Kočík pre vysoké maminy

weeronik
9. nov 2017

Ahojte, mam 3 mesacneho synceka a "zdedili sme," po sesterke 3kombinaciu kocik aj sportovy kocik.. Obidva su pre mna neskutocne nizke a kopem do koliesok ked kracam.. Proste cele zle!!
Ked som aj bola v kamennom obchode s kocikmi, drviva vacsina bola pre mna nizka-nech sme hocijak nastavili rukovat.
Viete mi poradit kociky,ktore mate doma a maju fakt vysoko rucku? Musim kupit novy,lebo z tychto mi tecu nervy a boli chrbat po prechadzke.
Dakujem krasne

papa2
9. nov 2017

@weeronik
Ahoj,my mame Tako Baby Heaven Exclusive a boli/sme spokojni,tiez som mala problem,hlavne kvoli manzelovi,aby nevyzeral s kocikom smiesne😂😂( ma takmer 2m),ja mam 183 a rucku som mala akurat😉a je celkom priestranny,co sa tyka vanicky aj sportaku,takze za nas max. spokojnost....jedine co sa mi nepacilo,bola taska,tu som dokupovala zvlast😉

11mirka22
9. nov 2017

Ahoj, my mame taký retrokocik s veľkými kolesami a aj rucka sa da nastaviť vyššie. Tiež som chcela vysoký kočík. Je super na prechádzku , neboli má chrbát, prejdeme akýmkoľvek terénom , kolesa sú napevno. Ale je dosť neskladný , najmä do autá, Iba do veľkého kufra. To sme ale poriešili golfacmi, tie mám stále v aute a v prípade potreby si to odtrpim .

weeronik
autor
9. nov 2017

@papa2 dakujem pekne. popozeram si ho 🙂

@11mirka22 ja cestujem dost vela, potrebujem skladny kocik. Moje auto nema velky kufor :/

janka.l
9. nov 2017

Ja som mala Cam Cortinu a maximálna spokojnosť. Mam problémy s krízami a nemohla som sa zohynat do kočíka veľmi hlboko a tento bol super.

orieska325
9. nov 2017
elenkaba
9. nov 2017

@weeronik ja som vysoka a mame Jane croswalk, a rucka je super vysoko aj je dobre ovladatelny a skladny

mrkvicka060
9. nov 2017

@weeronik my sme teraz kupili z bazara hlboky kocik Navington na tych velkych retro kolieskach a oproti inym kocikom je to obor 🙂 muz je tiez vyssi a mal pri prvom synovi presne s tym kopanim problem a trochu mu bola aj rucka nizka, a to sme mali inglesinu, tiez vacsiu...a tento navington je este vyssi 🙂

mrkvicka060
9. nov 2017

@weeronik jaj teraz vidim, ze auto je problem... no tak toto hovadko by si tam asi nenapchala, aj ked kolesa si odopnes, ale zas je to otrava rozoberat cely kocik pomaly kvoli ceste v aute... tak asi nic...

ivuska444
9. nov 2017

my máme tiež tako len iný tip jumper light, tiež som vysoká a spokojná som s ním

lienkaam16
9. nov 2017

Stoke 🙂 Mali sme ho sice su to tri roky do zadu... verim ze novsie verzie su este suprovejsie 🙂 Pacilo sa mi ze sa dala vyskovo nastavit aj rucka aj sedadlo kocika.

miska2110
9. nov 2017

@weeronik ja som vysoká tiež 184 a prvý som mala stokke 👍 A teraz mám mimu xari a obe sú pre mna super chrbát má neboli,super obratnosť kočiarov.Za mna áno tieto dva 😉

pininka
10. nov 2017

Ja som tiez vysoka a mam casualplay, tam sa da do hora nastavit rucka a je to super,mne je to akurat

girko
10. nov 2017

My sme mali Hartan XL Vip, manžel má 190 a bol veľmi skokojný. Dobre sa mu s ním korčuľovalo.Kočík má teleskopickú rúčku, ktorá sa dá zatiahnúť, ak sme išli výťahom, alebo malú vozila neterka. Do auta super spratný. Golfky máme Jane Nanuq, pri výbere sme mali tiež kritérium,aby bol pre vysokých a pre veľké dieťa po rodičoch. 🙂

weeronik
autor
10. nov 2017

@janka.l
@orieska325
@lienkaam16
@miska2110
@pininka dakujem baby za tipy, popozeram urcite vsetky a hadam ejaky kupime buduci tyzden

weeronik
autor
10. nov 2017

@girko
mame rovnake kriteria 🙂) vysoki rodicia, velke babo a na jednom aute maly kufor🙂
Nas drobec ma 8kg,66cm a este nema tri mesiace, takze aj vanicku na zimu musim dobre vybrat,aby sme vydrzali tak do marca...

lenka1993
10. nov 2017

Ja zase odporucam brio go alebo britax go. Pripadne britax go next/big.