Kočík Tako City Move

ninka57
17. mar 2013

Ahojte maminky, pomaličky začínam vyberať kočík a veľmi ma zaujala novinka od značky TAKO "CITY MOVE" !!! Dakujem za kazdu radu!!! 🙂

papalinka7
8. sep 2013

@bejciba ja som ho bola pozerat v trnave v bambiny tam ho maju 🙂 aj ja nad nim rozmyslam

lienka2407
8. sep 2013

@papalinka7 je krasny aj nam sa paci velmi 🙂

mimisk
8. sep 2013

@papalinka7 pozerala som ze mate ediciu marine , v piatok sme ho predali vo farbe 6 je velmi pekny

mimisk
8. sep 2013

@bejciba aku farbu chcete

bejciba
8. sep 2013

@mimisk Zatial to vyzera na cervenu (Londyn)

bejciba
8. sep 2013

@papalinka7 v utorok ideme kuk aj do bambiny a aj do 4mama to je tiez v Trnave 🙂

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
papalinka7
8. sep 2013

@mimisk nemame este kupeny ale ten sa mi paci 🙂 a kolko u vas stoji?
@bejciba zda sa mi ze som ho vo 4mama nevidela..ale mozno dostali uz 🙂

bejciba
8. sep 2013

@papalinka7 nevadi ked ho nebudu mat vo 4 mama je to len kusok od bambini 🙂 kukneme a uvidime

maria286
9. sep 2013

Ja som ho minulý týždeň kúpila v bambini - majú ho aj vystavený a sú veľmi ochotní predviesť ho do detailov. Jediné čo ma trocha mrzí je že mi ponúkli buď klasické farby alebo ešte kombinácie sportime o edícii marine nehovorili nič a ja som ani nevedela, že sú aj tieto farebné kombinácie. Ale nevadí som spokojná. Vo 4 mama ani neviem či ho majú boli sme tam 2x pozerať kočíky a vždy to bolo o tom, že zamestnankyne vychystávali objednávky zákazníkov - všade kopa škatúľ a ochota komunikovať s nami žiadna ešte keď som povedala, že chcem prejsť k ďalším kočíkom cez rozložené krabice tak s veľkou nechuťou mi ich odpratali z cesty... tak sme to s mužom vzdali nasilu im predsa tržbu robiť nebudeme.

evelinoliver
9. sep 2013

@mimisk Dobrý deň, prosím Vás viete mi predať, objednať kočík Tako city move Marine 06. Teraz som dočítala, že ste jeden teraz predali.Za odpoveď ďakujem.

susane777
27. sep 2013

Dobrý deň, neviete mi niekto poradiť predajňu kde by som mohla na živo vidieť kočík TAKO CITY Move. Niekde BB, ZV alebo LC, RS. Ďakujem!

holbikoval
2. okt 2013

@ingmiriama
ahoj, chcem sa spýtať, či máš kočík tako city move a či mi vieš poradiť, kde sa dá vidieť naživo
dakujem

ingmiriama
2. okt 2013

@holbikoval ja ho mám ale neviem ti poradiť kde by si ho videla na živo ale skús napísať kiakocikovsvet ...ona by ti mohla poradiť kde ho uvidíš

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
8barbara8
10. okt 2013

ahojte prosim mate niektora z vas uz doma kocik tako city move marine farbu 06? Ja ho mam objednany uz od zacitku septembra a v predajni mi tvrdia,ze nie su vyrobene.....a nevedia kedy budu ☹ dakujem za pomoc

mimisk
11. okt 2013

@8barbara8 vyrobené sú,ale nie pre Slovensko

bambini
11. okt 2013

zhruba o dva tyzdne nam pridu na sklad.....

bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
11. okt 2013

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lienka2407
12. okt 2013

Baby v ktorej predajni v Bratislave by sme mohli pozriet tako city move?

lienka2407
12. okt 2013

@siska8881 ahoj moja pamatam ze si si kupila taco city ako si spokojna? Odporucila by si ho?

siska8881
12. okt 2013

@lienka2407 ahoj,) ale ano, spokojna som.je super odpruzeny.vanicka velka.tichy..trosku tazsi, velke kolesa.ulozny priestor.spokojnost ozaj;)

bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katushaj
28. okt 2013

Ahoj. My sme si ten kočík kupovali asi 2 týždne pre malú. Máme to v kombinácií spodok tmavšie sivý a vrch cyklamenovo ružový. Je nádherný. Ľahko sa skladá a manipuluje s ním. Je fakt vhodný i na to ked mamička sama niekde ide s dieťatkom, tak je konštrukcia veľmi ľahká, takže sa nemusí naťahovať. Bol vo viacerých farbách ale mi sme sa rozhodli pre tuto. Ked kúpiš, určite neoľutuješ. Prajeme ti krásnu kúpu a úžitok. 😉

elby
31. okt 2013

@siska8881
@ingmiriama baby prosím Vás chcem sa opýtať máte kočík tako city move, zvažujem aj ja jeho kúpu, včera som ho videla na predajni, ale hlboká vanička sa po nakliknutí na konštrukciu veľmi hýbala. Robí to aj Vám? Predavačka mi tvrdila, že keď sa vanička zaťaží dieťatkom tak to tak nekolíše. Ďakujem

mimisk
31. okt 2013

@elby nakoľko je to upevnenie len v strede tak sa to koliše, nemusite sa bať je to dostatočne pevné, maju to vsetky kociky čo sa upevnuju v strednej casti napriklad x lander

kiakocikovsvet
31. okt 2013

@elby zaťažením zmiernite hojdanie, ale upevnenie vaničky je pevné, takže nemusíte mať žiadne obavy