Kde kúpim vajíčko na kočík Atlantic Espiro?

mika1821
16. dec 2010

Ahojte budúce maminky, aj my sa už pripravujeme na príchod nového člena a rozhodla som sa pre kočík atlantic espiro, ale nie tá nová 2010...pridávam foto...Mohli by ste mi poradiť kde by som zohnala vajíčko na tento kočárik?ďakujem

mija777
16. dec 2010

Ahoj,aj my máme tento kočiar,dokonca aj červený,ale nie so sivou,ale s ciernou farbou.Vajíčko sme kúpili v inetrnetovom obchode Ája v čechách. http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=133...
Lenže kupovali sme rovno aj s kočiarom a tak sme mali dopravu zadarmo.Takto neviem koľko stojí.

Pridávam ešte jeden link,ale túto stránku nemám overenú,objednávali sme z toho Ája shopu.
http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/2-1-autos...

mika1821
autor
16. dec 2010

hneď to kuknem a ďakujem veľmi pekne🙂

sima.p
28. dec 2010

Pozor! Na obrázku máš verziu r. 2008 a tam sa nedá nakliknúť autosedačka. Až od verzie z r. 2009.

mika1821
autor
29. dec 2010

ďakujem🙂)...ale sme sa rozhodli že si ho aj tak kupime, lebo ževraj detičkam sa nepohodlne sedi vo vajičku://...

lucikatn
5. jan 2011

@mika1821 my mame tento kocik a je straaaasne super! vajicko sme kupili v Juzanke v TN. Inak ak by niekto mal zaujem tak zrovna predavame Espiro Atlantic ako 3-kombinaciu. Zelenej farby. Je to tato nova verzia s moznostou pripojenia vajicka na kostru kocika. Cena 230€ a zakupeny 02/2010 a bol pouzivany iba 8 mesiacov lebo syn zacal chodit a uz nechce byt v kociku :(

mika1821
autor
5. jan 2011

@lucikatn Už som z toho mimo🙂)absolutne netušim aka verzia to je, ale aj tak sa naň tešíme...budúci týždeň si poń pôjdeme🙂

lucikatn
5. jan 2011

Verzie Atlantic pred rokom 2010 su rovnake az na to ze na ne sa neda pripevnit vajicko. Na tychto novych sa da pripevnit. Mate sa na co tesit lebo je to super kocik! Drzte sa!

mika1821
autor
6. jan 2011

Dakujem🙂)) aj vy sa drzte🙂

mirdzana
19. jan 2012

Ahoj 🙂 ja mam na predaj vajicko na tvoj kociarik , len je problem asi v tom ze je modrej farby .

mirdzana
19. jan 2012

ale inak je v super stave a urcite ti bude pasovat na kociarik , lebo taky isty mam aj ja🙂

mnavik
8. jún 2012

Ahojte baby ja potrebujem poradiť mam taky isti kočík ako ma Mirka 1821 a aj takú istú autosedačku ako ma Mirdzana a vôbec mi to nejde napasovať 😖 ak mate niekto stým skúsenosti napíšte mi ako na to alebo mi pošlite foto aby som videla .velmi pekne vám dakujem

graziela
30. jún 2012

@mnavik, problem bude presne ten, ako pisu maminky vyssie, ze tvoj kocik je z kolekcie z r. 2008, ku ktoremu sa neda pripevnit autosedacka, je to zrejme iny typ konstrukcie...od r. 2009 sa zacali predavat 3-kombinacie, teda s vajickom.
Ja osobne mam kocik z r.2008, no auto sme vtedy nemali, cize ani vajicko sme nepotrebovali ;)

Ak by mal niekto zaujem, tak kociarik ponukame na predaj, v krasne tyrkysovo-sivej farbe - foto najdete v mojom albumceku 🙂

graziela
2. nov 2013

Ahojte, po case sa opät pripominam, kocik po nasom synatorovi mame stale na predaj, ak by ste mali zaujem, nakuknite do mojho albumceka pre viac info, pripajam foto, cena 100€ prip.dohodou.

graziela
2. nov 2013
luckasaska678
19. apr 2022

@mirdzana mam záujem ak ešte ho Mate
Myslím vajíčko

mirdzana
19. apr 2022

@luckasaska678 bohužiaľ , vajíčko už je dávno predané :(