ahoj