Kočík pre dvojičky Hauck Duett 2011 a Britax 😎ual

maklu
5. okt 2011

Zdravím, nevie niekto poradiť s kočíkom pre dvojčatá - Súrodenecký kočík Duett - black 2011 (Hauck) a kočík Súrodenecký
kočík B-Dual 2011 (Britax). Má niekto jeden z týchto kočíkov, alebo videli ste niekto u niekoho, uvítam akékoľvek recenzie a postrehy.
Dakujem

maklu
autor
29. nov 2011

@monika15
AHoj
ten kočík ku ktorému patrí fotka je akej značky? je veľmi pekný, je to súrodenecký?

monika15
29. nov 2011

ahoj, je to britax a ano je, dole sa dava druha cast, ja ju nemam este lebo mame len 1 🙂
kocik sa mi strasne pacil je super super a akcia bola zadara napojenie a sedadlo 🙂)))

maklu
autor
29. nov 2011

@monika15
Dakujem a kde bola tá akcia so sedadlom grátis? alebo je to už neaktuálne? Ja rozmýšľam nad ním na jar a leto mám dvojčatá, ale keby osm ťa mohla poprosiť neodmerala by si mi rozteč zadných kolies - to kde je miesto na kočíku najširšie - kvôli výťahu. Dakujem

monika15
29. nov 2011

@maklu
ahoj, ja som ho kupovala v kanade :(
je 36 dlhy a siroky vzadu 28.... ale ja ho mam bez druheho sedadla zatial.....

irriss
29. nov 2011

@maklu
Za sebe doporucuju jenoznacne Graco ...Mam dvojcatka...uz tedy kocarek nepotrebuji, ale meli jsme jich hned nekolik..nejoblibenejsi byl i pro deti a do terenu Graco...Graco Stadium Duo...snadno udrzovatelny, bez poruch a pohodlny pro nas rodice i pro deti... 😉

maklu
autor
29. nov 2011

@monika15
Ďakujem ale asi sme sa nepochopila ja som myslela vlastne šírku kočíka od vonkajšej strany zadného kolesa po vonkajšiu stranu 2. zadného kolesa - ide mi o to či vojdem do dverí do výťahu. Ak ťa to nebude obťažovať. Dakujem

monika15
29. nov 2011

@maklu
jaaaj ja tava zle som odmerala neni problem vobec prepac, jak pride mm domov tak skocim dole lebo sme boli vonka a prsi a nechcela som tahat hore.....

julcek
30. nov 2011

@monika15 dobry vyber

monika15
1. dec 2011

@maklu

tak ted mm to premeral 65 cm... 🙂

maklu
autor
1. dec 2011

@monika15
Dakujem pekne, je to do vytahu len tak tak...

monika15
1. dec 2011
jankulina
22. dec 2011

Milé mamičky budúcich dvojičiek. Ja som tiež stála pred otázkou, aký bude najlepší kočík pre dvojičky. Najprv som si vybrala kočík podľa ceny (čo najnižšia) a vzhľadu. Kúpila som si ťažkú veľkú haraburdu z druhej ruky a po 5 mesiacoch mi došla trpezlivosť. Začala som hľadať čo najlepší kočík a preferovala som: kvalitný, ľahký, spratný, pohodlný a až do troch rokov za rozumnú cenu. Objavila som bumbleride a ten som si aj kúpila. Môžem Vám povedať, že som s ním bola za 2 a pol roka len a len spokojná, pretože splnil všetky moje očakávania. Bol pekný, ľahký, kvalitný a zmestili sme ho aj do nášho prvého auta - fiat punto. Má šírku 78 cm, takže cez 80 dvere som bez problémov vošla. Deti sa v ňon cítili dobre a až tak, že v ňom spali ešte toto leto na dovolenke a to mali tri roky. To je ďalšia výhoda tohto kočíka, lebo aj trojročné deti sa v ňom bez problémov vyspia. Keby som mohla kúpim si ho už od narodenia a iný kočík vám netreba. Ľahko sa ovláda, v porovnaní s niektorými kočíkmi pre jedno dieťa. Práve môj kočík hnedej farby predávam, tak ak by ste oň mali záujem budem rada ak mi napíšete. Teraz čakám dievčatko a kupujem si zase bumbleride ale len pre jedno dieťatko. Fakt je skvelý a preto tejto značke ostávam verná🙂
P.S. Dvojičky sú paráda, želám Vám len veľa zdravia, šťastia a pohody. Treba si nielen tehotenstvo ale potom celú MD riadne vychutnať, lebo rastú ako z vody🙂)
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/e37h/pre...
Pekné vianoce Jana🙂

julcek
31. dec 2011

Takze nakoniec vyhral Britax uz ho mam kupeny momentalne je v Anglicku, tak som zvedava. Nasli sme akciu od Britaxu vo velmi dobrej cene

maklu
autor
3. jan 2012

@jankulina
Zdravím, ale čo keď výťah, ktorý denno denne používam s kočíkom aj 2-3x má šírku 68cm? aj to som 1 cm asi očami pridala🙂)

jankulina
4. jan 2012

@maklu ja som mala vyhodu, ze mame vo vhode kocikaren a v tej som nechavala kocik a prehadzovala si deti do vajicok a tak do vytahu - tak by sa vam to nedalo poriesit?

maklu
autor
4. jan 2012

@jankulina
Nedalo, jednak kočíkaren nie je a jednak do pivnice vedie 16 schodov... No ale veď kočík nebudeme mať navždy tak to dovtedy vydržíme, kiežby toto bola jediná starosť🙂)

jankulina
4. jan 2012

@maklu S dvojickovskymi kocikmi je to tazke, nie vsade sa dostanu a preto si treba vybrat kocik taky co je aspon lahky, spratny a pohodlny az do troch rokov pre deti. A ako to riesis? Ci skladas kocik zakazdym?

Mne sa osvedcil chicco golfac v predu so zabranou - ked som ho dala do polohy lezmo zmestili sa mi don obe deti - tak sme chodili do mesta, proste vsade tam kde nemuseli spat v kociku. Aj ked aj to sa nam stalo, ze mi v nom obe deti zaspali. Takto sme frcali na chiccu skoro dva roky. Jedina nevyhoda, ze ked som nastupovala a vystupovala z autobusu davala som hore najprv jedneho bez kocika a potom druheho s kocikom. Lebo dvoch naraz by som nevyniesla ani nezniesla. Tak skus pouvazovat aj nad takymto kocikom. Ja som ho kupila za 45 eur skoro novy z druhej ruky. Dali sme mu zabrat ale za tu cenu to stalo🙂

maklu
autor
4. jan 2012

@jankulina
Ja som si kupila baby jogger city select ten je uzky, a zadna sedacka sa da podsunut pod prednu a tak sa zmestim do nasho mini vytahu. Na jar uvazujem o phil and teds este neviem ktorom, alebo britax, ale to som tu uz písala, tak uvidim, zatiaľ to neriešim , s baby jogger som max. spokojna.

julcek
19. feb 2012

Britax B Dual uz mame doma, tak ma prekvapilo ze je spodna sedacka vyssie ako to vyzera na obrazku je celkovo pre vyssich ludi inac velmi pekne prepracovane detaily, super je ze sme este dostali plastenku gratis, do vytahu vojdeme ale len ked odklikneme jedno koliesko s blatnikom, takze bude v kocikarni, vonku sme este neboli takze este nemame za sebou skusobnu jazdu

mmacca
1. mar 2012

Nemáte niekto kočík Hauck Duett 2011? Akú pláštenku do dažďa by ste poradili?

zuzu205
12. sep 2012

aky je rozdiel medzi britax b dual a britax b ready???? a jedna pani tu pisala ze u britax b nejde polohovanie spodnej sedacky pridavnej ale opak je pravdou ja som videla na obrazku ze to ide.......

zuzu205
12. sep 2012

takže tu je priklad...spodna ide do lehu co je uzasne moze tam ist mimino https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/wf26/bri...

aurelka08
18. jún 2015

Dobry den.
Chcel som sa spytat ci ma niekto skusenosti s kočikom pre dvojičky BABY ACTIVE TWINNY a či je dobrý...Dakujem za radu.