Golfový kočík pre 4m bábätko?

sandradub
3. júl 2018

Dobry den, prosim, poradili by ste mi sportovy/golfovy kocik, ktory je vhodny uz pre 4 mesacne babatko? Samozrejme s moznostou lahu. Idealne nieco lahko zlozitelne (aj do lietadla), lahucke a lacne 🙂
Dakujem

lenqua_12325
3. júl 2018

Fuha, s takým som sa ešte nestretla. Jedine do golfaca vložiť tu vkladaciu vaničku. V takom prípade môže byť akýkoľvek.

lenqua_12325
3. júl 2018

Športový sa môže na 100% používat od narodenia bebetto nico. No do lietadla veľmi praktický nieje.

babi81
3. júl 2018

@sandradub maclaren

beky1813
3. júl 2018

Ja mam valco snap ultra a pouzivam od 4,5 mesiaca, tak skus pozriet ine rady valca, ten moj asi nie je kategoria lacny

amel
4. júl 2018

My sme pred dvomi dnami doleteli z dovolenky,dokonca s prestupom a letela som s Mamas&papas urbo.Nie je zrovna do prirucky,ale bol super,naplno sme ho vyuzili.Mala je v nom od 5mes,dala by som i skor,lebo neznasala vanicku,no nemala som ho😁Velka lozna plocha a da sa otocit do oboch smerov.Ale v principe poletis s hocicim,odovzdas pri vstupe na palubu.alebo z tych lacnejsich sa mi velmi pacil petite&mars easy

lilka5566
4. júl 2018

Podľa mňa každý ktorý sa dá dat do ľahu, ja som vozila obidve deti v športaku od 4 mesiacov. Ale presnú značku ti neviem poradiť, ja mam golfac nie úplne do ľahu

evallu
4. júl 2018

Ja som mala tento...uz som predala. Ale bol do úplného lahu a obojsmerne aj ku mamine !!! A ultra ľahký .... kukni naň na YouTube

zuzuliennka1
4. júl 2018

aj kocik Easy Go Optimo sa da vozit v smere aj protismere jazdy a da sa dat uplne do lahu, nie je drahy a je skladny a lahky

myjusiatko
4. júl 2018

Ja mam gb qbit plus. Je uz od narodenia. 🙂

kreata
5. júl 2018

brotax motion b4 plus. vyuzijes aj led bude starsie. maloktory kocik je taky dlhy a na svoju dlzku aj dost skladny

nika898
5. júl 2018

@sandradub ahoj mam sportovy valco ktory sa da otocit do oboch stran takze aj vidis na babatko. Stoji cca 300€.

nelinkabublinka
12. júl 2018

Macleren xt alebo xlr

jankadr
2. aug 2018
zuzinapipina
2. aug 2018

@zuzuliennka1 no ľahký moc nie je, kedze ma necelých 12 kg

xaveria9
2. aug 2018

oyster zero sa u nas osvedcil.. ale vozila som syna v nom az od roka a pol... dovtedy som mala x lander xa move ale ten bol perfektny... len ovela vacsi na skladovanie. zero je super pohodlne a skladne.. len je len v smere jazdy..

mimik79
2. aug 2018

@beky1813 no valco nieje golfac

tiumen
2. aug 2018

@sandradub zopa mion - len jedna nevýhoda, že je len v smere jazdy.. a je fakt že skladný

beky1813
2. aug 2018

@mimik79 no ako keby som bola jedina, co napisala znacku negolfoveho kocika

beky1813
2. aug 2018

@mimik79 a za druhe sa pyta na sportovy/golfovy kocik

mimik79
2. aug 2018

@beky1813 teraz som si to zacala citat a natrafila som na to... Tak prepac...

beky1813
2. aug 2018

@mimik79 tak treba nabuduce citat pozornejsie

mimik79
2. aug 2018

@beky1813 stane sa...

zuzuliennka1
3. aug 2018

@zuzinapipina je ľahší, ako napr. kočíky z trojkombinácií... a radšej 12kg (podľa mňa ľahký je, sama ho v pohode poskladám do auta) ako nejaké tintítko a decko sa odtiaľ prevráti, len čo sa tam trochu začne mrviť - aj to som už videla... ľahký kočík nie je vždy aj bezpečný

zuzinapipina
3. aug 2018

@zuzuliennka1 tak to ano, len do lietadla nie je vhodny, poskladat do auta nie je problem, ale trepat ho kadetade po letisku, nato su golface najlepsie, ja mam pilko mini ma 5kg je aj velmi stabilny lahky spratny, easy go som uz predala, kvoli jehi vahe a s golfacom sa neda porovnať.