Kombinovaný verzus športový kočík

we_we
19. jan 2018

Ahoj prosim o radu pre sestru. V juli cakaju bábätko a rozhliada sa po kocikoch. V detskom obchode ju predavacka presviedčala nech si nevybera 3kombinaciu ale len sportovy kocik do ktorého si dokupi vanicku na prve mesiace. Kedze bábätko bude letne predpokladame ze v zime este bude potrebné ho vozit vo vanicke a nie v sportovej časti. Co by ste odporučili? Kupit 3kombináciu s pevnou vanickou aby bolo v zime babo chranene alebo postaci aj sportovy kocik s prenosnou vanickou/resp.taskou/

beky1813
19. jan 2018

Hlboky kocik a potom uz len nejaky lahky sportovy kocik. Urcite nie 3 kombinaciu

monika11m
19. jan 2018

ja som si prvy kupila 3kombinaciu PegPerego pouzity . aj som rada ze som za neho nedala vela penazi lebo moje dieta 4mesacnesa v tej sportovej casti naobliekane vobec nezmestilo. daval som ho tak trochu do laho/sedu lebo chcel uz pozerat von a ked nevidel plakal este som s nim par mesiaco vydrzala ale potom som si kupila uz len normalny sportovy.
tak za mna najprv hocaky hlboky aj tak ho pouzivas max 6 mesiacov a potom investovyat radsej so sportaka tan viac vyuzijes

luciferkax
19. jan 2018

Skor by som kupila hlboky s velkou vanickou...a potom kvalitny sportiak
Sportove casti s 3kombinacii su casto velka bieda

petrofka
19. jan 2018

Ja som mala trojkombo. Uz by som si ju nekupila. Buď hlboky kocik (ktory moze potom predat), a potom sportovy. Vajicko urcite kupit nejake dobrej a bezpecnej znacky. To je idealne, ak chcete veľkú vaničku a dlho v nej dieta vozit.
Alebo teda tak ako radi predavacka. Nejaky Baby jogger, ktory vyuzije az do 30kg (co je vlastne vaha dietata az do skoly kym pojde) a k tomu kupit vaničku (ale neviem aka je velka) a vajicko.
Urcite bolo fajn, ze sa mi vajco dalo vozit na konstrukcii, vyuzijete v nákupných centrach ;)

nelinka2009
19. jan 2018

@we_we ptedavacka ma pravdu vlastna skusenost

stvura
19. jan 2018

Predavacka ma pravdu a osobne by som taku uvitala ked som sa ja rozhodovala prvy krat pre kocik. Trojkombinacie su vacsinou zle riesene a nebudes sa jej vediet zbavit (ja som svoju predala az po roku a s obrovskou stratou). V hlbokom kociku ti dieta bude tak maximalne pol roka, mozno tristvrte roka a potom fakt dobry sportovy kocik

siska53
19. jan 2018

@we_we ja som mala vlastne akoby trojkombinaciu inglesinu magnum,co je vlastne hlboky a sportiak v jednom. Super bolo to,ze v lete som mala dole horny kryt a mala som sportiak. Opierka sa dala zdvihat,remence boli,kym boli malinky,tak som tam mala matrac cize ich netlacili a pokojne tam spinkali aj v zime,ked mali 9-12m. Bolo aj vajce,kedze bolo treba obcas ist aj autom..
No kazdy ma ine potreby,mne to vyhovovalo takto. K tomu,ked boli vacsi,staci lahka bugina,ak sa slo autom alebo len na ihrisko bez veci... Mali sme aj sportiak len ten mne az tak nevyhovoval,radsej som mala buginu.

syssu
19. jan 2018

Pri výbere kočíka je vždy dôležité ujasniť si, čo od neho vlastne očakávaš.. My sme kupovali troj kombináciu, ale rozhodovali sme sa podľa športovej časti.. to, že k nej bola aj vanička a vajce bolo iba výhodou.. kočík používame pri treťom dieťati a ani teraz mu nie je čo vytknúť.. ale ja si v našich podmienkach neviem predstaviť fungovať s golfáčom, preto hovorím, že každý si musí ujasniť v akých podmienkach bude kočík používať..

yanni
19. jan 2018

Co je vlastne trojkombinacia? Ze je tam este aj vajicko? To by som nekupovala nikdy. Nie preto, ze hlboky plus sportak, ale koli tomu vajcu: VZDY kupuj vajce extra. Overena skusana znacka.
Co sa tyka kocika, nemusis kupovat hlboky a sportak kazdy zvlast. Poobzeraj sa po dobrom overenom kombi. Cize sportak, ku ktoremu sa da dokupit vanicka. A vobec to nemusis byt mäkka taska. Uplne normalna pevna vanicka.
My sme Mali sportak a dokupili vanicku. Vlastne je to len kostra na tu sa da vanicka. Ked dieta z "vanickoveho" veku vyrastie, das na kostru sportovu cast.
Neviem si predstavit, ze by som kupovala viac kocikov a stale riesila kupovanie a predavanie.
Ale tak kazdy ma iny system.
Mne to takto vyhovovalo a vyhovuje.

lenakiss
19. jan 2018

Ja mám 3.kombi peg perego book plus...od prvej majiteľky...vajíčko a isofix dokupovala kvalitne...A do sportiaka mi vojde aj malý ktory ma 2 roky a 8 m...akurát už nezatiahnem striesku 🙂

katkullka
20. jan 2018

Ja som mala zimne dieta a vyuzili sme 3 kombináciu len ciastocne lebo autosedacka bola u nas použitá len na cestu autom k doktorovi alebo raz za čas babke inak nie zalezi od toho ako casto bude chciet chodit autom von. Ak nie velmi casto 3 kombináciu nevyuzije. A sportak vyuzije az keď bude mat dieťa viac ako rok a hlavne nech si kúpi navleky na kolesa na zimu. Bude sa im lahsie pohybovať po snehu.

nikaella
20. jan 2018

Ja by som tiez kupila hlboky a sportovy zvlast. Mala som trojkombinaciu a aj tak som sportovu cast moc nevyuzila, bola tazka. Kupila som lahsi cisto sportovy s polovicnou vahou. Tiwz aj kvoli cestovaniu. Bolo to praktickejsie ako brat podvozok plus sportovu cast.

dai
20. jan 2018

Zalezi od toho kolko chces investovat - kvalitne 3kombinacie maju kvalitne vsetko - hlboku, sportovu cast a aj vajicko - ja chpdim autom napr. Denne - vajicko teda budem aj denne vyuzivat - vacsina tycb kvalitnych ma vajcia cybex alebo maxi cosi ktore pstria k najkvalitnejsim na trhu... detto ak si kupis lepsiu znacku v 3kombi tak ta to vyjde lacnejsie ako kupovat jednotlive casti osobitne - pisem o kocikoch 1000 euro plus vacsinou...

igabi
23. feb 2018

Baby ja som tiež uvažovala že kúpim hlboký a potom športový. Viete mi poradiť aký je dobrý?pripadne ak píšete že existuju aj dobre 2 kombinácie, ktoré odporúčate ? Ja som mala vybratý noordi alebo moon ale nechám si poradiť som prvorodička, sama to ešte neviem tak posudit

luciferkax
23. feb 2018

@igabi ja som kupila 3kombinaciu z bazaru..uplne lacnu..zaklad bol nech sa hojda,nech ma veeeelku a dobre krytu vanicku a nafukivacie kolesa..ale sportovu cast somuz nepouzivala kedze bolo to zbytocne tazke..sportiak sme kupili Brio go..super priestranny lahky a zlozi sa na peknu kocku

monika11m
23. feb 2018

@igabi podla mna hloby hoc aky aj tak ho dlho nemas max6 mesiacov, ja som mala pouzity. a potom si len kup kvalitny sportak velke nafukovacie kolesa, odpruzenie, ak chces aj otocny ( ja mam bez pozeram ho cez striesku) mala som bebetto bol super

igabi
23. feb 2018

@luciferkax a čo to ňom zač ten kočík? Ako ja si nepotrpim na značky, nemusí to byt novinka.

luciferkax
23. feb 2018

@igabi bol zn.Kunert 😃😄😅