Kočíky v Poľsku

siss98
4. jan 2018

Ahojte baby, mám takú otázočku 🙂 s priatelom sme sa rozhodli že si kúpime kočík v Poľsku na trhoch v Nowom Targu. Chcem sa len spýtat ake značky tých kočíkov majú na tom trhu. Kedže by sme si chceli vybrať čo najlepšie tak to kus aj preštudovať. Ďakujem pekne

ewhita
8. aug 2018

@ludkai15 napíš mi IP, zajtra to niekde nájdem ;)

dzabena
17. aug 2018

@siss98 mozem sa spytat tatko po case ako hodnotis to dado? mna na nom hlavne ta vaha zaujala lebo hladam nieco lahke. ale po funkcnej stranke ci si spokojna?

siss98
autor
17. aug 2018

@dzabena kočík je fajn ľahký dobre sa ovláda a aj ja ho vládzem vyniesť na 2 poschodie len počase jedno koliesko nám začalo hrkotať ale volali sme s predajcom a poslali nám za 10e nové a už je dobre 🙂 len sa mi začali páčiť hranaté kočíky čize druhý bude keď budeme mať druhé babo asi taky no :D

86katka
25. nov 2018

@sis98 prosim ta chcem sa opytat ty si kupovala ten kocik v polsku na trhu? ked si pisala o zaruke 2 roky dik za info

ludkai15
25. nov 2018

@86katka ja som tiež tak kúpila áno mam dva roky záruku.. A uz dvakrát som bola meniť časti kočiara.. Veľmi ochotne mi to urobili.. Najprv sa nám pokazilo brzdenie kočiara a potom sa mi odlamala časť na sportiaku

siss98
autor
25. nov 2018

@86katka Áno na trhu 🙂 ochotne vymenia a pomozu 🙂

86katka
27. nov 2018

a to na zaklade coho ... dali vam nejaky doklad?

siss98
autor
27. nov 2018

@86katka áno takú knižočku kde je dátum kúpy pečiatka a záznamy o reklamácií

ludkai15
27. nov 2018

@86katka ale teda neviem ci to dávajú a sú tak ochotní j ostatní predajcovia.. Na trhu sú minimálne štyri stánky s kočiarmi.. Ta pani u ktorej som kupovala naposledy stala oproti trhovisku.. Ba parkovisku pri autách.. Predtým boli tesne pri hlavnej ceste vedľa oblečenia a textilom pre bábätká..

lessiie
21. jan 2019

@siss98 nevies prosim ci kupim v polsku len vanickovu cast? Bez vajca a sportovej?

andrejka_l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky1813
14. jún 2019

@andrejka_l jasne 😃 ked to povies ty, to bude urcite pravda

siss98
autor
14. jún 2019

@beky1813 🙈😅