Kočík z Poľska

29. sep 2020

Chcela by som ísť len na taky všeobecný rozhlad, pozrieť kočíky do poľská. A možno aj neaky vybrať. Chcela by som poradiť buď kde nájdem nejaké predajne s veľa kočíkmi alebo kde na nejakých trhoch keďže nemám to tam obkukane žeby som vedela co kde nájsť.

andrea_82
29. sep 2020

Ja by som do Poľska nešla. Dnes už máš aj na Slovensku výber z veľa kočíkov, aj lacnejších. A v prípade reklamácie alebo kúpy náhradných dielov je lepšie, keď máš predajcu na SK.

hettinka
29. sep 2020

Ja som mala z Poľska, ale značkový z normálneho obchodu. V tom čase stal polku toho, čo u nás, perfektný bol, spokojnosť.
Na trhu by som nekupovala. Obchody sú v každom veľkom meste. My dme kupivali v Bielsko-Bialej.

mina17
29. sep 2020

Ja som chcela z poľska išla som z určitou predstavou ale všetci mi presviedčali že si mam kupiť jaky oni mali tak som sa vykašľala na nich mám sice poľský kočik kupovany cez sk eshop ale je skvelý a ako bonus sú pohľady a pochvali ľudí 🙂

janka_266
29. sep 2020

V targu na trhu máte kopu značiek aj so super výbavou za lepšie ceny ako tu.

ivka21
29. sep 2020

Ja mam tiež z trhu za 300 e a som spokojná. Jedine by som poradila iné kolieska ako nafukovacie lebo defekty není kedy opraviť

pukanec123
29. sep 2020

My sme veru pri prvom boli nakúpiť v polsku, ale nie na trhoch ale v obchode normálnom, kde mali aj značkové veci. Je pravda, že toho času pred 6 rokmi sa to veľmi oplatilo, lebo aj značkové veci ako napr avent odsávačku tam mali podstatne lacnejšiu ako u nás. Nakúpili sme tam kompletne celu výbavu vrátane kočiara, maxicosi autosedacky, postieľky a ostatnych veci. Bohvie ale ako to je teraz, či sa to stále oplatí 🤷🏻‍♀️Do poľského kočíka by som už osobne ale nesla, síce odchodil hory aj kameniste cesty bez problémov, nakoľko bol veľmi dobre odpružený (tuším camarelo), ale obrovský, nespratny do auta, tvrdý, ťažký, nehovoriac o tom, že športiak sme aj tak kupovali nový nakoľko tá dvojkombinacia mala obrovský športiak 🤦🏻‍♀️ Ja by som kvôli kociaru do Poľska už nesla, tie iste kociky sa dajú kúpiť aj tu, aj veľmi veľa stránok ich ponuka.

21anjelik19
29. sep 2020

My sme 2 mesiace dozazdu kupovali v Nowom Targu normalne v obchode....vysiel ovela lacnejsie nez na svk ...a dnes je na vyber vela druhov...cize je z coho vybrat ....za mna polsko áno ...