Kočík Tako Jumper X. Máte s ním skúsenosti?

myreason
14. jan 2011

Ahojte maminy, budúce maminy! 😵 Chcem sa spýtať či máte niektoré skúsenosť s týmto kočíkom: TAKO Jumper X. Chcela by som si ho kúpiť cez internet, ale najprv sme si ho chceli samozrejme preklepnúť "live". Boli sme zatiaľ len v dvoch predajňach a tam ho nemali vystavený, predavačka nám ho len prirovnala k iným kočiarom..a podľa jej slov nie je taký veľký ☹ Preto ma zaujíma, že či tento kočiar je naozaj malý, že bábo by tam nemalo veľa priestoru vo vaničke,..a táák..Prosím, ak máte niektorá skusenosť, napíšte! 😅

e_kociky
14. jan 2011

@myreason vanička na kočíku Jumper X je štandardných rozmerov - skôr väčšia oproti ostatným kočíkom.. nie je pravda, že má tam dieťatko málo priestoru. Vnútorný rozmer je 76 cm. Ak ale potrebuješ väčšiu vaničku, odporúčam Warrior ten má vaničku dlhú až 82 cm.

alca85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myreason
autor
14. jan 2011

e_kociky ďakujem za odpoveď..a za radu! Predavačka mi ho totiž prirovnala k napr. Babyactive JET Neo..no a práve tento kočik-Babyactive má kamarátka, a jej dcerka ( má 5,5mesiaca ) mi v ňom pripadala už taká natlačená.. 😒 no neviem. Preto ma zaujíma, že či je TAKO Jumper vačší. A ešte by som mala otázku, či nie je výškovo nízky, pretože ja mám 175cm a nerada by som vyzerala ako s detským kočiarikom 😀 ešte raz vďaka!

myreason
autor
14. jan 2011

@e_kociky ďakujem za odpoveď..a za radu! Predavačka mi ho totiž prirovnala k napr. Babyactive JET Neo..no a práve tento kočik-Babyactive má kamarátka, a jej dcerka ( má 5,5mesiaca ) mi v ňom pripadala už taká natlačená.. no neviem. Preto ma zaujíma, že či je TAKO Jumper vačší. A ešte by som mala otázku, či nie je výškovo nízky, pretože ja mám 175cm a nerada by som vyzerala ako s detským kočiarikom ešte raz vďaka!

mimisk
14. jan 2011

@myreason ak vám mozem odpovedat aj ja tak moja svagrova pouzivala vaničku aj pre 8 mes babo a v pohode sa tam v mestilo,ale najlepsie je pouzit fusak original Tako, ktoré sú priamo sité do taka, na výśku 175 cm je to uplne v pohode

myreason
autor
14. jan 2011

@mimisk ďakujem za názor!!! 🙂

e_kociky
15. jan 2011

@myreason typovo sú to veľmi podobné kočíky, ale každé dieťa je iné, takže sa nedá presne povedať, ako dlho vaničku využijete..

myreason
autor
15. jan 2011

@e_kociky áno, to mi je jasné, že to záleží aj od bábatka..Ale keď už budem mať na výber vedľa seba kočiar s menšou vaničkou a kočiar s vačšou vaničkou, jasné, že sa rozhodneme pre ten s vačšou. Ako v jednej predajni, keď sme si porovnali Babiactive Breaker a Babiactive Jet Neo, no tak ten prvý-Breaker bol jednoznačne vačší a priestranejší..No uvidíme, dúfam, že niekde narazíme aj na ten TAKO Jumper X, veľmi by som ho chcela vidieť naživo, aby sme sa už rozhodli 😵

e_kociky
15. jan 2011

@myreason typ Breaker je väčší, je to iný typ kočíka ktorý nemá vaničku ale len prenosnú tašku ktorá sa dáva do športového prevedenia, takže preto je priestrannejší, ale samozrejme, najlepšie je to porovnať a vidieť na vlastné oči 😉

lucia963
6. feb 2011

Dobrý deň,chcem sa spýtať či by mi vedel niekto poradiť kde by som si mohla naživo pozrieť Tako Jumper X v okolí Bratislavy,neviem ho nikde nájsť a tiež by som ho chcela vidieť naživo... ďakujem 🙂

petkaa28
19. feb 2011

@lucia963
@myreason
Ahojte, my sme ho kupili pre nase krsniatko a lepsie sme asi ani vybrat nemohli...sme vsetci vysoky - od 180 do 195 cm, ale tlaci sa nam v pohode a nevyzerame ako s detskym 🙂
Vanicka je priestranna az az.. maly sa narodil minuly december a bez problemov sa zmestil aj s fusakom a dekou..vajicko je tiez priestranne, maly sa don vojde aj teraz ked ma rok a dva mesiace. Takze ja ho mozem len a len odporucat.
Ak by ste mali niekto zaujem, chceme ho predat, lebo moj brat byva v malom byte a vanicka s vajickom im zaberaju vela miesta..takze chceme kupit len nejaky sportak. Mame cierno cerveny kocik, v cene je taska, nanoznik,plastenka. Kocik je do oktobra v zaruke.

lucia963
19. feb 2011

@petkaa28 a za aku cenu? škoda že si nenapísala o den skôr,včera som si jeden zajednala ...

bettya
21. jún 2012

ahojte, rozhodujem sa medzi bexou, dorjanom a tako jumper kočíkom, neviete mi poradit?

zloba658
27. jan 2014

Dobrý večer maminy chcem sa spýtat mam kočiar tako jumperx a chcela by som oprat strechu a neviem ako ju dat dole skušala som ale v znutra to je stredom prevlieknute a nic tm take neni aby som to vytiahla... 😒 dakujem

mimisk
27. jan 2014

@zloba658 na akej casti to chcete dat dole na sportovej alebo hlbokej

zloba658
28. jan 2014

na hlbokej...a neviem ako všetko pekne ide a vznutra je to prevlieknute a to nejde vobec to by sa muselo odparat a zase zasit asi a to nechcem riskovat.. 😒

mimisk
28. jan 2014

@zloba658 mali by tam byt zips od spodu a tak sa o odopne a da dole

zloba658
28. jan 2014

noto som odopla ale vznutra je to presite cez taku umelinu a to sa mi neda nijak zvliec od tej co somto kupovala to pravala

mimisk
28. jan 2014

@zloba658 ak myslite vsite tie pruty,to sa nemusite sa bat, nicsa tomu nestane