Kočík pre 158 cm vysokú ženu

dominiicka
2. nov 2022

Ahojte , chcela by som sa spýtať. Kukám už vyše mesiaca kočíky. Preto by som si nechala aj poradiť
Nakoľko som mala
Chcela by som aby kočik spĺňal pár veci
Mám 158cm ,tak nech je taký menší (nie ako napr. Camarelo je tuším mohutný.) , Nech ma rucku hore dolu kôli deťom , otočný v oboch smeroch , žiadne korytkove sedenie. Ľahko ,,spratatelny,, a nech nezaberá veľa miesta .
Kukala som zatiaľ moon nuova , colletto Giovanni...
Prosím, o rady postrehy ...
PS. Do obchodov vyskúšať kočík nie. Pri oboch deťoch som to nerobila len vtedy nebolo toľko druhov 🤣🤣🤣
Ďakujem

veronikaszabova
2. nov 2022

@dominiicka ja mam 155cm a idem kupit bugaboo fox 3
Len ten ma korytkove sedenie.

gumkac19
2. nov 2022

@dominiicka mám 160 a kočík mamas and papas a v pohode, muž má 192cm a je mu OK

justify
2. nov 2022

U mna tieto poziadavky splnal moon resea. Ja som s nim bola spokojna. Hlavne kvoli tomu ze sportova cast sa dala skladat spolu s konstrukciou a bol spratny,otocny v oboch smeroch,lahky (trepala som sa s nim denne po schodoch). Vanicka sice nie brutal velka,no nam stacila, mam novembrove dieta,vyvozila sa v nej do pol roka urcite.

veronikaszabova
2. nov 2022

@justify moon resea S je moja druha volba. Mozem sa spytat - nezda sa ti sportova cast mala?

justify
2. nov 2022

@veronikaszabova na sirku nie,len strieska by mohal byt trochu vyssia. Mala ma 3r ale v pohode sa don este zmesti, aj ked ho uz nevyuzivame,no v lete sme ho mali na dovolenke a este sa nam zisiel

macko1007
2. nov 2022

@dominiicka mam tak ako ty a mam moon scalu som velmi spoko 🙂

gladys_07
2. nov 2022

@veronikaszabova ja ti dam opacny nazor, tiez som mala moon resea a maly mi z neho v roku a pol vyrastol

veronikaszabova
2. nov 2022

@gladys_07 mne sa tiez praveze zda mansi ten sportiak.

nevenka
2. nov 2022

@dominiicka hmm...ja mam 152 cm a v Camarello som vyvozila 3 deti. Vyborne sa da polohovat rucka, zvladol aj sneh. Idem kupit teraz pri cisle 4 Espiro Bueno - asi - tiez ta rucka sa da polohovat v tom klbiku, svagrina mala ABC Design Salsa a ta rucka sa tak vysuva, vobec mi to nesedelo. Camarello bol vyssi, to je pravda, hlboka cast mi ale vyhovovala uplne super, sportial menej.
Manzel je vysoky, ale nie nejak extremne, ma 185 cm a tiez pri tom kociku vyzeral normalne, nie ako s hrackou. Nepacia sa mi vanicky, co su prilis nizko. Toto je ale na kazdeho osobnej preferencii.