Máte skúsenosť s kočíkom Bebe Confort Elea 2011?

nina_m
11. júl 2011

Ma niekto skusenosti s bebe confort elea 2011 /3kombinacia - vanicka, vajicko a sportova cast/ ? Planujem ho vyuzivat na prechadzky v meste, vanicku budem potrebovat na jesen a zimu /babo sa ma narodit v septembri/ a hlavne ho budem vynasat, kedze nemame vytah. Dakujem

jankohrasko
31. jan 2013

@ivana2619 napisem IP 😀

ivana2619
31. jan 2013

@jankohrasko môžem sa ešte opýtať že ako je tam tá strieška pripevnená myslím ta biela s- bodkovaná 😀

magic08
20. sep 2013

@manamani1 ahoj, mozem sa ta opytat, myslim, ak sa nemylim, tak mas Eleu.... mohla by si mi napisat nam svoje skusenosti? pozitiva, negativa... da sa kocik hojdat?

manamani1
20. sep 2013

@magic08 ahooj,no mam, ano,aj Eleu, aj Stokke, ale Elea uz je nedostupna, je nemisto nej Maxi Coési Elea.Ano som spokojna, a ide do lahu uplne,velky nakupny kosik, vanicka dobre chranena, no sportovy nie☹...Ktory kocik sa da hojdat?

magic08
20. sep 2013

@manamani1 so sportiakom nie si spokojna? preco nie...? no niektore maju taske odpruzenie ze hojdat idu... 😀

manamani1
20. sep 2013

@magic08 aha,chapem, som, nie som, po zime poviem, aj ked budem pouzivat asi Stokke.

magic08
20. sep 2013

@manamani1 takze 2x by si Eleu uz nekupila? ide mi totiz o to, ze ja o Elee snivam uz velmi dlho, no akosi som nenasla dost recenzii co by ma presvedcili, ze by to bola dobra kupa... a dnes som zistila, ze moj muz mi Eleu objednal, chcel ma prekvapit... len teraz sa snazim na rychlo zistit co sa da, ci sa oplati inestovat tolko penazi. Este sa objednavka da zrusit...
momentalne mam Jane Rider, citala som nan neskutocne recenzie,aky je to fantasticky kocik, no mne moc nevyhovuje... preto riesim nieco ine na zimu a aj na neskor...
da sa Elea vyuzivat aj ako golfac? kdesi som citala recenziu ze Elea je nieco medzi sporitiakom a golfacom, a ze nema odpruzenie...

manamani1
20. sep 2013

@magic08 nie,nema? na zimu budes pouzicvat uz sportiak vsak?Nanoznik pasuje univerzalny, ale kupovala by som ju, aj ked uz su mojim favoritom ine kociky, a kludne sa pytaj. vies mi poslat link, kde ti ju objednal? Brendon?

magic08
20. sep 2013

ja uz sportiak pouzivam nejaky cas, no Rider mi vobec nevyhovuje, akoze super sa ovlada, aj to sedenie je v pohode, no fusak pada, maly je z toho nervozny a mam pochybnosti, ci sa do sedakcy zmesti aj s fusakom a naobleikany.
Mam par otazok ohladom Elei
1. Ake ma sedenie, je sedacka dost siroka?
2. Ovladanie, v zime sa ovlada dobre?
3. Košik, je dost velky?
4. Nevidela som Eleu na zivo? je to velky kočik? ci skor mensi sportiak?

magic08
20. sep 2013

@manamani1 joj, a myslim, ze mm objednaval v miminkovo.sk? Tusim, ze to spominal, no nie som si ista

stormie
6. okt 2015

Prosim vas kto ma tento kocik? Potrebujem poradit nieco, dakujem