Kočík Bugaboo Bee Plus 2010. Máte s ním takýto problém?

duplicka
2. okt 2010

ahojte maminy, mate niektora taky isty problem s tymto kociarikom?

https://www.youtube.com/watch?v=tNis-DgH9M0
duplicka
autor
13. apr 2011

baby ktorym hrka rucka, naj by bolo keby sme tu rucku natocili viacere a ja spracujem spravu pre bugaboo. presne takto som riesila tie hrkajuce kolesa a poriesili ich 😉 😉 😉 😉

ak im nenapiseme nebudu vediet,ze hrka 😉

katyl
14. apr 2011

cauko babulky,
predavam bugaboo bee plus, cierna strieska, kupovany v auguste 2010, pouzívany minimalne, akurat vtedy v auguste na dovolenke, inak velmi sporadicky, maly mal v novembri dva roky a uz sa moc nevozil. Prakticky som ho pouzivala na na jesen, v zime minimum a teraz na jar som ho par krat previezla prazdny, maly utekal vedla mna. Odskusany je, ze nehrkaju kolieska, ani sa netocia ako duplicka popisovala 😉
nechce sa mi to davat na bazar, nechce sa mi to fotit, lebo mi blbne pocitac, vsetko sa natahuje hodiny....
ceny by bola 430, pripadne aj s lodgerom 480. Ak mate niektora zaujem, tak sa mi ozvite please 😉

@duplicka ahoj 😉

monika15
14. apr 2011

ja ten kocik nemam tak neviem sa vyjadrit, ale v klipe tam bezali s kocikom....

s kocikom ak neni jogger sa nebezi.....

duplicka
autor
15. apr 2011

@monika15 tento problem nebol o behani, natacalo sa v behu aby to lepsie zachytilo. s kociarikom sa nedalo ist rychlejsie, napr cez prechod pre chodcov,ked potrebujes pridat do kroku,ale uz je to ok, bugaboo to poriesilo
@katyl tak drzim palce v predaji 😉

monika15
15. apr 2011

@duplicka

jaaaj aha....... Oki. 🙂

barbora87
21. apr 2011

Nema niekto ma predaj cierny bugaboo fusak?

andrejo
3. máj 2011

tak po obzreti bugaboo bee+ sme sa rozhodli ze tento kocik nebude nas buduci sportak. to tak byva ze na obrazku niektore veci oslovia viac ako real a naopak.

lucosko
6. máj 2011

ahoj dievcence, dnes mi dosiel novy kocik BB+ a ked s nim idem bez maleho a nie je zatazeny a idem trosku rychlejsie, tak sa mi "vrtia" kolieska... aj vam to robi kocik? a ked cuvam, tak to uplne hrkoce... som z toho nestastnik 🙂 dakujem za rady, ci aj vam sa to deje, ako ste to riesili a pod. Ked maly sedi v kociku, je to ok. vdaka.

duplicka
autor
7. máj 2011

@lucosko ahojte takze tu je mail service.nl@bugaboo.com, ak vam niekomu toto robi staci im napisat a poslu take lepiace kruzky 😉 😉 😉 😉 potom uz je kociarik super.

zuzu205
8. máj 2011

Dobry den chcem kupit bee+ bee klasik som mala ale bol pre maleho maly...kde by som kupila najlacnejsi?????v Holandsku???? Viete mi niektora poslat link?????dakujem

andrejo
12. máj 2011

@zuzu205 odskusala si si ten kocik? Vrele odporucam. my sme boli tiez pren rozhodnuty a po odskusani sme zmenili nazor. Nehovorim ze to tak bude aj u teba ale naozaj odporucam vyskusat.

andrejo
12. máj 2011

@duplicka tie lepiace kruizky pomozu na kolieska ale to hrkotanie asi neodstrania.

zuzu205
12. máj 2011

@andrejo Vazne???No ked som mala bugaboo bee tak som bola celkom spokojna len maly tam bol taky natlaceny...bee+ som nemala moznost vidiet na zivo......a co bolo na nom zle???? Tie kolieska???Mozno od toho aj upustim.......teraz mam doma kocik mamas and papas URBO a celkom mi pripomina bee....je to naozaj pohodlny kocik a prakticky ide aj do lehu a je lahky a priestranny......tak asi menit nebudem aby som nebola sklamana.....ale inak vsetci len o bee+ rozpravaju aky je uzsany a super 🙂))))

andrejo
13. máj 2011

@zuzu205 nieje to tak zufale. My sme mali Stokke a asi sme boli zvyknuty na nieco ine. No teraz mame v plane nasledovny: Emotion by Baby Home Xtreet. Uvidime len ci ho zozenieme lebo ak zajtra nebude tak som ochotny kupit aj iny len nech uz mame sportak. Vcera sme boli asi hodinku na nakupoch s golfacmi Dema (6 rocne po 2 detoch) a chytal som nervy. Clovek si na lepsie rychlo zvykne.
Nam na Bee+ nesedelo to ze sme ho poobzerali a na zivo nas menej oslovil ako na obrazku no a potom na zivo sme zazili 2 live a hrkotali. Kolieska mozno fixne ta guma ci co to je ale to hrkanie akokeby z rucky to neviem ako fixnu.
No a pravdu povediac kupovat nieco o com viem ze to ma nedostatky uz ked to kupujem sa mi zda trochu mimo.
Ale nehovorim ze to nieje dobry kocik. Preto ich je tolko ze kazdemu sa ine paci a ine ho oslovi.

zajo79
13. máj 2011

@zuzu205 nedaju sa dat neake fotky urba? moc sa mi paci.. a nikto ho nema v okoli

zuzu205
13. máj 2011

@zajo79 vecer poslem fotky Urba.....

bebel
13. máj 2011

@zuzu205 podľa mňa je urbo dobrá voľba, určite je lepšie riešené otáčanie sedáku aj s dieťaťom 😉 aj madlo. Nedá sa síce prezliekať ako bee+ ani zväčšiť sedák a operadlo, inak sú podľa veľmi podobné. 😎 😎

@andrejo stokke je zas podľa mňa tvrdý neodpružený kočík - zvažovala by som ho možno len v hlbokej verzii do 5 mesiacov ako dizajnovú imidžovku, pretože aj po zložení zaberá veľa miesta... šporťáčik je komfortný asi ako vysoká stolička na jedenie. 😅

ellysa
13. máj 2011

skúste si prečítať diskusiu na emimino.cz bugaboo bee, jedna baba tam kúpila urbo a bola z neho strašne nešťastná, ale osobnú skúsenosť nemám, takže nepoviem, mala som od M&P-luna mix a to bolo o ničom

zuzu205
13. máj 2011

@bebel Ja som z Urbom veľmi spokojná mám druhé prvé som mala čierne to odo mna kupila hned kamoska a teraz mam 2011 so zltou strechou.......sedak sa da zmenšiť pre menšie dieťa, opierka chrbta je dosť vysoká, polohovateľná rúčka, slnečná clona, lahučký, predné kolečká otáčavé.......neviem ako je pekny, imagový, iný od ostatných kočíkov a hlavne prakticý...chrbátik ide do lehu a nožičky majú tieť viacero polôh........kožená rúčka a madlo........ja som mala za poslednych 16 mesiacov asi 23 kocarov a tento som zatiaľ nepredala..splna moje poziadavky je imagovy a straasne praktickyyyy.......a je tam dlhá spacia plocha lozka...........a je siroky...a da sa zlozit aj so sedackou nemusi sa odpajat ako pri Stokke...🙂))) no dost uz......mala som aj 3x Stokke xplory teraz zhanam novy typ nie ten stary aj s tym som bola spokojna avsak na dlhsie spanie to moc neni lebo to je vyklopny system......

zajo79
13. máj 2011

@zuzu205 nezasekava sa ti predne kolecko?

lodgermaniacka
13. máj 2011

@zuzu205 krasne je to urbo 😵 😵 😵 aj ja som chviločku nad nim premyšlala 😝 kupovala si cez ebay? sudim podla fotky-tapety 😉

zuzu205
14. máj 2011

@zajo79 Nie ani som take nic nepocula slape ako hodinky.......

zuzu205
14. máj 2011

@zuzu205 ano to je moje urbo na ebay foto ako ho mam doma som este nerobila......jedna moja znama ho teraz predava v ciernej farbe...tiez som jej ho zohnala z ebay.........

zajo79
15. máj 2011

@zuzu205 neda mi to..tak preco ho predavas?

zuzu205
15. máj 2011

Zajo idem si kupovat cisto novy Stokke novy typ z UK bude ma stat vela a este cyklovozik takze potrebujem naskrabat cca 1000 eur na vsetko takze potrebujem predat vsetko co mam doma.....ponuka na kupu mi prisla len teraz a dufam ze nebudem lutovat za Urbom.......ano je to take blbe ze ho chvalim a teraz ho predavam.....to cierne je mojej znamej najskor som si ho kupila ja potom som jej ho predala lebo ho velmi chccela ta ma uz vacsie dieta a to zlte je moje.....este vcera som netusila ze ho budem musiet predat.......takze nie je v tom nic ze by mi nevyhovovalo ale asi je to tuzba mat zase nieco ine aj ked Stokke som mala doma uz 3 - stare typy a nejak som nebola az taka nadsena z neho ale chcem tento novy typ 🙂))))

zajo79
15. máj 2011

😉 to poznam...

ja si stokke nechavam na jesen..snaad. hlboku vanicku potrebovat nebudem...dnes ho pozeram cely den. aku farbu?

z nemecka je za 700..co je celkom fajn cena.

andrejo
24. máj 2011

@bebel nam sa praveze osvecil viac ako sportak. Tym ze bol pouzitelny v 3 polohach + 2 polohach v smere jazdy a naozaj to vyuzitie ako stolicka na jedenie bolo super. Nakoniec sme teraz vymenili za Aviu 🙂 Inglesina Avio. vseho vsudy za necelych 400 € aj s taskou a prislusenstvom. Kazdy kocik ma svoje za a proti takze asi ideal nieje ale na Stokke budeme spúominat len v dobrom. No a Ako sme isli na prvu navstevu tak sme isli predtym kupit taku tu stolicku co sa priputa na stolicku lebo nam doslo ze v kociku uz maly jest nebude moct :D

kirchova
27. máj 2011

@duplicka HEZKÝ VEČER 🙂mám Bee plus asi rok a ted mi trošku začaly kmitat ty kolečka jak popisuj ete 😒 píšete napsat odkaz na servis to mohu napsat jen tak oni mi to pošlou,nebo potřebují nějaké potvrzení že kočárek mám,a jak to případně poslali do zahraničí ☹ jsem nemožná,děkuji za odpověd

elelel
18. jún 2011

@katyl pisem ti radsej aj tu...kocik asi uz predany vsak? 🙂

elelel
18. jún 2011

maminy chcem sa opytat, je ten bugaboo bee plus dostatocne lahucky?potrebujem ho nosit po schodoch a nie som bohvieaka silacka...neviem ci bolo lepsie aby bolo dieta v nom a nosit cely alebo dieta v jednej ruke a zlozeny kocik v druhej...poradte please🙂