Kde kúpim vysoký kočík?

mudreocko
19. júl 2016

Mam problemy s krizami a hladam kocik co ma vanisku vysoko. Aby som sa nemusela velmi ohynat. No zatial som nasla vsetko nizke. Viete mi nieco poradit? Pripadne ponuknut? 🙂

Dakujeeem 😉

ninai
19. júl 2016

Ahoj, my mame Camarelo a na prekvapenie je dost vysoky a sme velmi spokojni 🙂

simca06022011
19. júl 2016

Fuu no zalezi aj od tvojej vysky.. :D ja som mala casualplay a nezohynala som sa velmi do vanicky, resp. vobec ... mam 170cm...

candii
19. júl 2016

Jaj mam adamex pajero a mam 184cm a super

axelina
19. júl 2016

Ja som mala Tako city move a je dost vysoky si myslim. Ja mam 176 cm. Zohla som sa ale nie velmi..

mudreocko
autor
19. júl 2016

Ja mam 168 cm. Mne nejde o vysku rucky ale o vysku vanicky. Aby bola co najvyssie..nech sa nemusim k babatku velmi ohynat.

peppita
19. júl 2016

my sme kupili Baby-Merci, je to dost vysoko

monhla
19. júl 2016

@mudreocko Ja som bola tiež spokojná s camarelom. A to mám kríže v háji už 15 rokov a som ešte o 11 cm vyššia ako Ty

idusha
19. júl 2016

My mame Gesslein, je tam nadstavec vdaka ktoremu moze byt vanicka vyssie - spokojnost.

plnenapaprika
19. júl 2016

Ja mam 179 cm mam camarelo kvoli vyske aj kvoli velkemu dietatku. Po roku pouzivania musim povedat ze obcas daco povoli alebo kamoske uslo predne koleso, ale zas stal 350 vanicka plus sportak da sa dat do uplneho lahu ma velky kosik a vdaka nafuk. gumam sme s nim vysli aj na hory, takze za mna fajn kocik.

teteasamko
19. júl 2016

Ahoj aj ja som mala Camarelo kupila som v Polsku 3kombináciu a aj nacvaknuté vajícko bolo fajne vysoko, vydrzal 2 deti obe do zimy narodené uz ho má kamoska, nemala som problem tam strcit deti aj s fusakom a perinkou. Normalne chod do obchodu a skusaj vsetko zaradom co maju.
Kamoska mala cisarsky a nedokazala sa len tak zohnut a Camarelo mala od nas pozicane asi 2 masiace lebo do svojho Jane sa nezohla kvoli rane.

mizu89
19. júl 2016

@mudreocko ahoj svagrina ma retro kocik margaret vyskou je presne na tvoje poziadavky aj vanicka je celka az na tie kolesa.

cecilka123456
19. júl 2016

brio go alebo teraz sa vola us britax go alebo britax go next

mudreocko
autor
19. júl 2016

@teteasamko kolko stal v polsku?

teteasamko
19. júl 2016

kupovala som v roku 2011 camarelo q12 capucinova farba v Novom targu v obchode babyboo 3kombinacia za 310eur plus som brala aj ine veci tak mi dala vanicku zdarma

daduska3
19. júl 2016

Ak nerozhoduje cena tak Stokke, ak rozhoduje, tak skús pozrieť napr. to Camarelo alebo Roan

danii2
19. júl 2016

Britax go alebo Britax go next ma krasne vysoko vanicku a velmi odporucam

februar2017
19. júl 2016

ja som mala riko brano a tiez je to vysoky kocik.a dokonca mm ma skoro 2metre a nerobilo mu vobec problem zohnut sa k vanicke.skus aj ten kuknut

mudreocko
autor
21. júl 2016

Dakujem pekne za rady 🙂 vsetky znacky som si pozrela, obtelefonovala nech mi pomeraju vysku od zeme po spodok vanicky (lebo tato miera sa normalne neuvadza), a maju cca 60-62cm. A taku vysku som videla aj v obchode. No hladam nieco este vyssie...keby som naslaaspon 80cm to hy bolo supeeeer :-/

jesika35
21. júl 2016

Ja mam stokke xplory a má vaničku dosť vysoko( je výškovo nactavitelná).

teteasamko
21. júl 2016

tak potom ty ešte odporúčam kuknut klasicku staru libertu ,retro je teraz in, a taky vysoky ako tieto moderne nie su.My sme sa v nich ako deti mali super. 😀 Suseda si teraz taky zohnala vyčistila a kočikuje po dedine zarucene tam vojde dieta aj v zime.