Kočík s veľkou vaničkou

sim_mi
4. jan 2022

Ahojte, poradite nam kocik s priestrannou vanickou? Mam vyhliadnuty Oyster 3, ten ma vnutornu dlzku vanicky nieco cez 70cm, je to bezny rozmer alebo je to malo? Predpokladam, ze syncek nebude malinky, sme obaja vysoky a akurat v zime bude mat 6 mesiacov, vosli sa vase deticky v 5.-6.mesiaci este do vanicky aj s fusakom? Alebo ak nebude sediet, tak ho dam do sportoveho aj s fusakom lezat? Som prvorodicka a v okoli nemame babatka, tak si robim prieskum vopred 🙂 vopred dakujem za vase odpovede

lenkapap
4. jan 2022

@sim_mi ja mam kocik znacky Teutonia a mame vanicku jednu z najvacsich - 80cm. Mala ma prave 6mesiacov a aj s fusakom ma este rezervu 🙂

petamich
4. jan 2022

70 je sice bezny rozmer ale malo, ja uz som sa poucila, nas kocik ma 73 cm, maly sa narodil a mal 4.5 kg a teraz ma 5.5 mesiaca a ma vyse 9 kg a je dlhy po muzovi, do vanicky sa vojde uz iba s kusok pokrcenymi nozickami, co detom nevadi, kazdopadne zmesti sa tam iba s menej hrubym fusakom, co nam zasa v BA nevadi, druhy fusak co mam nachystany resp. fusaky typu Zopa, Elodie, CottonMoose sa tam nevojdu, lebo ja koza mam este aj ovalnu vanicku, ine typy kocikov ako Joolz, Bugaboo ju maju maju aspon neovalnu a mas ten fusak kam natlacit - takze pouc sa z mojich chyb a ked je predpoklad co u nas bol, ze bude drobec dlhy, hladaj co najvacsiu alebo nech ma sportovu cast co aa da dat do uplneho lahu a nie korytkove sedenie, kym nebude sediet sam, este ze je mierna zima v BA ale nam tam vydrzi tak este 1 mesiac max. a ked bude treba teplejsi fusak ide do sportovej casti (mame Britax)

dominidi
4. jan 2022

Veru kamaratka mala taky, ona 180cm, on 194cm, malemu v brusku odhadovali 3,5kg a narodil sa 4,5😀 v lete mal 5m a bez nicoho vo vanicke skrceny😀

muminka27
4. jan 2022

Bebetto Tito, odporucam, maly sa narodil v lete a bol tam az do marca aj s fusakom

domiklik
4. jan 2022

@sim_mi silver cross wave Vanicka ma dĺžku 81 cm... Môj malý ma takmer 6 mesiacov a 67 cm a používam hrubý elodie fusak...

janba
4. jan 2022

My sme mali Bebetto Luca a ten mal najdlhsiu vanicku aku som na kocikoch nasla.

sejbipi
4. jan 2022
babymarket_sk
4. jan 2022

Bugaboo FOX2, FOX3.

luc308
4. jan 2022

@sim_mi ahoj, my sme mali oyster 3, maly sa narodil v septembri, mal 49 cm a 2790g, stratenyy bol v tej vanicke 😁🙏🏻🤷🏻‍♀️ Vozili sme ho tam do februara, v normalnom zimnom hrubom fusaku, vosiel by sa aj dlhsie ale uz bol zvedavy, uz sa aj na brucho akcne pretacal, tak sme ho supli do sportaka.

luc308
4. jan 2022

Este by som dodala, ze muz je vysoky, ma skoro dva metre a syn bude po nom. A vosiel sa 😁

chadkroeger
4. jan 2022

My máme Bexu

maribell
4. jan 2022

My máme bugaboo cam ..tam je myslím 75cm 🤔 ..ale kľudne sa môže stať, že bábätko bude vaničku bojkotovať 😅 a dlho sa v nej aj tak nepovozí... Ja už som doslova chcela potlačiť čas, aby som mohla prehodiť na športovú časť 👀

20iffka
4. jan 2022

@sim_mi tak ja som mala Teutoniu moja sa narodila 61 cm (vraj rekord bol 62) a 4880g v auguste...cize v zime aj s fusakom... Za mňa super kočík...

simaleja
4. jan 2022

@20iffka
@20iffka presne ja ju mám teraz @teutonia_trio a som tiež max spokojna

simaleja
4. jan 2022

@sim_mi maxi veľký kocik

bolarazjedna
24. jan 2022

@chadkroeger ahoj, chcem sa opýtať, kedy máš dieťatko narodené, a aké je teraz dlhé? Zmestíte sa do vaničky s fusakom aj teraz? je tam ešte rezerva, či je to natesno? Do šírky je to pohodlné tiež (34cm) ? Mne sa veľmi páči Bexa ultra, neviem sa rozhodnúť , či tých 76cm je dosť na dlžku, kedže čakáme dieťa na začiatok júla, a chcem aby sa zmestil v zime aj s fusakom. Ďakujem pekne za odpovedˇ🙂

petamich
24. jan 2022

@bolarazjedna mna si sa sice nepytala ale my mame 74 cm kocik, dieta je julovca a ma aktualne 71 cm, takze my od noveho roka sme v sportovom, detom vraj nevadi, ked maju kusok skrcene nohy ale mala som pocit, ze uz mu skutocne nemoze byt pohodlne

a tento typ co si si vybrala je za mna najhorsi variant, lebo je na konci obly = nemas tam ten fusak, kde natlacit, my tiez mame obly a tym padom sa nam tam ten fusak proste nezmestil - ked je aspon ako Bugaboo alebo Joolz hranaty, tak mas kam ten fusak natlacit, lebo vsade ma tych xy cm ale nas na krajoch vlastne ma menej ako 74 cm

chadkroeger
24. jan 2022

@bolarazjedna moj je oktober a rastol dost rychlo nakoľko sme obaja rodicia vysoky (nad 180 cm) a zmestil sa. Ona je dlha a aj siroka, kolieska sme mali gumové pretože defekty som riesiť nechcela a zvládol každý dedinsky terén