Mám vymeniť Peg Pérego GT3 za Maclaren XLR?

lovacska
27. máj 2012

Ahojte!Poprosím vás o radu!Uvažujem nad výmenou Peg pérego GT3-ky na Maclaren XLR s nánožníkom. XT som včera videla naživo,to sa mi zdalo byť malé pre nás. Dcérka je vysoká aj veľká.Nebudem ľutovať výmenu?Stačí nám golfáč na zimu?Každé ráno ideme do šôlky s väčšou dcérou,kočík budeme ešte tuto zimu potrebovať.Dakujem vám veľmi pekne všetkým za radu!!! 🙂

carmella
27. máj 2012

Ahoj ja by som nemenila . Peg perego gt3 je super kocik . Velke kolesa super manipulacia a je vhodny ked ho budete potrebovat aj v zime , Golfky su super ale nie su velmi vhodne na zimu... 🙂

veronika81
27. máj 2012

Ja by som nemenila. Mám tiež PP GT3, na zimu je stvorený, ide ako tank 😅 Pri synových 2 rokoch som kúpila na leto golfáč Chicco, ale PP si nechala na dlhšie trasy a na zimu, predsa len je pohodlný a veľký, vedel sa v ňom aj dobre vyspať.

vivusika
27. máj 2012

ja by som určite nemenila. My sme mali Jane slalom a predala som ho, keď mal malý 2.5 roka a potom som to ľutovala, že som ho ešte mohla nechať, golfáče sú tak do mesta a na krátke trate, ale určite nie do snehu a na dlhšie chodenie 🙂

beboo
27. máj 2012

nemenila by som. tiez som chcela urobit nieco podobne - mam Peg Perego Si a chcela som ho vymenit za Maclaren, predvcerom sme ho boli osobne aj s malym vyskusat v predajni, syn bude mat v juni 2 roky a je tiez velky a tazky. Skusali sme Maclaren Quest aj XT ale obidva mu boli male a uzke, hlava mu trcala nad opierku, obleceny bol len v tricku a bol stiesneny, nejake zimne oblecenie nehrozi to by tam ani nevosiel... Peg Perego je ovela priestrannejsie. a to ja mam iba Si cize to tvoje je este vacsie predpokladam. 🙂