Kočík pre augustové bábätko

veron1991
24. feb 2019

Ahojte,

cakame 1. augustove babatko a rada by som sa informovala, aky kocik kupit. Ci trojkombinacia alebo to kuskovat.
Potrebujem aby bol lahsi nakolko byvame v byte na 1. pochodi bez vytahu tak nech ho dokazem vyniest/zniest. Skladny, budem chodit dost autom. Skorej asi do mesta, lebo tu nejaky les teda nemame. Babo sa narodi vlastne do jesene/zimy, takze aj to treba zohladnit. Cena tak max za 3kombinaciu 900€, popripade mi nevadi kupit aj z druhej ruky. (mna zaujala inglesina quad)
Dakujem za odporucania.

lucia851
24. feb 2019

900 eur za trojkombinaciu by som nedala.Najde sa aj za lacnejsie sumy

amieima
24. feb 2019

@veron1991 Ja by som odporučila kúpiť dvojkombinaciu (vajíčko+vanička),prípadne zvlášť vajíčko a zvlášť kočík (hlbokú vanicku), ale tak,aby bolo vajíčko naklikavatelne na konštrukciu kocika. Neskôr,keď už bábätko bude sedieť,resp. nebude už chcieť ležať by som kupovala športový kočík.Konkretnu značku neporadim,lebo ja som mala trojkombinácia a už by som to určite takto neriešila.Nebala by som sa ale kúpi kocika z druhej ruky.Kupovala som tak a kočík bol ako nový (ono na ňom ani nie je veľmi čo zničiť,keď je bábätko ešte malé 🙂

minimakovka
24. mar 2019

Ja mam tiez Augustovú malú, kočík mam Hartan VIP a nemenila by som... je síce taký mohutnejší, ale krasne sme sa prechádzali aj v 15 cm snehu bez problémov.... malá bola vo vanicke az do apríla... výhodou je, ze som si mohla vybrať inú vaničku a inú športovú časť 😊

lubik87
24. mar 2019

@veron1991 kúp si kočík 2v1 kúpiš aj za 150€ .z vaničky si vieš vyrobiť športiak a prvý rok máš vystarane..potom zainvestuje len do športového kočíka .neodporúčam 3 kombinácie .sleduj hlavne veľkosť kolies...nech to v zime pretlacis cez sneh...

eva64
3. jan 2022

@minimakovka zdravim, tiez uvazujem pre augustove dietatko hartan Vip. Mozem poprosit info, aku vanicku ste mali ku kociku, bojim sa, ze do konca zimy bude mala. Dakujem

minimakovka
8. jan 2022

@eva64 mali sme klasickú vaničku, ktorá sa predáva la ku kočíku. Skúste prosím viac špecifikovať otázku. Zima bola v pohode aj s fusakom. Dokonca sme boli v Alpách a pri mínus 20 stupňoch, oblečená, zabalená sa v pohode zmestila do vaničky. 😊

eva64
11. jan 2022

@minimakovka dakujem za info, este sa rozhodujem, uvidim, ktory kocik nakoniec vyberiem