Kočíky v Poľsku

siss98
4. jan 2018

Ahojte baby, mám takú otázočku 🙂 s priatelom sme sa rozhodli že si kúpime kočík v Poľsku na trhoch v Nowom Targu. Chcem sa len spýtat ake značky tých kočíkov majú na tom trhu. Kedže by sme si chceli vybrať čo najlepšie tak to kus aj preštudovať. Ďakujem pekne

jana2679
16. mar 2018

@emasss111 som sa aj ja veľmi začudovala, mám Takko acoustic, kúpila som po 1dieťatku a ja už v ňom vozím 2 a som maximálne spokojná a teda vydrží všetko, denno denne sa s ním rúbem po schodoch a všetko v poriadku , a všetky maminky čo poznám sú s Takko spokojné 😀

nikki16
17. mar 2018

A viete mi povedať kedy bývajú tie trhy v jablonke a kedy v novom Targu? Jablonku mame bližšie tak by sme šli tam pozrieť kočík ale ak majú v Targu lepší výber pôjdeme pozrieť aj tam len neviem kedy to tam býva

siss98
autor
17. mar 2018

V nowom targu štvrtok a v sobotu.

emasss111
18. mar 2018

@jana2679 a je to ozaj pravda , že kočky TAKO sú ťažké tanky?😀

nitusiak
18. mar 2018

My sme kúpili Cleo, retro trojkombináciu v Targu 🙂 Akože bol len jeden jediný stánok, ale prerobili nám kočík na retro, dostali sme darček, zlatý predajci

jana2679
18. mar 2018

@emasss111 sú trochu ťažšie, ale sú väčšie ako iné, majú kovovú konštrukciu nie plastovú a rozdiel na váhe cca 3kg nie je katastrofa.maju iné výhody,moja švagriná má najdrahšie kočíky hádam aké sú, majú mini vaničky kde sa ledva sprace 3mes. bábo, sú hneď rozhegane, pokazenà brzda atď, a deti sa jej neznášajú voziť lebo sú nepohodlné, môj funguje pri 3 dieťati ako hodinku, pohodlný takže pár kíl navyše je zanedbateľné pre mňa.😉

wampirkape
12. apr 2018

Ahojte, do koľkej bývajú otvorené trhy v nowom targu v sobotu? viete ci tam nájdem kočík bexa ideal?

siss98
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siss98
autor
12. apr 2018

Do 15.00 ale už okolo 12.00 sa veľa stánkov začína baliť.

wampirkape
12. apr 2018

Ešte ma zaujima že tie kočiare majú aj vo všetkých farbách či len čo majú to majú?

siss98
autor
12. apr 2018

Asi vo všetkých. Nám čo ukazovali náš čo sme si vybrali tak ukázali v čiernej, zelenej, sivej, béžovej a bielej 🙂

bupi1
7. máj 2018

Ahoj baby, kupovala niektorá z vás kočík s autovaničkou v PL ?

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulllka
16. máj 2018

Ahoj. My mame odtial Magnetico. Pouzivame ho mesiac a zatial je fajn. Je tam aj sportova cast a autosedacka, stal 400€ bez par drobnych. Su tam asi 3 stanky s kocikmi.

mishaaaa
26. máj 2018

Dobry den chem sa opytat maju na trhu Novy targ aj kociky pre dvojicky- za sebou-trojkombinacie a ake su priblizne ceny ci sa oplati tam kupim,dakujem pekne

diduska46
5. jún 2018

@cerstvamamina z akého obchodu alebo z trhu??

cerstvamamina
5. jún 2018

@diduska46 z trhu

andrea400
5. jún 2018

@cerstvamamina ten už je nemoderny mne sa páčia tie co majú priestrannu vaničku

andrea400
5. jún 2018

@siss98 aka je to značka

cerstvamamina
6. jún 2018

@andrea400 veď som ho aj kupovala pred ôsmimi rokmi 😉😂

mircalla
6. jún 2018

@siss98 Polsky kocik si nekupuj, je to nekvalitny smejd.

siss98
autor
6. jún 2018

@andrea400 baby paradise magnetico 2018
@mircalla ďakujem za recenziu ale už je kúpený dávnejšie a už sa aj vozíme a musím povedať že je super.. Na našej ulici samá jama a kočík neskáče ako divý.. Vanička je veľká a kočík je ľahký.. A také isté šmejdy kúpiš aj na slovensku len o pár sto eur drahšie 🙂

mircalla
6. jún 2018

@siss98 Sorry ale toto moze povedat len ten, co iny ako polsky kocik nikdy nemal Kvalita sa neda porovnat, mala som polsky kocik kratkodobo a mala som aj znackovy a rozdiel bol neporovanatelny. Vzdy je to tazka neforemna krava, nekvalitne prevedenie a lacne materialy. Vyhoda je nizka cena, mamicky co mali aj ine kociky ti potvrdia, ze rozdiel je obrovsky

mircalla
6. jún 2018

@jana2679 Mas aj kvalitne kociky, ktore su dobre do terenu a maju velku vanicku a zaroven su lahke. Staci hladat. Vaha polskych kocikov je 15-16 kilo, co je des. Plus ozaj na prvy pohlad nekvalitne materialy, zle ovladanie, tazkopadnost Moj taliansky kocik mal velku vanicku aj bol dobry do terenu a vazil 11 kil a ziadna mega znacka, len o 250 eur viac ako polsky, ale podla mna rozdiel velky, co sa kvality tyka

andrea400
6. jún 2018

@siss98 daj foto kočíka

siss98
autor
8. jún 2018

@mircalla poznám aj iné kočíky.. Neviem aký kočík si mala ty ani kedy ale my čo sme kupovali konštrukciu zdvihnem aj ja a to som týždeň po pôrode a som drobná 🙂 ovláda sa pekne ľahko... A úprimne veľa kočíkov tu na slovensku je dovážaných z Poľska.. Ale však každému vyhovuje niečo iné hádať sa nejdem..

siss98
autor
9. jún 2018

@andrea400 už som ho sem dávala ale páči sa 🙂

andrea400
9. jún 2018

@siss98 krasny je parada

andrejka_l
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludkai15
8. aug 2018

@ewhita prosím nemáte mail tej pani? Nam davala ku kociari,ze ak nieco treba pisat aj po slovensky..ja som to stratila :(