Lacnejší kočík

sarinka91
30. jún 2014

Ahojte maminky aj buduce maminky, prosim vas, kupovali ste kocik aj tu cez proshopy, myslim aj tie lacnejsie do 200 € ? dietatko cakame v decembri, peniazky mame nasetrene, ale je nutne kupovat ,,znackove,, kociky za velke peniaze ? dakujem za kazdu radu, tip 🙂

nonny
30. jún 2014

My mame polsky lebo nam take ake sme mali vybrate nevosli do vytahu...takze nie je zase az taky velky asi 🙂 chceli sme peg perego trojkolku :(..... no ale zase sme mali aj urcene ze za 900 eur kocik nebudeme kupovat urcite....ono tu niekto pisal ze potom 9 mesacne deti vozia v buginach ale zas ked je leto preco nie 🙂 tak mame k tomu golfac peg perego ked na treba ist do obchodu alebo na rychle presuvanie..my mame ten polsky passo a ja som spokojna...kamoska mala jane a isla ho vymenit ze taka mala vanicka ..kupila inglesinu a ta sa mi tiez pozdava....ale zase nesla by som ak samozrejme mam menej penazi do drahych kocikov lebo nas maly ma 17mesiacov a to deti uz pomaly ani v kociku nechcu byt 🙂 alebo nejaky hlboky od ruky kupit ved to je aj tak na kratko a potom sa popozerat po sportovom 🙂 drzim prsty nech najdes dobry a lacny 🙂

babulka82
30. jún 2014

@sarinka91 ja mam kočik tento https://www.modrykonik.sk/market/kociky/f0cn/ko... a som velmi spokojna ,teraz ho predavam aj s vajcom .Novy bol drahši ale vela sme snim nachodili a ešte stale je dobry takže vždy sa oplati investovat.Ja určite nebanujem.

syrik
30. jún 2014

@sarinka91 Ja som mala Jane slalom pro - perfektný 🙂

moni244
30. jún 2014

@sarinka91 ahoj, ja som kupovala 3 kombináciu tu na bazáre, išla som si ho obzrieť a brali sme 3 kombinácia za 100 eur v perfektnom stave, ja som s ním bola veľmi spokojná, potom som objednala cez net športový za 65 eur a aj ten je super

nunu2013
30. jún 2014

Aj ja som za znackovy kocik pri prvej dcere som mala kocik za 5000 sk neznackovy a ledva som cakala aby som ho predala a bola v sportovom takze som sa poucila. Teraz mame Solu od mama and papas a som nadmieru spokona. Inak na zimu uz budem mat na prdaj 3 kombinaciu.

kokorunecka
30. jún 2014

@michaelkanr Ja druhé dieťatko neplánujem, ale Transportera sa nejak neviem vzdať 😀

tilly24
30. jún 2014

ahoj, osobne si nemyslim ze je potrebne kupovet drahe znackove kociky, samozrejme nech to nie je uplne najlacnejsi, treba brat do uvahy co od kocika ocakavas, a tiez tu dvoj - troj kombinaciu budes pouzivat maximalne jeden rok, potom kupis bud golfovy, alebo samostatny sportovy...

syrik
30. jún 2014

Jane má malú vaničku, podľa mňa... Ja som mala len sportak, hlboký som kúpila klasický, hontrlaci - Pure a ten bol tip top,Veľká vanicka 🙂

kvetulienka253
1. júl 2014

ahojte, mam otazocku... ako dlho ste pouzivali sportovy kocik z dvoj- alebo trojkombinacie? Prave uvazujem nad tym, aky kocik, luskam vsetky mozne temy, pytam sa v praci... uz mam z toho hlavu ako balon 😀 a dnes mi v praci povedali, ze je lepsie si kupit sportovy kocik zvlast, lebo tie naklikavacie z 2- alebo 3-kombinacii su mensie, a ze realne sa daju vyuzit maximalne rok. Su naozaj tie sportove, golface a pod. kupovane zvlast ine/lepsie?
Cize najprv budem nejaky polrok pouzivat vanicku a potom uz sportovy alebo golfac? Prosim poradte mi. dakujem

kvetkak
1. júl 2014

@kvetulienka253 ahoj, ja som si kúpila v novembri 2013 mutsy evo vaničku + športový vaničk usom používala 5 mesiacov a športový používam 3 mesiac a som maximálne spokojná. ale zasa na druh ústranu rozmýšľam že by som ho predala leb mi vanička zavadzia. športový si vyberieš podla seba. napr. v mutsy je šporťák super je šikovný, malý a dá sa otáčať v smere aj protisemre jazdy čo napr. taký concord nemá a stojí 900e 😵 . záleží na čo si potrpíš ale drahé až príliš určite nekupuj. ja mám teda tretie bábo a vždy som kočík do roka predala, lebo potom aj cena ide dole... 😀

anickad77
1. júl 2014

@sarinka91 urcite nie je nutne kupovat ten najdrahsi kocik, aky momentalne trh ponuka 🙂 dolezite je po1. aby dietatku bolo v nom dobre, kedze budete kocikovat v zime - urcite by som sla do vacsej vanicky - aby vosiel v pohodke aj s fusacikom aspon do marca - aprila 🙂
po 2. kociarik sa samozrejme musi pacit aj ockovi aj maminke - urcite sa najdu pekne aj tie lacnejsie verzie, ktore zvycajne byvaju aj praktickejsie co sa tyka velkosti pre dietatko - tieto "premodernizovane" su skor take by som povedala viac na image, ako na praktickost 🙂

samozrejme, to je moj nazor, ja by som bola tiez vybrala kociarik za 700€ ale ked som si predstavila, ako rychlo deticky rastu, tak ma to preslo 🙂

vsetko je to o tom, ci chcete kociarik pre svoj dobry pocit a okolie, alebo ide o praktickost, ze kupite nejaku 5kombinaciu, ktora vydrzi az kym nebude uz chciet byt v kociariku 🙂

maltinta100
1. júl 2014

@sarinka91 ja som mala 3 kombinaciu x lander xa, bola som s nim velmi spokojna, ma velke nafukovacie kolesa. Nemala som s nim problem, vsade presiel. Teraz som kupovala sportiak tiez x lander.

janusa139
5. júl 2014

@luciferkax aka to bola prosim znacka ? diky 🙂

luciferkax
6. júl 2014

@janusa139 Ja som mala konkrétne ARO - zipper edition - bol akoby obšívaný zipsom :D