Kočík Zopa Jumper. Aké s ním máte skúsenosti?

martinka30
15. nov 2010

Prosim vas aky je vas nazor - skusenost s tymto kočikom??? velmi dakujem 😀
http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-zopa-jumper-...

martinka30
autor
16. nov 2010

naozaj nikto nema tento kočik??? 😒

nikitkad
25. máj 2011

ja mam a som spokojna dobry odpruzeny a od polroku sme ho pouzivali.
mala uz bude mat 3 roky a tak ho predam keby som mala druhe tak zase nad takym rozmyslam!

martinka30
autor
26. máj 2011

@nikitkad aj ja som ho uz kupila a som spúokojna je super

nikitkad
27. máj 2011

najlepsi golfac podla mna aj cenovo!

zmajerikova
17. jún 2011

@martinka30 ahoj aj ja rozmyslam nad tymto kocikom...mala ma pol roka, myslis ze to nie je skoro pre pol rocne dieta? a chcem sa este opyta, ci sa s nim da ist aj po polnej ceste...nie uplne zozbitej, lenm proste nie asfaltka. A este som pocula ze nanoznik je maly na zimu tak este ak by si mi na toot odpovedala. Dakujem krasne

martinka30
autor
20. jún 2011

@zmajerikova 😉 ahoj az teraz som sa k tomu dostala.kocik je skor tak od tych 10 - 12 mes. tvoja mala by bola v nom asi utopena. ja som ho kupila maly mal 1,5r. som spokojna ma vysoku opierku chrbta 51cm, sirku sedadla 33cm sklapacie nozky a da sa dat skoro uplne do lahu.nanoznik nie je maly. mne sa nezda ale moc som nepouzivala v zime lebo tam je super fusak odopinaci a ten nam uplne stacil.skor uz na jar ked bolo tak skaredo a mali sme uz fusak odopnuty.ale na mensie trate by som ho uz mozno kupila neviem. a este chodime aj po nie dobrej ceste sme boli na furmanskych pretekoch a chodili sme s nim po trave aj po polnej ceste.da sa nie je to co po asfaltke ale ked to nie je kazdodenna trasa preco nie. tieto kociky su velmi pevne maju pevnu konstrukciu. 🙂 hlavne su skladne.
prajem dobry vyber a daj vedet ci si kupila a akop si spokojna.

zmajerikova
20. jún 2011

@martinka30 dakujem ti velmi pekne za odpoved...este sa stale rozhodujem, ak by som ale kupila golfac, tak urcite tento :D. Dam vediet ci sme ho nakoniec kupili, malinka bude mat sedem mesiacov, tak este mame cas...ale pisu ze sa moze pouzivat od pol roka...no neviem, myslela som ze ho vyuzijem aj v lete. Ved porozmyslam este, takze naozaj vdaka.

123zuzana
3. mar 2014

@zmajerikova ahoj kupila si si nakoniec tento kociarik? ako si s nim spokojna? ake ma rozmery po zlozeni? daju sa aj odmontovat kolieska aj predne aj zadne? dakujem

123zuzana
3. mar 2014

@martinka30 ahoj mozes mi prosim povedat ake ma kociarik rozmery po zlozeni a daju sa odmonto vat kolieska aj predne aj zadne? kolko meria po odmontovani koliesok? dakujem

martinka30
autor
4. mar 2014

@123zuzana no to uz vam nenapisem uz som ho davno predala ale bol super odporucqam

martinka30
autor
26. mar 2014

fotoportrét
martinka30 @e_z ja som mala jopa jumper a bola som maximalne spokojna je lahky a pritom pevny sklada sa rychlo, a hlavne je pre dieta aj do troch rokov v pohode aj ked si lahne. a da sa dat uplne do lahu ma nanoznik fusak ten sa da odopat ostane len deka.fakt odporucam
Včera o 19:33 • 3 deti • Odpovedz • Pošli IP •

lucique29
20. jún 2014

my sme si kupili dnes zopa Jumper a nejak mu neviem prist na chut... Bolo to cez e-shop a neviem zda sa mi ze kolieska su ako hrkalky moj pocit ,,mozno len porovnavam co som mala predtym...a to neviem ako budu kolesa reagovat cez zimu mate niektora skusenosti?

martinka30
autor
16. sep 2014

@lucique29 kocik je v pohode je velmi pevny mala som ho bola som s nim maximalne spokojna a dieta sa doneho vmesti aj trojrocne fakt je super