Kočík Bugaboo Bee Plus 2010. Máte s ním takýto problém?

duplicka
2. okt 2010

ahojte maminy, mate niektora taky isty problem s tymto kociarikom?

https://www.youtube.com/watch?v=tNis-DgH9M0
jajulaa
31. máj 2012

@mycats ďakujem krásne 🙂

duplicka
autor
31. máj 2012

ahojte baby, napadlo ma, ked je tolko tych vibrujucich a teda riesi sa to len kruzkami, co tak spysat taku akoby hromadnu reklamaciu, kto sa prida, pisnite mi do ip a aj s vyrobnym cislom 😉 😉 😉 ja im nalozim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pred dvomi rokmi som to riesila a stale iba kruzky davaju 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

duplicka
autor
31. máj 2012

ze spyyyysat, fujjjj hamba ze tvrde 😔 😔 😔 😔 😔 😀 😀 😀

mycats
31. máj 2012

@duplicka a co by si rada docielila tou reklamaciou? ako vratenie penazi alebo? kedze problem s kolieskami pretrvava, tak aj keby mi dali novy kus, v co ani nedufam, tak mi to prd pomoze 😀 😀
ja nemam problem pridat sa, ale rada by som vediet co je predpokladany zamer 😀

duplicka
autor
31. máj 2012

@mycats aby sa zamysleli a poriesili inac🙂 pripadne pomenili konstrukcie, ale za take bez lepiek kvalitne 🙂

mycats
31. máj 2012

@duplicka no ale nemaju to poriesene, v tom je ten problem, ze okrem tych podloziek na nic neprisli za dva roky. podla mna to asi nic neprinesie, ale mozeme to skusit

marianna168
10. máj 2013

@zuzu205 Dobrý deň! Kde by sa dal zohnať a aká by bola cena? ďakujem...

zuzu205
10. máj 2013

@marianna168 dobry teraz neviem naco reagujete asi som pisala uz davno ale napiset mi na co ste mi vlastne odpovedali dakujem

marianna168
10. máj 2013

@zuzu205 áno, na bugaboo 🙂

ivakero
26. sep 2013

ahojte,ak si objednam z bugaboo tie pruzky, je to za poplatok, ci to dojde len tak na adresu?dakujem.

mimka282
5. apr 2014

Existuje nejaké video ako robia tie kolieska. Lebo nejako nechápem či sa zafixujú a zastavia kočiar alebo sa len točia alebo ako ? 😒 Ďakujem

alexmianina
30. apr 2014

ahojte baby, neviem či sa to tu už písalo, ale ako sa da predlzit bee pus??? som z toho jelen 🙂 kočik mam od dnes, ale nezmesti sa mi tam moja jeden a pol ročná dcera, pomooooc :(

mony221
21. jan 2016

Dobry den ja uvazujem kupu bugaboo bee plus neon chcem vas poprosit o radu..ci kupit alebo nie?stale su tie koliecka take zle?mam jeden a pol rocneho syna mesti sa mi tam?dakujem