Ľahší, obojsmerný športový kočík, čo sa skladá vcelku - nekorýtkový, s polohovacou rukoväťou

Zodpovedané
22. jan 2020

Ahoj,

potrebovala by som poradiť obojsmerný športový kočík, ktorý sa skladá ako celok, bez nutnosti oddelenia sedačky. Potešila by nízka hmotnosť.

Hľadám niečo, čo má 4 kolesa (nie plastové) a kolesá nie dvojité. Nie korýtkove sedenie - a možnosť polohovania opierky chrbátika aj nožičiek. Polohovanie rukoväte rodiča by bol bonus.

Ďakujem 😊

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, čo je dosť škoda. Je iné takýto kočík kupovať skôr lacnejšie a iné úplne bez ohľadu na cenu. Vychádza mi však - z toho, čo píšeš, pár takých aktuálne mainstream modelov.

Jedným z nich by bol Joie Versatrax - budgetová, dostupná voľba, čo sa skladá vcelku, ale pritom ponúka dostatočný výkon a kolesá s pneumatikami plnenými penou.

Joie Versatrax

Ďalej mi príde, že aj taký Moon ReSea Sport by sadol - kolesá sú viac menej gumené - určite nie plastové. Pozri potom aj Stokke Beat, ak cenovo môžeš pozerať aj na tie drahšie modely.

Moon ReSea Sport

Stokke Beat

A aj plánovaný Cybex Talos S Lux bude zrejme stáť za to - ale na ten si ešte chvíľu počkáme.

Cybex Talos S Lux 2020

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli