Kočiar pre februárové bábo

angel1979
15. júl 2016

Dilema, prve dieta a neviem aky kociar kupit. Netusim v com h budem vozit v zime( november, december), je dobre kupit 3kombinaciu, alebo radsej osobitne vsetko?
2. aka sirka kociara je max? Idem kupit auto, tak aby sa mi zmestil do kufra ;) a mozno kym pojdem kupit kociar auto uz bude ;)
Dakujem

alby2014
7. dec 2016

@mirrina ja mam origos k inglesine a pouzivala som ho na jesen, na zimu mi prisiel slaby a to zijemv KE, teda zima ako v RUsku nehrozi. Mala som na zimu pozicany od znamej, taky z roku pana z ovcieho runa a potom som kupila emitex 3v 1 je aj do hlbokeho, aj do sportoveho, da sa zvacsit zmensit...

katka253111
7. dec 2016

@angel1979 tak je to najlepsie 🙂 my sme mali tiez z bazara a predala som ho v podstate rychlo so statou asi 20e 🙂 co je pohodka 🙂 na novom by clovek musel ist s cenou pomaly aj na polovicu , aby predal 🙂

mirrina
7. dec 2016

@alby2014 ano ja mam tiez ten origos k inglesine oznaceny ako zimny novorodenecky a pride mi slaby aj ked zijeme v BA. Diky!

maminkasisa
7. dec 2016

@mirrina ahoj, ja som mala zimny fusak taky riadny, kozusinovy od svokry, aj moj muz sa v nom vozil, perfektny, teplucky.... neviem, aky mas Ty.... ja som z Liptova, tu byvali riadne zimy