Hľadám kočík do terénu s prehadzovateľnou rukoväťou

avenev
14. feb 2013

Hladam kvalitny terenny kocik cize asi nafukovacie kolesa s prehadzovatelnou rukovatou, dakujem za tipy 🙂

kiakocikovsvet
14. feb 2013

@avenev má to byť kočík pre dieťa od narodenia?

vonicka
14. feb 2013

Teutonia, dnes som s nim s prehodenou ruckou rozrazala kopu snehu 🙂 🙂

snaily
14. feb 2013

@avenev ja mám na predaj kombinovaný kočík (vanička aj športová časť sú otočné v oboch smeroch) a má aj nafukovacie dokonca ešte jedny zadné náhradné šak kuk môj bazár ak bude záujem určite sa nejako dohodneme

avenev
autor
15. feb 2013

@kiakocikovsvet V podstate ano, ja uz mam kocik po dcere ale chcem ho predat a kupit novy aby bol aj pre druhe dieta ked bude 🙂

avenev
autor
15. feb 2013

@vonicka Ja mam teutoniu cosmo ale na nej sa neda prehadzovat rukovat a zle sa mi s nou chodi po snehu

avenev
autor
15. feb 2013

@snaily aj na mojom sa da otacat vanicka aj sportak, ale teraz ked je dcera tazka sa mi to zle odklikava preto hladam rukovat ktora sa da pretacat 🙂

zanetamatej
15. feb 2013

Najlepsi kocik do terenu urcite X-Lander X1, chodíme s ním po horách, po snehu, pevná konstrukcia, predné kolesá max.odpruzené,vytáčavé ,síce nemá prehadzovateľnú rukovať ale nevadí, ale lepsí terenák uz nie je - iba Hauck s rovnakým podvozkom

suelop
15. feb 2013

@avenev Quatro Monza, Pure easy step alebo Chipolino ultra -maju preklapaciu rucku.

vonicka
15. feb 2013

@avenev ja mam beyou a ma prehazdovaciu rucku, aj dobre velke kolesa. kupila by som si pouzitu, lebo za novy kocik pytaju nehorazne prachy