Ktoré ľahké golfové kočíky sú kompatibilné s vajíčkom Cybex Cloud T?

Zodpovedané
14. aug 2023

Ahoj,

ako hlavný kočík už máme kúpený TFK Mono2 kvôli lesným prechádzkam. TFK nás jednoducho očaril. V obchode som sa zmienila, že by som časom chcela nejaké ľahučké golfky kvôli čisto mestským dôvodom a ideálne také, ktoré môžu potom aj do lietadla. Pani predavačka nás inšpirovala, prečo si nekúpime golfky už teraz, ktoré by boli kompatibilné s vajíčkom a mohli by sme tak napríklad jazdiť jednoduchšie k lekárovi.

Ideálne by bolo, nech sú čím ľahšie. Rozhoduje aj cena a netrváme na žiadnej zo značiek.

Ktoré ľahké golfové kočíky sú kompatibilné s vajíčkom Cybex Cloud T a sú vhodné aj do lietadla?

Ďakujem

Ahoj,

autosedačka - tzv. vajíčko Cybex Cloud T je pomocou adaptérov typu Maxi Cosi kompatibilné s viacerými kočíkmi.

Prvou možnosťou sú samozrejme kočíky značky Cybex - Cybex Libelle, Cybex Eezy S-Twist² alebo Cybex Eezy S².

Ak však chceš cenovo dostupnejší model pre vyšších rodičov, tak odporúčam pozrieť si kočík Ergobaby Metro+. Je komfortný pre rodičov a aj pre detičky už od narodenia. Ponúka jednoduchú ovládateľnosť a jednoručné skladanie do rozmerov príručnej batožiny. Jeho vylepšené pohodlné odpruženie všetkých štyroch kolies a kolesá z tvrdenej gumy ho predurčujú na použitie nielen na cestách, v meste, či výletoch. Na to je prispôsobený aj jeho neotočný sedák, ktorý je totiž mimoriadne mäkko polstrovaný, polohovateľný do ľahu a ergonomicky tvarovaný. Pomocou adaptérov (viď. pripojený obrázok) ňan nasadíš Tvoju autosedačku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally