Kočík do lietadla 2023

luckajozko21
10. máj 2023

Ahoj dovolenkarky, chcem sa spytat aky kocik tento rok kupujete. Idem asi hladat jednorozce, ale ideal aby sa dal zobrat do batozinoveho priestoru lietadla, aby sa dal dat plne do lahu, aby to nebola hrkalka, normalne vyzeral atd 🙂
pozeram:
Cybex Coya
Joolz aer+
bgb butterfly
....
Mate s nimi niekto realne skusenosti? Lebo videa su sice pekne, ale ...
Nejedna sa o "primarny kocik", len na dovolenku/do auta. Dieta bude mat 9m. Chcela by som, aby tento ucel plnil co najdlhsie. Financny limit nemam
Dik

amenka77
10. máj 2023

@luckajozko21 ahoj akurát to riešim a ja idem kupovať easywalker miley 2,lepšia cena ako si písala ,vyzerajú veľmi podobné a navyše sucastout je aj obal na kočík

alenah31
10. máj 2023

@luckajozko21 Elodie mondo stroller - sestra s ním "lieta". Zmestí sa do horného skladovacieho priestoru väčšiny leteckých spoločností - spĺňa štandard príručnej batožiny, ktorá môže na palubu a uvezie až 22 kg🙂

1zuzka1
10. máj 2023

@luckajozko21 cybex coya som kupila pred mesiacom, sice som s nim este neletela, ale maximalna spokojnost. Lahky, priestranny, a lahko skladatelny. Mam ho v aute zlozeny ked treba tak narychlo vybehnut

gladys_07
10. máj 2023

Ja mam joolz aer (nie +) a je to pan kocik. Lahky a kvalitny, zvladne dedinske rozkopane chodniky, sklada sa jednoducho (akurat treba dat vzdy dole madlo, to by som mu vytkla). Vyuzivam denne uz skoro rok a nehrkoce nic. Kolieska predne su mensie takze som sa asi 3x zasekla niekde ale to je podla mna este ok.

nelka09
14. máj 2023

Minule som pozerala jedno video o cestovných kočíkoch. Jediný kočík, ktorý spĺňa rozmery prírucnej batožiny vo všetkých leteckých spoločnostiach je babyzen yoyo. Iné kočíky sú síce menšie a označujú sa za cestovné,ale nemusia spĺňa rozmery prírucnej batožiny danej spoločnosti, takže si to musíš overiť v danej spoločnosti. Mne sa momentálne zapáčil Hauck travel n care. Zvažujem nad jeho kupov neskôr, keďže ešte len čakáme prírastok. Cenovo je super a hlavne mi ide o to, že sa dá dať do úplného ľahu pretože ho potrebujem pre ca 4mesacne dieťa.