Kočík Cam dinamico a vaše skúsenosti

mmacko
16. máj 2012

Ahojte, velmi ma zaujal kocik Cam dinamico. Ja som ako prvy kocik mala cam mbx 6 a to, co mi na nom vadilo na Dinamicu vylepsili. Ake mate s Dinamicom skusenosti? Podla popisu velmi pekne sklbena cena, kvalita a vybavenie (nemam rada, ked treba milion veci este doobjednavat ku kociku ako nanozniky, tasky a podobne).
Dakujem za postrehy

hermiona368
12. máj 2017

ahojte 🙂 raz som niekede citala ze sa niekomu podarilo tie predne kolesa vymenit za nafukovacie, nie je tu ta maminka nahodou ? alebo nemate niekto tie predne penove na predaj ? dakujem 🙂

chlorika
12. máj 2017

@elanor1 nedá sa ti to zalatat nejakou zaplatou zospodu? Mne to robilo v zime,že mi košík suchal o kolesá, tak som ho dala dole s tých háčikov vpredu a uviazla o tu stredovu tyčku🙂)

elanor1
13. máj 2017

@chlorika ahoj, skusala som pevnejsie lepky, ale po 2 kocikovaniach sa odlepili. Zosit sa to neda a trha sa mi to pri kolesach aj ako je ta sietka. Nenapadlo mi to priviazat predtym vyssie a teraz to uz nepomoze. Zatial som nahradu nezohnala. Original Cam uz sa nevyraba a nejaky univerzalny som nenasla.

slniecko3108
13. máj 2017

@elanor1 cudne je len to ze stale vyrabaju tento typ kocika. Ale nic da nedá zohnat. Mne to vobec nejde do hlavy lebo to by malo sediet podla mojho nazoru..

elanor1
13. máj 2017

@slniecko3108 praveze od rady 2016 ma Cam Dinamico iny podvozok a aj kosik. este 2015ka mala taky ako mam ja (ja mam 2014 radu). A predavaju sa uz len skladove zasoby. Tak mi povedali u nas v obchode po telefonate s dodavatelom CAM.

slniecko3108
13. máj 2017

@elanor1 no velmi dobre. Ja uvaŽujem ze si ho dam ušiť z niecoho pevneho...

elanor1
13. máj 2017

@slniecko3108 ak nieco take najdes, budem rada ked mi das tip 😉. Vobec netusim po com pozerat. Na Sashe som aj nasla nejake kosiky na kocik, ale neprisli mi pevne, prisli mi skor takr smrncovne, ako keby mali dozdobit uz existujuci kosik.

slniecko3108
14. máj 2017

@elanor1servis@babydirekt.cz v jednom kocikovom obchode som dostala tento kontakt tak som nan pisala a cakam na odpoved. Pytala som sa i na kolesa i na kosik...

slniecko3108
14. máj 2017

ricobaby@​ricobaby.sk a na tento som.pisala v lete a kosiky mali. Tak skus napisat ci este maju. A daj vediet. Stal 29€

elanor1
12. sep 2017

Ahojte, nakoniec som to s kosikom poriesila tak, ze jedna pani v MA mi ho opravila, polku kosika vymenila za novu latku.

Ale mala by som otazocku. Najde sa kocka, ktora si tento kocik nechala pre 2. babo a potom kupovala skate? Aky by sa na tento kocik hodil? Dakujem.

hermiona368
12. sep 2017

@elanor1 ja som si kocik nechala pre druhe babo ale skejt som nedavala, maly chodil na odrazadle. mysli ze tym ze tam mame v strede brzdu by to nepasovalo. skus zbehnut do obchodu nech to tam vyskusaju

elanor1
13. sep 2017

@hermiona368 my mame tiez odrazadlo,ale v obchode by na nas asi skaredo pozerali. A tiez mala nevydzi na nom dlhsie prechadzky, potom ho nosime.

Problem je,ze nemam v okoli ziaden obchod. A mimo mesta sa nedostanem.

hermiona368
13. sep 2017

@elanor1 preco myslis ?? ved nato su tam. ono vacsinou sa stoji presne v strede a my tam mame tu brzdu, neviem ako daleko je ci tam dociahnes potom, lebo su rozne tie skejty. u nas odrazadlo ide nonstop, nemame s tym problem ale tak zalezi aj ake stare je dieta

elanor1
13. sep 2017

@hermiona368 ja som myslela napr. v potravinach alebo drogerii. Ze ked potrebujem ist nakupit s obomi detmi, tak na odrazadle je to narocne...dialka a aj v obchode by predavacky mozno frflali. Teda myslim,este som nevidela dieta na odrazadle v obchode, vy chodite? a autom ist vecer nestiham. Partner pride neskoro, je cas vecere a kupela a potom uz uspavania. Mala ma 2 roky. Babo 4 tyzdne.

Ja sa ani tej brzdy nebojim, vacsinou ju nepouzivam. Skor mam obavy z toho ako daleko budem musiet natahovat ruky k rukoveti alebo ci je to uchytenie na kocik naozaj univerzalne.

daja32013
4. okt 2017

Ja som mala skejt a pri hlbokej to nebolo dobre rucka je kratka a nevmestila sa medzi vanicku a madlo. Pri sportaku to bolo lepsie ale ked bol maly tvarou ku mne a mohla sa drzat madla a ked som ho dala do lahu zase nic. A mala uz potom chodila na odrazadle tak som ho posunula kamoske.

hermiona368
4. okt 2017

@elanor1 tak my sme odrazadlo nechali vzdy vonku a isli na nakup, alebo som si malu dala nosica. Zacala som hlavne vyuzivat u nas malu jednotu na take male bezne nakupy a potom sme isli do lidla alebo tak bud spolu alebo manzel. Da sa neist aj 2 dni do obchodu ak ho mas daleko. Alebo som casto volila tesco potraviny domov. prislo mi to zbytocne kupovat skejt, co by mi akurat tak zavadzal. A presne ako pise dasa, ja mam problem dostat sa len k brzde ked mala spi v kociku a je tvarou ku mne.

elanor1
5. okt 2017

@daja32013
@hermiona368 vdaka kocky. Asi zvazim tie potraviny domov. Uz sme boli 2x v obchode a celkom to bolo ok,jedine to zabralo casu lebo blizko nic take nemame. Ako, pre mna to nie je daleko, pesi 15-20 min mame Lidl, billu aj Tesco, bezne by som pesi bola do hodiny doma. S malou je to aj 3 hodinova prechadzka 😄.
Nasla som skejtik, kt. je fajn na nas kocik. Mala na nom aj stoji, paci sa jej. Vyriesili sme to statie, stoji za rukovetou, ja som trochu dalej od kocika, ale neva. Len jednu podstatnu vec som si neuvedomila...nase derave chodniky 😒. Na nich sa s tym tazko jazdi, az nemozne.

katrin21
20. okt 2017

ahojte, dnes som videla cam dinamico UP a je skvely... ma mnohe vylepsenia, hlavne sportova cast je uplne super aj pre mensie deticky, nestracaju sa tam, je viac vytapacirovana, super ! Mala som klasicky CAM a predala ho, kvoli sportaku , ale konstrukcia bola super..... bolo mi ho luti... keby mam ten UP, tak si ho rada ponecham... odporucam

daja32013
2. nov 2017

Ahojte, 2017 ma všetko čo mi na 2013 (ten mám ja) chýbalo. 😊
Ale som s ním spokojná. Strieška mi nikdy nevadila ani nepadala, da sa vzadu pekne pripnúť. Keď ho mám tvárou ku sebe madlo je bližšie a dotiehne naň. Co mi vadilo bolo polohovanie nožičiek a teda zošmykavanie malého.
Dala som si ušiť polohovanie nožičiek a som spokojná. Je to preglejka potiahnutá latkou. A pripravení sa na konštrukciu a maslo.

hermiona368
2. nov 2017

@daja32013 super napad s tym polohovanim 🙂ked chces aby mal dolu nozky tak to len odlepis a dole ti to visi ?

daja32013
2. nov 2017

No ono je to dlhé po to umelé na nohy takže sa to oprie o konštrukciu a pas z madla založím nech to netrčí.

hermiona368
4. nov 2017

@daja32013 dobry napad, skoda ze som to nevidela skor 😉 mala ma uz 13 mesiasov tak uz nepada tolko

evka2404
25. mar 2018

Kupili sme kocik cam dinamico up 2017. Padol nam do oka na prvy pohlad. Spociatku som s nim bola velmi spokojna, avsak po par mesiacoch je uplne rozhejgany, vrzga ako 100 rocny. Na brzdy sa vobec nemozem spolahnut, dostane sa tam trosku prachu a uz nebrzdi. Otacanie kolies a manipulacia s kocikom je fajn, avsak ked som chcela kolieska fixovat, uz to samozrejme neslo, asi znovu kvoli ciastockam prachu. Kolieska hrkocu aj ked je i len trosku nerovny teren. Mne zas naopak nakupny kocik velmi vyhovuje, je velky, napracem tam kopu veci a vobec nevypadava ani sa nesucha a netrha(zatial). Vajicko sa mi zda, ze nema tu najlepsiu polohu, babo v nom skor sedi ako lezi. Zle sa upevnuje to auta. Sportovu cast este nevyuzivam, tu neviem zhodnotit, ale uz teraz mi na nom vadi, ze sa neda dat do lahu, co vlastne je moja chyba, ze som si taky kocik vybrala, mam prve dieta, nevedela som, co pri kociku budem potrebovat a co nie.
Celkovo som z kociku sklamana, za tu cenu som cakala viac. Uz by som ho nekupila