Kočík Joie Mytrax verzus Valco Snap 4 Sport Trend

caroline11
2. apr 2021

Pekný deň prajem , nemáte niekto skúsenosti s týmito kočíkmi ? Hľadám športový kočík pre synčeka , mal by mat nosnosť min. 20 kil, mal by byt vhodný do každého terénu , kolieska by som chcela nafukovacie. Viete mi prosím Vás poradiť ohľadom týchto kočíkov? Či ste spokojné , pripadne poradiť nejaký iný kočík s ktorým ste spokojne ? Ďakujem krásne .

danieladugard
2. apr 2021

@caroline11 mame mytrax 👌👌👌 nič tomu neviem vytknúť. Ľahko sa ovláda, chodíme ním po lese 😁

caroline11
autor
2. apr 2021

@danieladugard ďakujem krásne 😊 no a robí Vám veľký problém to, že madlo sa musí odpojiť len celé ? A ešte jedna otázka , či nehrka? Pýtam sa preto , lebo som čítala aj take recenzie 😊

danieladugard
2. apr 2021

@caroline11 musí sa odpojiť? 😬🤔 To som nejako nespozorovala.. Neodpajame. Madlo myslíte to, za čo sa dieťa drží? Ak áno, tak odpajam veľmi málo. Nehrka. Vážne. 🙂

terezia323
2. apr 2021

@caroline11 aj my máme mytrax a sme maximálne spokojný a nehrka 😊

caroline11
autor
2. apr 2021

@danieladugard no čítala som to 😅 ale to už sú len take detaily 😊

luccckac
2. apr 2021

@caroline11 tiež som porovnávala tieto dva, vyhral mytrax a už je doma, zatiaľ nemám čo vytknúť 😊

caroline11
autor
2. apr 2021

@luccckac tak pôjdem asi tiež do neho 😊 ďakujem pekne

nancy171
19. feb 2023

@caroline11 mozem sa opytat? kupili ste ten mytrax? ja sa rozhodujem presne medzi tymito 2. Idem mi o to, aby bol pre vysokych rodicov, dlha lozna plocha a lahko skladateny, kedze casto cestujeme.
Zatial ma kazdy dake minus valco - vraj ma sikmu sedaciu plochu a dieta sa tam kus klze mytrax - madlo treba odpajat cele.
Momentalne mam vlaco snap4 sport (teda predchodca Trend, ale ma len 103vm a je mi to nizke ako sa ukazalo. A to madlo my ozaj zakazdym otvarame a je casto vyuzivane, preto vaha.. Mytrax ma ale laka, ze je odpruzeny. Le neviem ktory je vyssi a dlhsi pre spanok dietata.

caroline11
autor
20. feb 2023

@nancy171 dobre ráno ☺️ nakoniec som šla do toho Joie , ale my sme s manželom nižší a to už manžel niekedy aj zakopával do kočíka aj keď rúčku povytiahol úplne 😅 tak ak ste vyšší tak ten by nebol pre Vás dobrý .

nancy171
20. feb 2023

@caroline11 Dakujem za odpoved, tak je rozhodnute 🙂