Kočík pre 27 mesačné dieťa do lietadla

anaderkac
8. mar 2022

Zdravím, prosím o radu, aký je naj kočík pre 2 r.3.m. chlapčeka na dovolenku, do lietadla. Lahko zlozit, uplny sed a lah. Nie pol sed, to drobca rozculuje...dakujem krasne..

yanni
8. mar 2022

Babyzen Yoyo. Ten si mozes zébrât dokonca aj do kabiny.

gumkac19
8. mar 2022

@anaderkac mám pocit že úplný sed nenájdeš...aspoň ja keď som hladala tak nič som nenašla všetky boli trošku naklonené...
Ale teda vybrali sme tento: https://www.4mama.sk/sportove-kociky/kocik-spor...
Používame na dovolenky a synovi sa dobre sedí, lebo sa drží toho madlá - čiže sedí vystretý a neopiera sa...kočík sám o sebe super

xiaomi_
8. mar 2022

@yanni ale nema uplny lah

yanni
8. mar 2022

@xiaomi_ taky ale nenajdes na to, naco ho ty potrebujes. A tak welke dieta uz fakt nepotrebuje uplny lah. Ved tam nebude spat cele noci. Len na přesuny, popr. na dovolenku staci.

yanni
8. mar 2022

@xiaomi_ ten tiez nema uplny lah.

xiaomi_
8. mar 2022

@yanni ked taky chce

yanni
8. mar 2022

@xiaomi_ ked taky chce, tak nech googli. Tie kriteria co dala, taky kolik nie je. Len z väcsich a tazsich.

xiaomi_
8. mar 2022

@yanni rozhodne viac lah nez ten co si dala ty https://www.aladdin.sk/sub/aladdin.sk/images/sh...

tanyan
8. mar 2022

Ja som mala Aria od Peg Perego alebo Mamas&Papas. Za chrbtovou opierkou má šnúrky, ktoré sa dajú uvoľniť až do vyrovnania chrbta. Je to ľahký a veľmi praktický kočík s pultíkom pre dieťa.
Peg-Pérego Aria

compra
8. mar 2022

Ja som puzuvala city mini zip. Lahky. Skladny. Syb tam na dobolenkach dlho spaval. Myslum ze to bola znacka baby jogger

solange7
8. mar 2022

Že 27 mesiacov. 😀

anaderkac
autor
10. mar 2022

Uprimne dakujem, pojdem si ich vyskusat niekam do kamennej predajne.
Niekoho mesiace irituju, ja si takto precvicujem pocty a brnkam na nervy dokonalym mamkam ;)

anaderkac
autor
10. mar 2022

@gumkac19 ahoj, dakujem, ale nefunguje mi ten odkaz..aky typ tam uvadzas?

gumkac19
10. mar 2022
moninah
10. mar 2022

@anaderkac My sme kus sveta precestovali s CYBEX EEZY S+. Uplny sed nema, ale ma uplny lah. A na letisku v nom spal uz aj nas starsi 5 rocny- nohy mu trcali sice na lavicku 🙂 ale dobre padlo. Ma dlhu striesku, tak tam maju sukromie. Aj doma som ho pouzivala a teda nesetrim ho a furt je okrem skrabancov bez chyby.

evaachesa
10. mar 2022

Ahoj, tiež kvôli letu som si kúpila odtiaľ z MK Baby jogger city mini zip. Je extrémne skladný (malé rozmery) a priestranný pre dieťa.

evaachesa
10. mar 2022

@compra asi ten čo som písala vyššie že? Prosím ťa a mohla si ho zobrať aj do lietadla? Či pred nástupom do lietadla si ho musela odovzdať? Vďaka za info 🙂

sono2
10. mar 2022

@anaderkac qb+ úplny ľah 7 kg ma. Je do 17 kg orientačne, poriadna strieška
Alebo cybex
Ja by som si kúpila na bazáre, šli sme s novým a urobili mi na ňom trhlinu a prišiel špinavý

sono2
10. mar 2022
annamurco
14. mar 2022

@anaderkac my mame ERGOBABY METRO uz 2 roky sme spokojny. Ma uplny sed a lah, certifokovany je na “zdrava zada”, polstrovany je ze netreba podlozku. Ma 6kg a je sprany aj do lietadla (treba si overit presne rozmery s kontretou aerolinkou).