Valco Snap Ultra Trend 2019, Cybex Balios S alebo Joie Mytrax?

Zodpovedané
28. mar 2019

Ahoj!

Chcela by som Ta poprosit o radu pri vybere kocika. Nakolko babatko len cakame, chcela by som kocik od narodenia, t.j. dvojkombinaciu, ktory vsak nebudem musiet menit ked vyrastie. Podmienkou je poloha sportoveho kocika do uplneho lahu, vyssia nosnost, a aby kocik zvladol aj teren. Do uvahy teda prichadzaju kociky v nadpise, pripadne ine (Britax sa mi nepaci) - nehladam vsak ani polsky ani zase tie top znacky ako Stokke.

Dakujem velmi pekne

Ahoj,

Cybex Balios S je otočným mestským kočíkom, ktorého pomer cena-výkon je podľa mňa super. Nie je to však terénny model - veľkosť kolies a mierne odpruženie sú super, ale ak plánuješ vychádzky napr. lesnými cestičkami, alebo náročným dedinským terénom, neviem, či je to akurát model pre teba. Najlepší je jednoznačne v meste.

Cybex Balios S

Valco Snap Ultra Trend je super mestskou možnosťou a s dokúpenými nafukovacími Sport kolesami zvládne aj nejakú tú nerovnosť. Ale vyslovene do terénu to podľa mňa nie je.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Joie Mytrax je jediným z Tebou menovaných, ktorý nemá otočné sedadlo. Inak ti podľa mňa vyhovie. Dá sa k nemu pripojiť hlboká vanička i autosedačka a ide polohovať do ľahu. Kolesá sú väčšie a s pneumatikami, čo jazde aj nejakým tým terénom určite polepší. Možno ešte lepšou voľbou by bol jeho vylepšený brat Mytrax Flex Singnature, ktorý je ešte extra odpružený pod sedadlom - teda ešte pohodlnejší na nerovnostiach.

Joie Mytrax

Joie Mytrax Flex

Ja by som ešte odporučila Easywalker Mosey+ - veľké kolesá, odpruženie, super ložné plocha. Dizajn je špecifický, takže sama si povedz, či ti vyhovuje.

Pozri aj na výpredajové trojkombinácie Concord Wanderer.

Easywalker Mosey+

Concord Wanderer

Z neotočných modelov by som ešte pozrela Baby Jogger City Mini GT - polohovanie nožičiek sa dá došiť.

Baby Monsters Kuki

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli