Kočík pre 170 cm vysokého chlapa a 158 cm vysokú ženu

dominiicka
18. mar 2023

Maminy prosím vás, kočík taky na 170cm pre chlapa. Ale ja mam 158cm , ktorý by ste odporučili? S vaničkou takou väčšou ...
Teraz máme cam dinamico .. .ale vanička je menšia.. ďakujem

andula1988
18. mar 2023

@dominiicka tak zalezi aj v akej cenovej relaxii hladate kocik, kazdy odporuci aky jemu vyhovoval …. Co sa tyma vaniciek najlepsie porovnavat vnutorny madrac na ktorom lezi babatko, kedze vanicka ako taka moze byt aj mohutnejsia ale dnu mensia

aaadkaaa
18. mar 2023

Ja mam petite mars grand 2, mala ma 8kg a 70cm a ma tam este vela miesta, ozaj priestranna vanicka

nika9125
19. mar 2023

My sme kupovali kočiar Kunret eco romantik sme s ním úplne spokojný rúčka sa dá vysoko nastaviť vanička je tiež dosť veľká celý kočík je úplne mohutný ☺️ Len nie každému sa páči reto keďže kočík má večsie kolesá a niesu otáčanie,keby že si chcela foto pošlem do správy 🙂 priateľ má 190cm a ja 155cm

nevenka
19. mar 2023

@dominiicka my sme mali pri 3 detoch polsky Camarello Sevilla, chlap 185cm, ja 152 cm. Rucka sa dala dat doost vysoko, aj uplne nizko, ze kocikoval aj moj takmer 2 rocny syn 🙂. Velka vanicka. Ale neviem, ci hladas nieco take, no...
Teraz mame Espiro Bueno, je celkovo mensi, aj ta vanicka, sa obavam, ze v lete uz januarove babo tam bude napratane, rucka ide tiez hore, manzel nema problrm, ale trosku pri nom vyzera uz "hrackarsky" ten kocik. Ale ma teda viac cm ako 170 cm chlap.